ComeOn i zakład 100 zł bez ryzyka

Comeon i zakład 200 zł bez ryzyka

Do tej pory staraliśmy się nie promować zakładów bukmacherskich, jednak obecna oferta wygląda zbyt pięknie, żeby jej nie opisać. W ComeOn czeka zakład bez ryzyka 100 zł dla nowych klientów. Jego działanie jest proste – jeśli kupon okaże się wygrany zgarniasz całą kasę. Jeśli przegrany – otrzymasz zwrot niemal całej postawionej kwoty minus podatek VAT.

Spis treści

Jak uzyskać zakład bez ryzyka do 100 zł od ComeOn?

1
Załóż konto z linku powyżej

Wejdź w powyższy link promocyjny i załóż konto. Po podaniu podstawowych danych czyli adresu email, hasła oraz numeru telefonu strona pokaże listę parunastu banków. Poprzez zalogowanie do jednego z nich i autoryzację Twoja tożsamość zostanie potwierdzona.

W dalszej części w polu “kod promocyjny” nie musisz wpisywać nic aby zostać zakwalifikowanym do zakładu bez ryzyka.

Załóż konto z linku powyżej
2
Potwierdź tożsamość

Następnie zweryfikuj do końca tożsamość w końcowym procesie weryfikacji KYC. Przejdź do zakładki “Ustawienia konta” a potem “Wyślij dokumenty”. Wymagane będzie zdjęcie przodu oraz tyłu dowodu osobistego lub paszportu oraz potwierdzenie adresu poprzez przesłanie wyciągu bankowego.

Weryfikacja odbywa się manualnie po sprawdzeniu przez pracownika w ciągu około 48 godzin w dni robocze. Warto więc przesłać dokumenty jak najszybciej aby środki były natychmiastowo do wypłaty.

Potwierdź tożsamość
3
Wpłać depozyt

Dokonaj wpłaty na konto między 50 zł a 100 zł (113,64 zł dla maksymalnej kwoty zwrotu uwzględniając podatek) a następnie za wpłaconą kwotę postaw dowolny kupon z dowolną ilością zdarzeń, kursem czy typem zakładu. Podczas stawiania kuponu zakład bez ryzyka będzie dostępny z rozwijanego menu “Dostępne bonusy” tuż obok pola ze stawką.

Wpłać depozyt
Zwrot środków lub wypłata wygranej

Jeśli kupon okaże się wygrany wypłacasz wszystko. Jeśli jednak będzie przegrany w ciągu 15 minut otrzymasz na konto refundację całej stawki kuponu pomniejszoną o podatek (dla zwrotu 100 zł będzie to właśnie kupon za 113,64 zł). Za w ten sposób zrefundowane środki możesz grać dalej lub wypłacić je na swoje konto (po uznanej weryfikacji KYC).

Zwrot środków lub wypłata wygranej

Zasady promocji i regulamin

Promocja skierowana jest dla nowych klientów, którzy nie posiadali dotąd konta w ComeOn. Regulamin oferty powitalnej z zakładem do 100 zł bez ryzyka dostępny jest po kliknięciu tutaj.

Promocja nie ma końcowej daty zakończenia aktualnie jest ważna do momentu ogłoszenia jej zakończenia.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 7 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka