Bonus Raiffeisen Digital Bank 150 zł

Bonus-Raiffeisen-Digital-Bank-150-zł

Promocja została zakończona ze względu na wyczerpaną pulę cashbacków.

Nowa promocja Raiffeisen Digital Banku, który to przygotował bonus w wysokości 150 zł dla nowych klientów nie posiadających do tej pory konta. Promocja jest silnie powiązana z mocno promowanym systemem Pay&Rate który to pozwala wystawić ocenę sprzedawcy. Miej na uwadze, że należy się spieszyć, gdyż promocja ważna jest wyłącznie do 4 stycznia 2024 roku!

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona!

Czym jest Raiffeisen Digital Bank?

Raiffeisen Digital Bank jest austriackim bankiem, świadczącym swoje usługi wyłącznie przez internet. W Polsce istnieje od 2021 roku, jednak do niedawna świadczył usługi wyłącznie kredytowe. Od 2023 uruchomił na polskim rynku aplikację mobilną wraz z produktem cyfrowym w postaci rachunku bieżącego.

Posiadanie cyfrowego konta jest w pełni bezpłatne, podobnie jak comiesięczne prowadzenie karty. Więcej na temat tego cyfrowego rachunku, jego zalet i pełnej darmowości możesz przeczytać na oficjalnej stronie banku, lub po pobraniu aplikacji mobilnej.

Poniższy link otwarty na telefonie przeniesie Cię od razu do sklepu Google Play lub AppStore prosto do aplikacji banku. Otwierając link w przeglądarce np. na laptopie zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Nie pobieraj aplikacji za pomocą strony poprzez wysłanie SMSa z linkiem lub za pomocą QR kodu, gdyż promocja może nie zostać zliczona poprawnie. Kliknij w link i załóż konto wyłącznie na urządzeniu mobilnym pobierając appkę na swój telefon bezpośrednio z oficjalnego sklepu.
Kliknij w link i załóż konto wyłącznie na urządzeniu mobilnym! Aplikacje pobrane przez kod QR lub link z SMS nie są zliczane!
Kliknij w link i załóż konto wyłącznie na urządzeniu mobilnym! Aplikacje pobrane przez kod QR lub link z SMS nie są zliczane!

Na czym polega bonus Raiffeisen Digital Banku?

Bonus Raiffeisen Digital Bank jest silnie powiązany z ich systemem Pay&Rate, który polega na ocenie sprzedawcy po zakupie, na wzór ocen i opinii znanych z Google. Jest to o tyle ciekawa kampania, że zarobić można za jej pośrednictwem 150 zł bonusu w postaci cashbacku 50% za zakupy bezpośrednio na konto Raiffeisen. Aby uzyskać pełen cashback mozesz podzielić płatności na parę mniejszych transakcji lub jedną wynoszącą 300 zł.

Do warunków promocji wliczają się zakupy dokonane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i te przez internet. Jest to doskonały sposób na o połowę tańsze zakupy, lub jeśli chcesz wykazać się sprytem, po prostu na zarobek. Przykład?

Uwaga! Nie kupuj Paysafecard bezpośrednio na oficjalnej stronie gdyż taki zakup jest wykluczony zapisem regulaminu. Zakup na Allegro lub innej platformie obchodzi ten zapis, ponieważ jest traktowany jako transakcja z niezależnym sprzedawcą.

Pamiętaj również, że każdy zakup kwalifikowany do cashbacku musi pochodzić za każdym razem z innego sklepu zarówno stacjonarnego jak i internetowego.

Uwaga! Przykładowo 3 zakupy u 3 różnych sprzedawców na Allegro zaliczają się jako jeden zakup w jednym sklepie.

Alternatywą dla Allegro, gdzie zakup Paysafecard nie będzie obarczony dodatkowymi kosztami to na przykład:

 

Wypłata środków będzie odrobinę wymagająca. Aby wypłacić środki bezpośrednio na konto należy uprzednio przesłać zespołowi Paysafe dokumenty potwierdzających tożsamość, zaś sam przelew będzie kosztował 20 zł. Alternatywą jest zamówienie karty debetowej MasterCard od Paysafe jednak ta z kolei jest jeszcze droższa i kosztuje 40 zł rocznie.

Oczywiście wciąż najlepszym i zarazem najprostszym rozwiązaniem będzie dokonanie bieżących zakupów”przy okazji” bez zbędnego kombinowania z odzyskiwaniem środków za pomocą Paysafecard.

Wirtualna karta, czyli wszystko co potrzeba

Raifeissen Digital Bank nie oferuje aktualnie karty debetowej w plastikowej postaci. Zaraz po założeniu konta w aplikacji utworzona zostaje wirtualna karta, którą można dodać do portfela mobilnego i płacić z użyciem modułu NFC. Można też przepisać dane z karty przy płaceniu w sklepie internetowym. Naprawdę nie potrzeba nic więcej!

Jakie warunki muszą zostać spełnione?

Warunki nie są specjalnie wymagające, a wręcz można pokusić się o stwierdzenie, że są banalnie proste. Po pierwsze musisz założyć konto z linku promocyjnego widocznego na naszej stronie do 4 stycznia 2024 roku. Pozostałe warunki to:

  • nie posiadać wcześniej konta w Raiffeisen Digital Banku
  • zapłacić kartą wirtualną widoczną w aplikacji co najmniej 1 raz
  • wykonać transakcje (1 lub więcej) na łączną kwotę przynajmniej 300 zł w sklepach stacjonarnych z terminalem lub w internecie
  • nie unieważnić żadnej z transakcji aż do momentu wypłaty cashbacku
  • po każdym zakupie wystawić ocenę sprzedawcy (kciuk w górę lub w dół) niezależnie czy będzie ona pozytywna czy też negatywna
Kliknij tutaj aby rozwinąć listę transakcji, które nie są uznawane

Następujące płatności nie są uznawane:
-Wypłaty gotówki w bankomatach dokonywane przy użyciu wirtualnej karty debetowej lub ręczne wypłaty gotówki w podmiotach oferujących ręczne wypłaty gotówki (np. na stacjach benzynowych, w bankach);
-Przelewy dokonywane między rachunkami (przelewy pieniężne);
-Transakcje realizowane pomiędzy kartami;
-Przekazy pieniężne realizowane przy użyciu usług telegraficznych;
-Transakcje zawierane z instytucjami pozafinansowymi w celu otrzymania przechowywanej wartości/ładunku, który może zostać wymieniony na towary oraz/lub usługi w takiej instytucji pozafinansowej (np. kupony zakupowe);
-Transakcje zawierane w celu zasilenia rachunków u (1) maklerów/dealerów papierów wartościowych, (2) rachunków wykorzystywanych na potrzeby usług reklamowych (takich jak Google Ads), (3) rachunków u dostawców usług bukmacherskich/hazardowych, (4) instytucji finansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak domy maklerskie) oraz (5) rachunków instytucji pozafinansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak giełdy/brokerzy walutowi lub giełdy/brokerzy kryptowalut);
-Transakcje zasilające rachunki w innych instytucjach finansowych; oraz
-Transakcje związane z kampaniami crowdfundingowymi, finansowaniem i darowiznami na rzecz: organizacji politycznych, organizacji religijnych, stowarzyszeń motoryzacyjnych, organizacji charytatywnych świadczących usługi społeczne oraz darowizn na rzecz wszelkich organizacji członkowskich innego typu, które nie mieszczą się w wyżej wymienionych typach organizacji.

Regulamin promocji Raiffeisen Digital Banku

Pełen regulamin promocji możesz przeczytać klikając tutaj.

Na koniec pamiętaj, że promocja trwa najpóźniej do 4 stycznia 2024 roku zaś limit cashbacków to 500 sztuk. Po kontakcie z bankiem na ten moment liczba cashbacków wynosi ponad 300, więc dość na spokojnie każdy chętny powinien się załapać. Wszystkie cashbacki zostaną wypłacone dokładnie 19 stycznia 2024 roku.

Kliknij w link i załóż konto wyłącznie na urządzeniu mobilnym! Aplikacje pobrane przez kod QR lub link z SMS nie są zliczane!
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka