mBank – eKonto Możliwości (13-24 lat) z 550 zł premii!

mBank - eKonto Możliwości (13-24 lat) z 550 zł premii!

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>
lub do osiągnięcia limitu wniosków
W razie wyczerpania puli zostanie to ogłoszone w widocznym miescu na stronie promocji.

Instrukcja uzyskania bonusu 550 zł za eKonto Możliwości

1
Zapisz się do promocji eKonto Możliwości

Pierwszym krokiem jest zapisanie się do promocji. Na początek wejdź na stronę oferty mBanku z linku podanego powyżej. Na nowo otwartej stronie po zapoznaniu się z promocją kliknij niebieski guzik w Kroku 1 “Zapisz się do promocji”.

W formularzu uzupełnij swoje podstawowe dane i wybierz czy interesuje Cię bon do Allegro czy Media Expert. Koniecznie zaznacz na dole strony, że zgadzasz się z regulaminem promocji i wyrażasz zgodę na wzięcie w niej udziału.

Zapisz się do promocji eKonto Możliwości
2
Załóż konto przez aplikację

Przygotuj telefon komórkowy, którym zeskanujesz kod QR, który pojawi się zaraz po przesłaniu formularza. W wygodny sposób pozwoli Ci on pobrać aplikację banku i kontynuować proces otwierania konta.

Jeśli niechcący Twój kod QR zniknie niczym się nie martw. Po prostu otwórz na nowo stronę promocji i przejdź ponownie do formularza wypełniając go ponownie.

Proces otwarcia konta jest stosunkowo prosty i powinien zająć nie więcej jak 15 minut plus dodatkowe parę minut na pełną aktywację konta ze strony banku.

Pamiętaj, że otwarcie konta przez aplikację mobilną banku jest bardzo ważne! Zarówno bon 200 zł do Allegro/Media Expert jak i kolejna część premii warta 150 zł zależą od tego czy wykonasz ten krok!

Przy okazji otwierania konta pamiętaj również aby:

 • wyrazić zgodę marketingową na mOkaze
 • wyrobić darmową kartę płatniczą (debetową) VISA
Załóż konto przez aplikację
3
Wykonaj płatności kartą

Do uzyskania pierwszej części premii została Ci jedna banalna czynność. Musisz wykonać przynajmniej 5 płatności telefonem w miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym.

Jeśli konto otworzyłeś na przykład w lutym na wykonanie 5 płatności masz czas od pozostałych dni lutego oraz cały marzec.

Wykonaj płatności kartą
Bon 200 zł

Po wykonaniu regulaminowych płatności spełniasz całkowicie warunki pierwszej części premii. W zależności od Twojego wyboru otrzymasz kartę podarunkową do Allegro lub bon do Media Expert o wartośći 200 zł.

Nagroda zostanie przekazana w postaci e-kodu w aplikacji mobilnej banku oraz serwisie transakcyjnym mOkazji do końca drugiego miesiąca, w którym założyłeś konto. Dla przykładu jeśli konto otwarłeś 7 lutego, nagrodę otrzymasz do końca marca. Nagrodę należy odebrać w ciągu 60 dni od jej przyznania.

Bon 200 zł
5
3x po 20 zł za aktywność

W kolejnej części promocji musisz wykazać się drobną aktywnością na koncie. Za każdy wykonany niżej opisany podpunkt otrzymasz po 20 zł. Na wykonanie poniższych czynności masz czas od założenia konta do końca następnego miesiąca:

 • Premia I – zapłać minimum 5 razy telefonem zbliżeniowo z wykorzystaniem modułu NFC
 • Premia II – wykonaj minimum 5 przelewów BLIK na telefon
 • Premia III – utrzymaj minimum 50 zł na celu oszczędnościowym (50 zł musi być na koncie dokładnie w ostatnim dniu drugiego miesiąca, można je więc wpłacić tuż przed zakończeniem promocji)
3x po 20 zł za aktywność
60 zł premii

Za każdy spełniony punkt otrzymasz po 20 zł, czyli łącznie nawet 60 zł. Nagroda będzie wypłacona w trzecim miesiącu następującym po otwarciu konta. Czyli dla konta otwartego na przykład 7 lutego będzie to najpóźniej 30 kwiecień.

60 zł premii
140 zł premii za spełnienie wszystkich warunków

Jeśli w kroku 5. zaliczyłeś wszystkie 3 premie mBank przyzna dodatkową nagrodę w wysokości 140 zł. Zostanie ona wypłacona podobnie jak poprzednia – w trzecim miesiącu następującym po otwarciu konta.

140 zł premii za spełnienie wszystkich warunków
140 zł premii za spełnienie wszystkich warunków

Jeśli na początku otwarłeś konto przez aplikację na selfie lub e-dowód oraz zaliczyłeś Premię I, Premię II oraz Premię III opisywane w kroku 5. tego poradnika otrzymasz kolejne 150 zł. Nagroda zostanie wypłacona równocześnie z dwoma poprzednimi.

140 zł premii za spełnienie wszystkich warunków

Warunki uczestnictwa w promocji

Do promocji przystąpić może każda osoba pełnoletnia, która od 1.01.2020 roku do dnia przystąpienia do promocji nie była klientem banku. Dokładniej rzecz ujmując mówimy o osobach, które nie posiadały konta bankowego ani rachunku oszczędnościowego w mBanku. Kredyty, leasingi i inne produkty banku nie wykluczają z udziału w promocji.

Promocja na aktualnych warunkach trwa przez określony czas do osiągnięcia limitu wniosków, które przystąpią do promocji, dlatego nie warto zwlekać. Do samej promocji możesz przystąpić najpóźniej do 19 marca 2024 roku. Powyższa data dotyczy promocji z bonem 200 zł do Allegro/Media Expert czyli “Łap bony od mBanku II”, do której regulamin można znaleźć klikając tutaj.

Pełen regulamin ogólnej promocji (bez uwzględnienia bonu) “Łap bony od mBanku” możesz przeczytać po kliknięciu tego linku.

eKonto Możliwości w pigułce - szczegóły i opłaty

Warto poznać jeszcze podstawowe cechy i koszty eKonta Możliwości, które sobie teraz opiszemy. Ten artykuł skupiał się przede wszystkim na aktualnej promocji. Jeśli chcesz przeczytać więcej przydatnych informacji oraz sprawdzić cennik konta kliknij w link poniżej.

mBank karta forsawsieci
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku oraz sieci PlanetCash, w pozostałych 0,5% ale nie mniej niż 5 zł
 • 0 zł za przelewy krajowe w aplikacji banku i przez internet
 • 0 zł za przelewy SEPA

Pełną Taryfę Opłat i Prowizji dla  eKonta Możliwości znajdziesz klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 1 głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka