Czym jest strona Forsawsieci.pl?

Strona Forsawsieci.pl ma jeden główny cel. Dostarczać swoim czytelnikom w przejrzysty sposób najpopularniejsze promocje w internecie z bonusem. Zazwyczaj skupiamy się na szybkich ofertach kiedy najczęściej po założeniu konta i/lub spełnieniu dodatkowych warunków otrzymujemy bonus gotówkowy lub inny materialny. Zakres naszych zainteresowań jest szeroki. Od promocji bankowych, przez internetowe firmy inwestycyjne, aplikacje mobilne aż po biznesy związane z kryptowalutami.

Czujemy się uczciwi i kompetentni w naszych działaniach. Co prawda, piszemy wprost, że wykonując takie i takie akcje otrzymamy od firmy X taki i taki bonus. Może to rodzić pytanie czy nie promujemy zwykłego “pasożyctnictwa” na firmie i dojenia jej z oferty, która powinna być skierowana do naprawdę zainteresowanych klientów. Otóż nie.

Bez wątpienia wielu z naszych użytkowników jak to określiliśmy przed chwilą “wydoi” firmę i o niej zapomni. Pewna jednak część, pozna jej strukturę i zostanie z nią na dłużej. Naszym zdaniem dokładnie o to chodzi w akcjach promocyjnych. Niektórzy ludzie czysto korzystają z nadarzającej się okazji, inni pomimo zastrzyku gotówki docenią oferowane przez daną instytucję zalety.

Nie posiadamy statystyk i ostatnim czego byśmy chcieli to śledzenie poczynań naszych czytelników. Z czysto ludzkich obserwacji i rozmów wynika jednak, że założenie konta na danej stronie/firmie/instytucji bankowej podyktowane jest oczywiście atrakcyjnym bonusem gotówkowym, jednak decyzja o wartościach i ciekawej ofercie dla użytkowników rodzi się z czasem, dzięki czemu pozostają na dłużej i zaczynają korzystać z usług tak jak sobie to reklamodawca początkowo przewidział.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą 5 osób, których zarabianie w internecie zaczęło się w różnym czasie, jednak u każdego z nas przed 2020 rokiem. Nie chcemy o sobie opowiadać ani być znanymi z nawiska osobami, co musicie nam wybaczyć. Zakres naszych działań jest spory i oczywiście strona Forsawsieci.pl nie jest jedyną naszą inicjatywą. Jest naszą pasją, którą dzielimy się z czytelnikami aby i oni mogli w łatwy sposób wyszukać proste metody zarobku w internecie.

Jeśli możemy się jakoś poznać, opowiem (cześć, jestem Kamil) o nas coś więcej. W naszej załodze jest front-end developer (szczególnie leniwy ale bardzo zdolny), doradca biznesowy z tytułem magistra, właściciel przyzwoicie działającego start-upa oraz dwie osoby niezwiązane z branżą internetową czy też biznesem, za to szczerze zaangażowane.

Nasze dotychczasowe osiągniecia

Jeśli do tej pory czytałeś uważnie, wiesz, że raczej nie pragniemy chwalić się swoim życiem ani sukcesami. Jesteś jesteś poważnie zainteresowanym reklamodawcą możemy rozważyć wypuszczenie pewnych faktów na światło dzienne 😉

Jeśli chodzi o samą stronę Forsawsieci.pl codziennie rejestrujemy ponad 1000 kliknięć z wykorzystaniem platformy Google. Naszą społeczność szacujemy na około 23 tysiace osób korzystających regularnie lub sporadycznie z naszych ofert.

Jeśli chodzi o konta bankowe osiągamy 12-15 wysłanych wniosków dziennie, pozostałe oferty to 25-40 rejestracji dziennie. Powtórnie: jeśli jesteś poważnym reklamodawcą możemy przesłać stosowne dokumenty.

Na czym zarabiamy?

Za pośrednictwem tej strony zarabiamy aktualnie wyłącznie na osobach poleconych. Jeśli nam zaufasz i uznasz daną promocję za godną Twojego czasu a następnie na tej podstawie skorzystasz z naszego linku, otrzymujemy prowizję. Ona jest różna w zależności od promocji bo waha się od paru centów ($) aż do stu- parudziesięciu złotych.

Nie jesteśmy jednak pazerni na kasę. W przeciwieństwie do innych stron zamieszczamy również oferty, które nie przynoszą nam żadnego zysku. Przykładem są promocje ComeOnBanku Pocztowego, czy BlockTrade. Wszystkie podobne nam strony zajmujące się zarabianiem na poleconych ani słowem nie wspomniały o tej ostatniej promocji, “zapominając”, że można uzyskać 2x tyle, w tym 10€ za samo założenie konta. Zastanawiasz się dlaczego? To proste, bo nie dostaliby za Ciebie prowizji. My jej nie dostajemy, jednak czujemy się uczciwi i wręcz szczęsliwi mogąc zaprezentować wyjątkowe warunki naszym czytelnikom.

Nie wierzysz, że jesteśmy jedyni? Poszukaj w Google lub ogólnie w sieci a potem wróc do nas 😉

Nasze plany na przyszłość

Forsawsieci.pl była i właściwie do dzisiaj wciąż jest projektem bardziej hobbistycznym niż zarobkowym. Co prawda chcemy aż strona na siebie zarabiała i już to robi przynosząc wykładniczo rosnące zyski. To nas napędza! Czujemy jednak rosnącą potrzebę wśród czytelników, do prezentowania tego typu ofert w sposób prosty i nieskomplikowany.

Plany jednak mamy ambitne. Planujemy przysiąść nad projektem i wywindować go o wiele wyżej niż jest w aktualnym miejscu.

Od kwietnia 2024 roku planujemy przeznaczyć około 6000 zł miesięcznie na promocję strony zarówno z wykorzystaniem social mediów, Google Ads jak i przy budowaniu backlinków.

Naszym celem jest stworzenie strony nie tylko promującej aktualne oferty zarobkowe, ale również zacząć poszerzać wiedzę z zakresu ogólniepojętych finansów. Chcemy stworzyć proste, przyjemne lekcje, które będą angażowały czytelników zamiast ich męczyć nadmiarem wiedzy. Dla osiągniecia celów chcemy opłacić doradców finansowych oraz psychologów dziecięcych.

Będziemy się przy tym wzorować na gotowych rozwiązań wziętych zza granicy, które angażują swoich użytkowników. W zakresie edukacji chcemy rozgraniczyć dwie grupy wiekowe – 16-20 lat z podstawami oraz 20+ lat.

Obecna edukacja finansowa jest bardzo żałosna, nie tylko na poziomie edukacji szkolnej ale również wśród dorosłych osób, niekiedy błąkających się po omacku. Ciekawą dla nas koncepcją jest współpraca z dużą instytucją finansowa, która we współpracy z nami opracuje serię lekcji popartych praktyką korzystania z konta prowadzącą do lepszego zrozumienia świata finansów.

Punktem wyjściowym jest dla nas seria paru filmów współpracy ING Banku z Youtuberem Marcinem Iwuciem. Wyszło to naprawdę dobrze, ale na poziomie pół profesjonalnym. Chcemy o wiele więcej, i w razie dobrej współpracy posiadamy na to budżet.

Jest to projekt oczywiście dość raczkujący i dopiero budujący ogólną koncepcję. Jedno zapewniamy. Skoro w coś zaczynamy wierzyć coraz bardziej i nie chcemy odpuścić strony, nie odpuścimy również tego.

Reklama na Forsawsieci.pl

Przez ponad rok absolutnie odrzucaliśmy tą możliwość pragnąć pozostać przy tym projekcie całkowicie niezależną inicjatywą. W kwestii niezależności nic się nie zmieniło, pragniemy pozostać rzetelni do samego końca. Jesteśmy dumni z faktu, że każda opisywana przez nas promocja jest obiektywna i pozostawia pole wyboru czytelnikom.

Staliśmy się jednak otwarci na propozycję reklamy. Strona stała się na tyle duża i chętnie czytana, że wyważona promocja może przynieść wyłącznie korzyści. Dla nas będzie to dodatkowy kapitał, którego nie musimy wykładać z własnej kieszeni a możemy przeznaczyć na rozwój strony.

Dostępne formy reklamy są bardzo szerokie. Od banerów, przez drobne anchory aż po artykuły sponsorowane – poddane redakcji i dyskusji. Nieważne czy jesteś reprezentantem dobrze rokującej firmy czy też największego banku w Polsce, zareklamujemy wyłącznie to co potwierdzimy wewnętrznymi testami i będzie z nami w zgodzie.

Jeśli jesteś lub Wasza firma jest zainteresowana współpracą napiszcie do nas przez dowolny kanał komunikacji, odpowiemy. Jeśli warunki współpracy będą uczciwe i dobre dla naszych czytelników z wielką chęcią skorzystamy z nadarzającej się możliwości.

Jedno jest pewne, będzie tanio 😉

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka