Profitus – bonus 25€ jako obniżka pierwszej inwestycji

Profitus - bonus 25€ jako obniżka pierwszej inwestycji

Kolejna już platforma inwestycyjna pochodząca z Litwy gości na naszej stronie. Jest tu nie bez powodu, w końcu bonus 25€ wydaje się bardzo korzystny. Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to oferta dla wszystkich ale dość pokaźna grupa naszych czytelników lubiących długoterminowe inwestycje z pewnoscią będzie zadowolona.

Czym jest Profitus?

Profitus jest litewską platformą crowdfundingową istniejącą od 2017 roku z siedzibą w Wilnie. Od momentu powstania za pośrednictwem platformy zostały sfinansowane inwestycje przekraczające 180 milionów euro. Średni zysk dla inwestycji przekracza 12%, co przełożyło się już na ponad 11 milionów euro zysku dla inwestorów.

Według Profitus jednym z najlepszych zabezpieczeń ochrony kapitału jest inwestycja w nieruchomości, z czym poniekąd ciężko się nie zgodzić. Aby jednak móc kupić mieszkanie lub lokal użytkowy, wynająć go i uzyskiwać dochód pasywny, wymagana jest znaczna wpłata wstępna.

Temu wszystkiemu próbuje zaradzić Profitus – próbuje zjednoczyć ludzi i dać im możliwość inwestowania niewielkich kwot w nieruchomości, oraz zostania partnerem w projektach nieruchomościowych, wspomagając tym samym projekty inwestycyjne litewskich deweloperów.

Profitus bonus 25€

Jak uzyskać bonus Profitus o wartości 25€?

1
Wejdź na Profitus i załóż konto

Wejdź na stronę zakładania konta w serwisie Profitus z linku widocznego powyżej.

Upewnij się czy w polu “Referral code” widnieje kod: 01869655, który upoważni Cię do otrzymania bonusu.

Wejdź na Profitus i załóż konto
2
Dokończ weryfikację i wykonaj KYC

Dokończ zakładanie konta weryfikując adres email i podając podstawowe dane. Na koniec ukończ weryfikację tożsamości KYC. Dokumenty zostaną zweryfikowane do 48 godzin, po czym Twoje konto stanie się w pełni aktywne.

Dokończ weryfikację i wykonaj KYC
3
Zainwestuj środki

W zakładce “Invest” wyszukaj odpowiednią dla siebie inwestycję. Najkrótsze jakie znaleźliśmy zaczynają się od 4 miesięcy.

Wybierz kwotę jaką chcesz zainwestować, przy czym minimum to 100€. Bonus od Profitus obniży wkład potrzebny na pierwszą inwestycję o 25€.

Oznacza to, że ostatecznie wystarczy wpłacić 75€ + 25€ bonusu otrzymasz od Profitus, który będziesz mógł wypłacić wraz z depozytem po okresie zakończenia inwestycji.

Zainwestuj środki
Wypłata środków i bonusu

Po zakończeniu okresu inwestycji możesz wypłacić zdeponowane środki, w których znajdzie się dodatkowo 25€ bonus Profitus + odsetki jakie wygeneruje Twoja inwestycja.

Wypłata środków i bonusu
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka