Jeton – bonus 40 zł + 100 zł za każde polecenie

Jeton – bonus 10€ + 25€ za każde polecenie

Jeton to globalny portfel elektroniczny do dokonywania płatności online. Można go porównać do tak znanych rozwiązań jak PayPal czy Skrill. Teraz zakładając konto Jeton, bonus 40 zł czeka na Ciebie za wykonanie zaledwie jednej płatności. Dodatkowo polecając stronę dalej możesz otrzymać 100 zł za każdego poleconego znajomego!

Spis treści

O Jeton

Jeton oferuje szeroki wachlarz usług. Podstawowa funkcjonalność to obsługa portfela pośredniczącego w internetowych płatnościach. Na ten moment Jeton współpracuje z ponad 1000 partnerami na całym świecie, u których można płacić z wykorzystaniem ich portfela.

Sama firma może się pochwalić ponad milionem użytkowników z ponad 60 krajów poczynając od 2018 roku. Dzięki działaniu na globalną skalę możliwe jest dokonywanie płatności w ponad 70 różnych walutach a nawet kryptowalutach.

Jeton posiada wiele certyfikatów oraz nagród, ponadto jest oficjalnym sponsorem drużyny West Ham United F.C. To wszystko sprawia, że mamy pewność co do wiarygodności firmy.

partner-base

Jak uzyskać bonus 40 zł od Jeton?

1
Załóż konto z linku powyżej

Wejdź w powyższy link promocyjny. Na samym starcie możesz zmienić w prawym górnym rogu strony język na polski.

Uzupełnij podstawowe dane wraz z numerem telefonu i adresem email, które to będą służyły Ci do kolejnych logowań.

Załóż konto z linku powyżej
2
Przejdź weryfikację KYC

Kolejnym krokiem jest ukończenie weryfikacji tożsamości KYC. Wymagane w tym celu będzie zeskanowanie dokumentu tożsamości: dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu a następnie wykonanie selfie. Potem wypełnienie krótkiego kwestionariusza i wgranie dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania np. wyciągu bankowego lub rachunku za prąd.

Jeśli dokumenty zostaną przesłana w dni robocze, powinny zostać potwierdzone w ciągu paru godzin. Maksymalny przewidywany przez Jeton czas na zaakceptowanie dokumentów to dwa dni robocze.

Przejdź weryfikację KYC
3
Zasil konto

Po akceptacji dokumentów zasil portfel Jeton kwotą przynajmniej 10€ lub 10$. Istnieje również możliwość wpłaty w złotówkach polskich, jednak musisz w tym wypadku uwzględnić przewalutowanie i możliwe wahnięcia kursu walut.

Istnieje parę metod wpłaty w tym Przelewy24, BLIK czy kryptowaluty. Wszystkie są darmowe i nie pobierają żadnej prowizji.

Minimum wpłaty dla polskich złotych to 50 zł, dla euro – 12€ i dolarów – 13$. Opcja Jeton Cash pozwala wpłacać już od 1zł jednak wymaga to zasilenia środków przez zewnętrzną stronę od jakiegoś resellera.

Zasil konto
4
Dokonaj płatności za pomocą portfela

Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności u dowolnego partnera Jeton akceptujących ich płatności. Kwota musi być równowartością przynajmniej 10$ lub 10€. Tylko płatność w jednej z tych dwóch walut spełnia warunki promocji.

Pamiętaj, że do spełnienia warunków promocji jeśli zasiliłeś portfel Jeton w polskich złotych, musisz je najpierw przekonwertować na euro lub dolary.

Jeśli chodzi o Polskę można skorzystać z bukmacherów obsługujących Jeton. Listę partnerów można znaleźć pod tym linkiem – KLIK.

Osobiście polecamy https://20bets.org/pl gdzie zaraz po wpłacie możemy od razu wycofać środki bez wymaganego obrotu czyli bez stawiania żadnych kuponów.

Dokonaj płatności za pomocą portfela
Jeton Bonus 10€

To wszystko! Po wykonaniu transakcji do jednego z partnerów Jeton spełniasz warunki promocji.

Bonus w wysokości 40 zł zostanie dopisany do portfela Jeton w przeciągu maksymalnie 30 dni. Bonus często pojawia się jeszcze tego samego dnia.

Bonus można wykorzystać tylko wpłacając go do jednego z partnerów Jeton. Czyli znowu należy wpłacić bonusowe środki na 20bets.org, wycofać je ponownie na Jeton i wtedy będą możliwe do wypłaty na konto bankowe.

Polecając kolejne osoby do skorzystania z promocji Ty otrzymasz 100 zł a Twój przyjaciel 40 zł po spełnieniu warunków.

Jeton Bonus 10€

Wypłata środków

Wypłata środków z Jeton zaczyna się od 100 zł i mniej więcej tyle samo w przeliczeniu na inne waluty. Przed wypłatą środków należy więc poczekać na dopisanie bonusu dla osiągnięcia minimum wypłaty lub dopłacić na konto brakującą różnicę i wtedy wypłacić.

Wypłata metodą Jeton Cash ma niższe limity bo już od 44 zł. Jako strona Forsawsieci.pl możemy pomóc w takiej sytuacji. Po przekazaniu nam wygenerowanego vouchera Jeton Cash, lub przekazaniu nam środków wewnątrz aplikacji, przelejemy na wskazane przez Ciebie konto jego równowartość w ciągu 48 godzin.

W tym celu skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, lub jeszcze lepiej na naszym Facebookowym Messengerze.

Regulamin promocji

Ogólne zasady oraz regulamin promocji możesz znaleźć klikając tutaj.

Na stronie występuje błąd, który po wczytaniu od razu przekierowywuje na stronę główną Jeton. Rozwiązaniem jest szybkie kliknięcie “X” w przeglądarce aby zatrzymać wczytywanie strony zaraz po wyrenderowaniu pierwszej treści.

Atrakcyjny program poleceń - 100 zł

Jeton posiada bardzo atrakcyjny program poleceń. Każdy nowy uczestnik zaproszony ze specjalnego linku otrzyma 40 zł lub równowartość w swojej walucie po spełnieniu warunków promocji.

Jeszcze atrakcyjniejszy bonus czeka na osobę polecającą. Kiedy polecona osoba spełni warunki promocji, osoba polecająca otrzyma aż 100 zł. Bonus tak samo jak dla osoby poleconej jest wypłacany do 30 dni na portfel Jeton.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 9 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka