Bonus SwissBorg i losowa nagroda od 1 do 100 €

Bonus SwissBorg i losowa nagroda od 1 do 100 €

SwissBorg to aplikacja mobilna ułatwiającą przesyłanie kryptowalut między użytkownikami z dodatkową możliwością ich stackowania czyli odłożenia kryptowalut na oprocentowanych kontach. Tym co jednak nas interesuje najbardziej, jest bonus SwissBorg polegający na otrzymaniu losowej nagrody w przedziale 1-100€. Bonus SwissBorg zostanie naliczony w tokenie CHSB, który paroma kliknięciami można zamienić na dowolną inną walutę. Przeczytaj jak sprawdzić swoje szczęście i podjąć próbę upolowania jak najwyższej premii.

Spis treści

Jak uzyskać bonus SwissBorg? Krok po kroku

1
Wejdź na stronę promocji

Kliknij w link widoczny powyżej za pomocą swojego smartfona. Jeśli zostanie on kliknięty na komputerze, w przeglądarce pojawi się strona z kodem QR, który musisz zeskanować smartfonem. Pamiętaj, że tylko po skorzystaniu z tego unikalnego odnośnika, zostaniesz uprawniony aby otrzymać bonus SwissBorg.

Wejdź na stronę promocji
2
Pobierz aplikację

Po kliknięciu w odnośnik będziesz mógł pobrać aplikację SwissBorg na swój telefon. Zrób to!

Uwaga! Pobranie aplikacji bezpośrednio ze sklepu Google Play lub AppStore bez uprzedniego kliknięcia w link promocyjny wykluczy Cię z udziału w promocji.

Pobierz aplikację
3
Załóż konto

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie podczas procesu zakładania konta. Na koniec przejdź weryfikację tożsamości KYC.

Załóż konto
4
Wykonaj depozyt

Ostatnim etapem jest wpłacenie depozytu w wysokości minimum 50 €. Wpłata może być dokonana zarówno w walucie fiat (np. euro, dolar, złoty) jak i jednej z ponad 60 kryptowalut.

Dostępne metody wpłacenia pieniędzy to: wpłata kartą debetową/kredytową, wpłata z użyciem portfela Google Pay, przelew bankowy oraz wpłata kryptowalut.

Najszybszą metodą na zaksięgowanie środków będzie oczywiście wpłata kartą debetową/kredytową jednak może się wiązać z opłatą prowizyjną. Dobrą alternatywą będzie przelew SEPA (kliknij po szczegóły) lub wpłata taniej prowizyjnie kryptowaluty np. DOGE, USDT, XRP czy Solana.

Wykonaj depozyt
Bonus SwissBorg – kupon 1-100 €

Kiedy na Twoim koncie pojawi się wpłata z automatu otrzymasz swój bonus SwissBorg. Bilet z nagrodą będzie do odebrania w zakładce Rewards -> Reward Tickets. Nagrodą będzie bonus o losowej wartości między 1-100 € w tokenie CHSB.

Bardzo łatwo, paroma kliknięciami możesz zamienić token na dowolną inną kryptowalutę lub złotówki/euro i wypłacić bonus na swoje konto bankowe wraz z depozytem.

Bonus SwissBorg – kupon 1-100 €

Wypłata środków ze SwissBorg

Wszytkie metody wypłaty obarczone są drobną prowizją. I tak na przykład zlecając wypłatę w walucie Euro zostaniemy obciążeni prowizją w wysokości 0,10% wartości wypłaty ale nie mniej niż 1 €.

Istnieje jednak tańsza metoda wypłaty kiedy zdecydujesz się na wycofanie środków za pomocą kryptowalut. Na przykład wypłata w kryptowalucie Binance Token (BNB) lub XRP będzie się wiązała z minimalną prowizją w wysokości niecałych 50 groszy.

Pełną tabelę prowizji znajdziesz klikając tutaj.

Regulamin promocji "zdobądź bonus SwissBorg"

Regulamin promocji nie ma zbyt wielu obostrzeń. Użytkownicy z polskim obywatelstwem, oraz tacy którzy mieszkają na terenie Polski są uprawnieni do uczestnictwa w promocji. Z udziału oczywiście są wykluczone osoby, które wcześniej posiadały konto SwissBorg i skorzystały z promocji.

Pełen regulamin promocji możesz przeczytać klikając tutaj.

Program poleceń czyli zdobądź kolejny bonus SwissBorg

Teraz kiedy posiadasz aktywne i zweryfikowane konto, Ty również możesz zacząć polecać aplikację. Każda osoba, która skorzysta z Twojego linku i przejdzie przez te same kroki otrzyma bilet z losową nagrodą. Podobnie jak i Ty!

Swój link polecający znajdziesz po zalogowaniu do aplikacji w zakładce Rewards.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 5 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka