ComeOn i zakład 200 zł bez ryzyka

Comeon i zakład 200 zł bez ryzyka

Do tej pory staraliśmy się nie promować zakładów bukmacherskich, jednak obecna oferta wygląda zbyt pięknie, żeby jej nie opisać. W ComeOn czeka zakład bez ryzyka 200 zł dla nowych klientów. Jego działanie jest proste – jeśli kupon okaże się wygrany zgarniasz całą kasę. Jeśli przegrany – otrzymasz zwrot niemal całej postawionej kwoty minus podatek VAT.

Spis treści

Jak uzyskać zakład bez ryzyka do 200 zł od ComeOn?

1
Załóż konto z linku powyżej

Wejdź w powyższy link promocyjny i załóż konto. Po podaniu podstawowych danych czyli adresu email, hasła oraz numeru telefonu strona pokaże listę parunastu banków. Poprzez zalogowanie do jednego z nich i autoryzację Twoja tożsamość zostanie potwierdzona.

W dalszej części w polu “kod promocyjny” nie musisz wpisywać nic aby zostać zakwalifikowanym do zakładu bez ryzyka.

Załóż konto z linku powyżej
2
Potwierdź tożsamość

Następnie zweryfikuj do końca tożsamość w końcowym procesie weryfikacji KYC. Przejdź do zakładki “Ustawienia konta” a potem “Wyślij dokumenty”. Wymagane będzie zdjęcie przodu oraz tyłu dowodu osobistego lub paszportu oraz potwierdzenie adresu poprzez przesłanie wyciągu bankowego.

Weryfikacja odbywa się manualnie po sprawdzeniu przez pracownika w ciągu około 48 godzin w dni robocze. Warto więc przesłać dokumenty jak najszybciej aby środki były natychmiastowo do wypłaty.

Potwierdź tożsamość
3
Wpłać depozyt

Dokonaj wpłaty na konto między 200 zł a 227,27 zł a następnie za wpłaconą kwotę postaw dowolny kupon z dowolną ilością zdarzeń, kursem czy typem zakładu. Podczas stawiania kuponu zakład bez ryzyka będzie dostępny z rozwijanego menu “Dostępne bonusy” tuż obok pola ze stawką.

Wpłać depozyt
Zwrot środków lub wypłata wygranej

Jeśli kupon okaże się wygrany wypłacasz wszystko. Jeśli jednak będzie przegrany w ciągu 15 minut otrzymasz na konto refundację całej stawki kuponu pomniejszoną o podatek (dla zwrotu 200 zł będzie to właśnie kupon za 227,27 zł). Za w ten sposób zrefundowane środki możesz grać dalej lub wypłacić je na swoje konto (po uznanej weryfikacji KYC).

Zwrot środków lub wypłata wygranej

Zasady promocji i regulamin

Promocja skierowana jest dla nowych klientów, którzy nie posiadali dotąd konta w ComeOn. Regulamin oferty powitalnej z zakładem do 200 zł bez ryzyka dostępny jest po kliknięciu tutaj.

Promocja nie ma końcowej daty zakończenia (czyli oficjalnie jest bezterminowa), jednakże mamy informacje, że potrwa do 31 listopada z możliwością ewentualnego jej przedłużenia.

Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 1 głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze
Promocje bankowe

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka