TransferGo – bonus 20£ w programie poleceń

TransferGo - bonus 20£ w programie poleceń

TransferGo to znany serwis do przelewania środków na cały świat w praktycznie każdej dostępnej walucie. W ramach programu poleceń, pierwszy transfer środków wykonany przez Twojego znajomego zagwarantuje Ci bonus wynoszący minimum 20£ czyli ponad 100 zł.

Ile wynosi bonus TransferGo?

Kiedy użytkownik, którego polecisz zleci pierwszy transfer środków z przewalutowaniem otrzymasz bonus 20£. Za drugą poleconą osobę jest to już 30£, zaś trzecia osoba zagwarantuje aż 50£. Od 4-tej osoby i każdej kolejne bonus TransferGo będzie wynosił ponownie 20£.

Polecając, nie ma limitu osób, za które możesz otrzymać bonus.

Co należy zrobić aby otrzymać bonus TransferGo?

1. Załóż konto w TransferGo

W prosty sposób załóż konto w TransferGo. Numer telefonu i adres email to wszystko czego będziesz potrzebował.

2. Zweryfikuj tożsamość

Nie musisz weryfikować tożsamości od razu ale ten krok i tak nie ominie Cię w przyszłości przed wypłatą bonusowych środków.

3. Przekaż znajomemu swój kod polecający

Zadbaj aby znajoma, polecona osoba założyła konto korzystając ze specjalnego linku, który znajdziesz w sekcji “Zaproś i zarób £20”. Jeśli Twój znajomy nie zarejestrował się z użyciem Twojego linka/kodu, będzie ku temu kolejna sposobność tuż przed realizacją pierwszego przelewu. Wystarczy, że kliknie “Posiadasz kod zaproszenia lub kod promocyjny?” i wprowadzi Twój indywidualny kod.

4. Przelew środków przez znajomego

Twój znajomy w ciągu 6 miesięcy od założenia konta musi zrealizować transfer środków z przewalutowaniem, na konto innej osoby. Kwota przekazu musi przekraczać 100 funtów brytyjskich (£) lub równowartość w innej walucie.

Przykład: znajomy przelewa za pomocą TransferGo 550 zł na konto Revolut innej osoby w walucie Euro. Spełnione zostają oba wymogi, czyli kwota przelewu przekracza równowartość 100£ oraz zostaje wykonane przewalutowanie z PLN na EUR.

Możesz oczywiście dogadać się z przyjacielem, że po przelaniu środków całość zostanie zwrócona na Twoje konto, a bonusem podzielicie się np. po połowie. Uwaga! Taka praktyka jest zabroniona przez TransferGo i w razie wykrycia może skutkować brakiem przyznania bonusu i wykluczeniem z programu poleceń.

5. Odbierz bonus

Bonusowe środki powinny pojawić się praktycznie od razu po zleceniu i zaakceptowaniu przelewu. Bonus można odebrać w sekcji poleceń w ciągu 30 dni od przyznania i podając konto bankowe zlecić jego wypłatę.

Chcesz skorzystać? 15£ od Forsawsieci.pl

Chcesz otrzymać bonus za wykonanie przez siebie transferu? Zarejestruj się z linku widocznego powyżej lub wpisz kod: Forsa1 podczas rejestracji konta/pierwszej płatności a następnie skontaktuj się z nami poprzez zakładkę Kontakt. Jeśli otrzymamy za Ciebie bonus, otrzymasz 75% naszej premii czyli 15£.

Przydatne informacje

  • przelew kwalifikujący się do bonusu nie może zostać zlecony na Twoje konto ani osoby polecającej
  • nie zakładaj paru kont na siebie, co było kiedyś powszechną praktyką. TransferGo z pewnością to wykryje i nie przyzna bonusu
  • przeglądaj TransferGo  i/lub maila podanego do założenia konta regularnie – jeśli w ciągu 30 dni od przyznania bonusu nie zlecisz jego wypłaty, bonus przepadnie
  • pamietaj, że przelew musi zostać zlecony z przewalutowaniem – przelew EUR-EUR czy PLN-PLN nie spełnia warunków promocji
  • strona TransferGo jest prosta i minimalistyczna ale dla własnej wygody można przełączyć ją na polską wersję językową jeśli nie stanie się to samoistnie
  • promocja trwa do 15 lipca 2024 roku
  • pełen regulamin promocji przeczytasz klikając tutaj
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka