Promocje wyróżnione w grudniu:

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Dlaczego bank miałby płacić za założenie konta?

Banki jak każda firma czy instytucja potrzebują klientów aby funkcjonować. Klienci banków niechętnie jednak zmieniają swoje konta – nawet jeśli z upływem czasu staje się to dla nich niekorzystne finansowo. Dzięki ogromnym możliwościom finansowym jakimi dysponują banki, gotowe są zapłacić nawet paręset złotych aby spróbować przekonać klienta do korzystania z ich konta. Oczywiście liczą na to, że pozostanie on z nimi na długie lata.

Czy takie akcje bankom się opłacają? Gdzie tu haczyk?

Promocje bankowe to marketing w czystej postaci. Banki rzecz jasna nie rozdają pieniędzy z dobrego serca. Mają nadzieję, że po otrzymaniu premii i wypróbowaniu konta pozostaniesz z nimi na dłuższy czas a zainwestowane w promocję środki z czasem się zwrócą.
Oczywiście zdają sobie sprawę, że część osób po zgarnięciu premii zamknie konto, jednak to ryzyko mają wkalkulowane od początku.
Ujmijmy to tak: gdyby się to nie opłacało, banki nie tworzyłyby takich promocji. Proste!

Czy po otrzymaniu premii można zamknąć konto?

Zamknięcie konta w dowolnym momencie – czy to przed otrzymaniem premii czy już po jej zdobyciu jest jak najbardziej dozwolone i przede wszystkim darmowe.
Możliwe, że w trakcie zdobywania premii polubisz swoje nowe konto i postanowisz je zachować. Wtedy wygrywasz zarówno Ty jak i bank.

Czy promocje bankowe dostępne są poza internetem? Dlaczego do tej pory o nich nie słyszałem?

To, że banki gotowe są zapłacić za założenie konta, wcale nie oznacza, że chcą to robić. O wiele taniej wyjdzie zachęcenie klienta odrobinę wyższą lokatą na start czy reklamą z wykorzystaniem autorytetu znanej osoby typu Marek Kondrat czy Piotr Adamczyk.

W internecie konsumenci są znacznie bardziej świadomi i aktywnie szukają informacji oraz opinii na temat konkretnego banku czy konta. Nie dają się oni tak łatwo złapać na tanie hasła reklamowe. Banki mają tego świadomość, dlatego też rywalizacja o klienta w sieci jest bardziej zacięta.

Większość tego typu promocji dostępna jest wyłącznie przez internet, choć zdarzają się wyjątki. Zapewniamy jednak, że żaden pracownik banku czy konsultant na infolinii nawet nie zająknie się o możliwej promocji, dopóki sam o nią nie spytasz.

Na czym tak w ogóle polegają promocje bankowe?

Każda promocja jest inna i finalnie to od banku zależy jaki będzie jej przebieg. Jednakże zasada uzyskania premii jest zazwyczaj bardzo podobna: należy wypełnić wniosek o otwarcie konta na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie promocji banku, a po otwarciu konta spełnić określone przez bank warunki promocji. Najczęściej jest to wykonanie pewnej liczby przelewów albo płatności kartą, zalogowanie się do bankowości internetowej, dokonanie depozytu na konto czy wydanie określonej sumy pieniędzy. 

Na początek:

Wyszukaj po banku

Możesz też wyszukać po banku

Wszystkie aktualne i zakończone promocje

Bonus Raiffeisen Digital Bank 300 zł

Bonus Raiffeisen Digital Bank 300 zł

Nowa promocja Raiffeisen Digital Banku, który to przygotował bonus w wysokości 300 zł dla nowych klientów nie posiadających do tej pory konta. Promocja jest silnie powiązana z mocno promowanym systemem Pay&Rate który to pozwala wystawić ocenę sprzedawcy. Miej na uwadze,

Czytaj dalej »
Konto Direct Ing Banku i 250 zł premii

Konto Direct ING Banku i 250 zł premii

Dzisiaj o jednej z najmniej znanych promocji bankowych. Mimo, że ING Bank należy do ścisłej czołówki polskich banków, sam niechętnie reklamuje promocję z bonusem za założenie konta. A to wielka strata, zwłaszcza że otwierając Konto Direct czeka 250 zł premii

Czytaj dalej »
Konto-Mobi-_18-26-lat_-i-nawet-300-zł-premii

Konto Mobi (18-26 lat) i nawet 300 zł premii

Przedstawiamy promocję ING Banku skierowaną specjalnie dla osób młodych w wieku między 18 a 26 lat. A w niej wraz z otwarciem Konta Mobi i po spełnieniu bardzo prostych warunków uczestnicy zostaną nagrodzeni 300 zł premii. Prosta i przyjemna promocja

Czytaj dalej »

Archiwum

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka