KuCoin – bonus na start za wykonanie prostych akcji

KuCoin - bonus na start za wykonanie prostych akcji

KuCoin jako jedna z największych na świecie giełd kryptowalutowych posiada pokaźny zestaw bonusów na start dla nowych użytkowników. Nie rzucamy konkretnymi kwotami potencjalnych bonusów, bo mogą być one zawrotne, jednak zdobycie największych sum wymagałoby bardzo majętnego portfela. To ile możesz otrzymać bonusu zależy od Twoich możliwości i małej dozie szczęścia. Zdobycie podstawowego bonusu jest naprawdę proste, jednak tkwi tu pewien haczyk o czym za chwilę.

O giełdzie KuCoin

KuCoin bonus

KuCoin jest globalnym liderem, znajdującym się w ścisłej czołówce 7 największych giełd kryptowalutowych. Istniejąca od 2017 roku giełda (tak to długo!) początkowo miała swoją siedzibę w Hongkongu aby finalnie przenieść się na Seszele.  Nazywa się ją często jako „Giełda Ludu”, ze względu dbanie o prywatność i kładzenie nacisku na zwykłych użytkowników kryptowalut nie posiadających w swoich portfelach inwestycyjnych milionów dolarów.

Od tego czasu sporo się zmieniło i choć główne cele pozostały niezmienione, w bardzo szybkim tempie giełda się rozrosła w grono dużych i aktywnych inwestorów. Obecnie już ponad 29 milionów użytkowników z ponad 200 krajów korzysta z usług KuCoin. Co dla nas może nie jest szczególnie istotne jednak warte jest nadmienienia, to KuCoin jest pierwszą na świecie giełdą o zasięgu globalnym, która spełnia rygorystyczne standardy i została dopuszczona do ogromnego rynku jakim są Indie.

KuCoin to bez wątpienia jedna z największych giełd na rynku kryptowalut. Znajdziemy tam ponad 750 tokenów i kryptowalut. Oprócz standardowej oferty handlu spot, giełda oferuje wiele dodatkowych możliwości takich jak handel instrumentami pochodnymi, udział w stakingu, możliwości zarobku poprzez KuCoin Earn, czy udział w przedsprzedażach nowych tokenów.

Premia dla nowych użytkowników

Premia dla nowych użytkowników giełdy KuCoin jest banalna do wykonania i została podzielona na 5 oddzielnych misji. Za każdą z wykonanych poniżej czynności otrzymasz losowy bonus w kryptowalucie USDT (odpowiedniku dolara). Wartość poszczególnych bonusów waha się losowo od 0,01$ do 100$, czyli łącznie jeśli będziesz miał szczęście podstawowe zadania zagwarantują nawet 500$ zysku.

KuCoin bonusy na start

Misje jakie możesz wykonać, i za które przysługuje bonus to:

  1. założenie konta 
  2. weryfikacja tożsamości
  3. pierwsza wpłata (nawet od 1$)
  4. pierwszy handel (również na dowolną kwotę) zakupu lub sprzedaży dowolnej kryptowaluty na rynku Spot lub Futures
  5. dodatkowe misje wyszczególnione w Centrum Nagród (za te misje przysługują dodatkowe, oddzielne bonusy)

Od razu po założeniu konta otrzymasz również dodatkowe nagrody: kupon rabatowy 100 USDT na bota transakcyjnego, kupon 100 USDT na opłaty futures, 5 USDT do inwestycji w fundusz próbny margin.

W tym wszystkim kryje się pewien haczyk. Aby odebrać bonusy za wszystkie etapy, suma uzbieranych bonusów z 5 misji musi przekroczyć wartość 20$ (USDT). Musisz brać pod uwagę, że w wypadku niefortunnego braku szczęścia bonus nie zostanie Ci przyznany. Wszystko wskazuje na to, że tylko 1 osoba na 5 nie przekracza progu 20$. Koniecznie daj znać w komentarzu na końcu artykułu, czy Tobie się udało!

Patrząc na to z drugiej, pozytywnej strony – masz bardzo duże szanse na zarobienie przynajmniej 20$ wykonując te banalnie proste czynności.

Do 8000 $ (USDT) na handel Futures

W ciągu 15 dni od założenia konta, otrzymać możesz darmowe środki w ramach bonusu na handel Futures.

Giełda Futured to w największym skrócie możliwość handlu po dźwigni, czyli używaniu o wiele większych środków niż te faktyczne posiadane. Dla przykładu posiadając 10$ i uruchamiając dźwignię 50x, inwestujesz tak jakby 500$. To szansa na ogromny zysk małym nakładem środków jak i ryzyko szybkiej straty całości depozytu przeznaczonego na Futures. Więcej na temat Futures przeczytasz tutaj.

Wysokość bonusu na Futures zależy od kwoty łącznego depozytu oraz wolumenu transakcji na rynku Spot oraz Futures. Za osiągnięcie każdego progu otrzymasz odpowiedni bonus do nawet 8000$.  Poszczególne progi (wymagania) oraz wysokość bonusu możesz zobaczyć na poniższym obrazku.

bonus na Futures KuCoin
Wszystkie wartości liczone są w $

Bonus na Futures zostanie przyznany dokładnie po 15 dniach od momentu założenia konta. Można go odebrać ręcznie pod tym linkiem. Bonusowych środków nie da się wypłacić, możesz je za to zainwestować i wypłacić wypracowany przez nie zysk.

Przykład: otrzymujesz bonus 100$ (USDT) na Futures. Bonusu nie możesz wypłacić za to możesz go zainwestować. Decydujesz się na parę  Bitcoin – USDT (BTC/USDT) i uruchamiasz dźwignię 20x, czyli inwestujesz 1000$ na wzrost ceny Bitcoina.

Jeśli cena Bitcoina podwoiłaby swoją wartość w stosunku do USDT dwukrotnie zarobisz 1000$. Jeśli cena z kolei zamiast wzrosnąć, znacznie spadnie bonusowe środki przepadną.

Jeśli nie znasz się na Futures, nic nie szkodzi. Możesz zabawić się w loterię i postawić wszystkie bonusowe środki – jeśli przegrasz nic nie stracisz, jeśli szczęście się uśmiechnie możesz “przytulić” duże pieniądze.

Dodatkowe misje na KuCoin

KuCoin systematycznie organizuje mnóstwo promocji. Dostępne są zarówno misje dzienne jak i okazjonalne. Warto przeglądać również maila, na którego przychodzą ciekawe okazje. Niektóre akcje organizowane przez KuCoin są naprawdę proste i atrakcyjne.

Prosty przykład z dzisiaj (13.06): za polubienie nowego kanału KuCoin na Telegramie dla pierwszych 6.000 osób przewidziano bonus w wysokości 6 BGB (własny token giełdy KuCoin) o wartości ponad 25 zł.

Inny przykład? Proszę bardzo: 11 czerwca pojawiła się na KuCoin nowa kryptowaluta IO. Za dokonanie jej zakupu za pośrednictwem giełdy na dowolną kwotę czekał bonus 10 BGB oraz darmowe tokeny IO dla pierwszych 10.000 osób.

Poza misjami dziennymi, lub dużymi eventami trwającymi parę tygodni, wiele promocji działa na zasadzie “kto pierwszy ten lepszy”. Warto więc przeglądać giełdę w wolnych chwilach i szukać okazji na bieżąco.

Wydaje Ci się, że 10.000 osób to dużo i nie ma się co śpieszyć? Nic bardziej mylnego! Na takiego giganta jakim jest KuCoin taka pula bonusów potrafi wyczerpać się w parę godzin.

Jak złożyć depozyt, handlować i nawigować się na KuCoin?

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie z giełdami kryptowalutowymi odnajdziesz się na KuCoin. Giełdy kryptowalutowe nie są tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Zawsze na ich stronach znajdziesz instrukcje i podpowiedzi jak się nawigować oraz do czego służy dana sekcja.

Pragniemy ułatwić sprawę do granic możliwości i wprowadzić Cię do krypto świata. Jesteśmy w trakcie opracowywania kompleksowych poradników użytkowania zarówno giełdy KuCoin jak i innych największych krypto giełd. Postaramy się je ukończyć tak szybko jak się da.

Na ten moment możemy pomóc w kontakcie prywatnym. Jeśli będziesz potrzebował pomocy na którymkolwiek etapie przygody z KuCoin nie wahaj się do nas napisać poprzez zakładkę Kontakt. Możemy wspólnie krok po kroku wykonywać zadania.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka