Nyan Heroes Airdrop

Nyan Heroes Airdrop

Rynek gier to wciąż rosnący potencjał również zarobkowy. Tak może być i w tym opisywanym przypadku. Przedstawiamy Wam Nyan Heroes – nową grę twórców tak wielkich hitów takich jak Halo czy Destiny. Na chwilę przed jej uruchomieniem twórcy przygotowali Airdrop, w którym zbieramy punkty MEOW, które w przyszłości zostaną wymienione na tokeny $NYAN.

Podstawowe info

Start Airdropa: 13.03.2024

Przewidywane zakończenie: EDIT: Potwierdzone zakończenie Airdropu to 9.04.2024. Gra oficjalnie rusza 27 marca (edit: gra już jest dostępna do pobrania i sprawdzenia w fazie alfa na Epic Game Store). Nie wiadomo jednak czy jest to termin zakończenia Airdropa, czy też będzie można zbierać punkty również po oficjalnej premierze. Planowane są trzy rundy, podczas których można zbierać punkty MEOW.

Szacunkowy zysk: nie wiadomo, ze względu na brak listowania tokenu $NYAN na żadnej giełdzie. Zysk może być jednak znaczący ze względu na fakt, kto stoi za projektem.

Poziom trudności: łatwy – głównie dołączenie do Twittera, Discorda, udostępnienie paru postów.

Wiarygodność Airdropa: w naszej ocenie 8/10, głównie za sprawą studia stojącego za projektem, oraz już istniejącą zapowiedź gry na Epic Games Store – KLIK

Co jest potrzebne: Konto Twitter (obowiązkowo), Discord (opcjonalnie), portfel MetaMask lub inny podobny (opcjonalnie).

Co należy zrobić?

Wejdź na stronę https://missions.nyanheroes.com/ lub kliknij guzik widoczny poniżej.

Zaraz potem połącz swoje konto z Twitterem za co otrzymasz 200 punktów MEOW.

W polu Referral Code wpisz: Forsawsieci co zagwarantuje Ci kolejne 200 punktów, a nam odrobinę zwiększony mnożnik punktów.

nyan

Po przejściu dalej Twoim oczom ukaże się prosty panel z Twoim obecnym stanem MEOWS, licznikiem ukończonych misji i własnym kodem polecającym.

Zjeżdżając jeszcze niżej zobaczysz listę misji, za których wykonanie otrzymasz kolejne punkty MEOW. To jakie i ile zadań wykonasz zależy tylko od Ciebie. Większość z nich jest bardzo prosta polegająca na dołączeniu do Discorda czy reetwetowanie postów na Twitterze.

Nyan missions

Już w pierwszych etapach można uzbierać parę tysięcy punktów MEOW. Wraz z kolejnymi dniami mogą pojawiać się kolejne proste zadania, głównie związane z reetwetowaniem postów.

To w zasadzie tyle. Z czasem będą pojawiać się kolejne etapy i zadania mogą się zmieniać.

Nieznany na ten moment jest przelicznik punktów MEOW na token $NYAN. Nieznana jest również cena jaką będzie posiadał sam token. Można jednakże pozytywnie zakładać, że jeśli gra okaże się sukcesem – a ma na to dużą szansę będzie można zarobić przyjemne pieniądze.

Przydatne linki

Oficjalna strona gry Nyan Heroes – https://nyanheroes.com/

Profil gry na Epic Game Store – https://store.epicgames.com/pl/p/nyan-heroes-aacbbd

Scam-Detector czyli platforma oceniająca wiarygodność innych stron – https://www.scam-detector.com/validator/nyanheroes-com-review/

Strona projektu z misjami i zbieraniem tokenów – https://missions.nyanheroes.com/missions

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 1 głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka