Robinhood Crypto bonus 10-20€ za depozyt jedynie 1€ + 8€ za krótkie quizy

Robinhood Crypto bonus 10-20€ w BTC z szansą na 1 Bitcoina za depozyt jedynie 1€

Robinhood przywędrował do Polski zza granicy i to nie z deszczowej Anglii a ze Stanów Zjednoczonych gdzie do tej pory zyskał znaczącą pozycję. Mówimy wszak o firmie notowanej na giełdzie NASDAQ odnoszącej tam niebywałe sukcesy, które chce teraz powielić na naszym kontynencie. Wraz z tym zyskujemy akcję promocyjną w której zdobyć można Robinhood Crypto bonus nawet do 1 Bitcoina, choć najczęściej mieści się on w przedziale 10-20€. Dodatkowo zaraz potem czeka na Ciebie krótki quiz Robinhood, za którego wypełnienie otrzymasz kolejne 5€. Zaraz dowiesz się jak krok po kroku uzyskać bonus i jakie to w gruncie rzeczy proste.

Spis treści

Parę słów o Robinhood Crypto

Robinhood Crypto to część platformy inwestycyjnej Robinhood, która umożliwia użytkownikom handel kryptowalutami. Aplikacja – bo działa tylko w wersji na smartfony – umożliwia handel różnymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i wiele innych. Platforma stara się dostarczyć inwestorom dostęp do różnorodnych cyfrowych aktywów.

Robinhood Crypto bonus

Sama firma Robinhood, jako platforma inwestycyjna, cieszy się popularnością ze względu na kilka istotnych zalet, które przyciągają inwestorów, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkami finansowymi. Są to przede wszystkim:

  • Brak prowizji: Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Robinhood jest brak opłat transakcyjnych. To oznacza, że inwestorzy mogą dokonywać transakcji bez konieczności płacenia tradycyjnych opłat, co jest atrakcyjne dla osób szukających niskich kosztów transakcyjnych.
  • Łatwość obsługi: Aplikacja Robinhood została zaprojektowana z myślą o prostocie obsługi, co sprawia, że jest przyjazna dla nowych inwestorów. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia otwieranie, zamykanie i monitorowanie pozycji inwestycyjnych.
  • Demokratyzacja inwestycji: Robinhood odegrało kluczową rolę w demokratyzacji inwestycji, umożliwiając dostęp do rynków finansowych znacznie większej liczbie osób. Brak barier finansowych, takich jak prowizje, zwyczajnie zachęca nowych inwestorów do rozpoczęcia inwestycji.
  • Popularność wśród młodszych inwestorów: Robinhood zdobyło popularność zwłaszcza wśród młodszych inwestorów, którzy są bardziej skłonni do korzystania z aplikacji mobilnych i szukają nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie inwestycji.

Jak uzyskać Robinhood Crypto bonus nawet do 1 Bitcoina?

1
Załóż konto z linku powyżej

Wejdź w powyższy link promocyjny najlepiej ze swojego smartfona (dzięki czemu będziesz mógł łatwiej pobrać aplikację mobilną) i wprowadź swój adres email, na który następnie zarejestrujesz konto. Jest to niezbędny krok do udziału w promocji.

Załóż konto z linku powyżej
2
Pobierz aplikację

Jeśli zapisałeś się do promocji na stronie internetowej z wykorzystaniem smartfona możesz w łatwy sposób pobrać aplikację mobilną. Po rejestracji maila, wystarczy kliknąć odpowiednie dla swojego urządzenia logo sklepu Google Play lub AppStore.

Jeśli jednak zapisałeś się do promocji z wykorzystaniem komputera czy laptopa pobierz aplikację manualnie z odpowiedniego sklepu wpisując w wyszukiwarce “Robinhood Crypto”.

Pobierz aplikację
3
Załóż konto

Przejdź do procesu zakładania konta. Użyj oczywiście adresu email, którym uprzednio zapisałeś się do promocji na stronie internetowej.

Cała operacja zakładania konta jest bardzo prosta. Poza wpisaniem danych personalnych takich jak imienia i nazwiska, adresu i zaakceptowaniu paru regulaminów zostaniesz zapytany o doświadczenie w handlu i kwoty jakie szacujesz przeznaczać na inwestycje.

Jest to oczywiście całkowicie niezobowiązujący kwestionariusz podyktowany wyłącznie wymogami prawnymi.

Załóż konto
4
Ukończ weryfikację KYC

Przed pełnym utworzeniem konta stoi jeszcze przed Tobą weryfikacja KYC, czyli potwierdzenie Twojej tożsamości.

Aby ją ukończyć do wyboru masz parę dokumentów takich jak prawo jazdy, dowód osobisty czy paszport. Wystarczy kamerą w swoim telefonie zrobić wyraźne zdjęcie dokumentu, które następnie sprawdzi sztuczna inteligencja pod kątem poprawności.

Dalej, w celu upewnienia się, że to na pewno Ty aplikacja poprosi Cię o skierowanie kamery na swoją twarz. Zostaniesz poproszony o obrócenie głowy najpierw w lewo a następnie w prawo.

Jeśli zdjęcia były wyraźne i wszystko się zgadza weryfikacja dokumentów przez sztuczną inteligencję jest niemal błyskawiczna. Zazwyczaj nie trwa nawet minuty.

Brawo! Twoje konto Robinhood jest aktywne!

Ukończ weryfikację KYC
5
Dokonaj depozytu nawet 1€ i wykonaj obrót

Robinhood Crypto bonus przyznawany jest za obrót (zakup lub sprzedaż) dowolnej kryptowaluty dostępnej w aplikacji na kwotę 10€. Nie musisz wpłacać takiej kwoty – wystarczy nawet minimalny depozyt w wysokości nawet 1€!

Różnica polega na tym, że zamiast dokonać 1 zakupu/sprzedaży, przy kwocie 1€ będziesz musiał wykonać taką operację ponad 10 razy. Ponad, ze względu na to, że około 1-2 centy zostaną pobrane na poczet prowizji przy każdej transakcji.

Zalecamy wpłatę z wykorzystaniem konta Revolut. Wpłata środków z wykorzystaniem tej metody dociera natychmiastowo, bo w niecałą minutę. Deponując środki z wykorzystaniem przelewu SEPA tradycyjnym bankiem musisz liczyć się z 1-3 dni oczekiwania na zaksięgowanie środków.

Dokonaj depozytu nawet 1€ i wykonaj obrót
Robinhood bonus

W momencie osiągnięcia progu obrotu 10€ pojawi się komunikat o przyznaniu bonusu a środki natychmiastowo pojawią się na Twoim koncie. Minimalna wartość bonusu to 10€.

Dla 98% użytkowników losowa nagroda mieści się w przedziale 10€-20€. Istnieją jednak szczęśliwcy z szansą około 0,001% czyli 1 osoba na 100 tysięcy, którzy otrzymają od 0,5 do 1 Bitcoina (BTC) czyli na ten moment ponad 165 tysięcy złotych!

Otrzymany bonus od Robinhood Crypto będzie możliwy do wypłaty dokładnie po 30 dniach od jego przyznania.

Robinhood bonus
7
Szybkie 3 quizy i dodatkowe 8€

Po przewinięciu strony głównej aplikacji na sam dół Twoim oczom ukażą się trzy krótkie quizy, za które przysługuje dodatkowe 8€. Aby móc do nich przystąpić, konto musi posiadać wcześniej 20€ wykonanego obrotu.

Spełniając warunki promocji posiadasz już 10€ obrotu, przynajmniej drugie 10€ obrotu otrzymasz po uwolnieniu bonusu kiedy będziesz go sprzedawał przed wypłatą środków. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby obrotu dokonać wcześniej.

Odpowiedzi do quizów Robinhood znajdziesz klikając w ten link.

Szybkie 3 quizy i dodatkowe 8€
Robinhood quiz bonus

Zaraz po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na każdy quiz Robinhood, otrzymasz bonus od razu gotowy do wypłaty.

Robinhood quiz bonus

Regulamin promocji Robinhood Crypto bonus on start

Pełen regulamin promocji związanem z bonusem od Robinhood przeczytać możesz klikając tutaj.

Jesteś zaskoczony jak bardzo zarabianie na promocjach w internecie jest proste? Przejrzyj pozostałe oferty i zgarniaj kolejne bonusy w sieci!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 11 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka