Bonus Timeless Investments 30€

Bonus Timeless Investments 20€

Bonus Timeless Investments to 30€ łatwego zysku od innowacyjnej niemieckiej firmy zajmującej się produktami kolekcjonerskimi. Sama idea funkcjonowania polega na wyszukiwaniu przez ich specjalistów drogich przedmiotów kolekcjonerskich, następnie finansowaniu ich razem z tysiącami ludźmi całego świata a na końcu oczywiście odsprzedaż przedmiotu z zyskiem.

Spis treści

Czym jest Timeless Investments?

Już na samym początku należy wspomnieć, że mamy do czynienia z innowacyjnym projektem, który został doceniony w mediach na całym świecie. Wystarczy wspomnieć, że o Timeless Investments rozpisywał się choćby magazyn Cosmopolitan. Również znany program popularnonaukowy Galileo stworzył o nim materiał. Można obejrzeć go tuż poniżej, niestety dostępny jest wyłącznie w niemieckiej wersji językowej. Na szczęście istnieje możliwość włączenia napisów, które automatycznie będą tłumaczyły filmik na język polski.

Jak to działa?

Doświadczeni handlowcy z Timeless Investments posługując się własnym wieloletnim doświadczeniem oraz danymi historycznymi wyszukują produkty kolekcjonerskie po atrakcyjnych cenach i dokonują ich zakupu celem dalszej odsprzedaży.

Ich głównymi inwestycjami, w których się specjalizują są drogie zegarki (np. Rolex), zabytkowe samochody (Porsche, Ferrari), limitowane edycje butów (głównie marki Nike), rzadkie parudziesięcioletnie alkohole oraz  wyjątkowo rzadkie karty kolekcjonerskie (np. Pokemon).

Następnie pozwalają użytkownikom kupować udziały w danym przedmiocie, dzięki czemu każdy może być częściowym udziałowcem wyjątkowo drogich przedmiotów kolekcjonerskich takich jak Rolexy czy zabytkowe Porsche kosztujące parędziesiąt tysięcy euro. Udział w takim przedmiocie czyli tak zwaną pojedynczą frakcję można nabyć zawsze za wielokrotność kwoty 50€. To ile frakcji nabędziesz – czy będzie to jedna czy też parędziesiąt zależy wyłącznie od Ciebie.

W momencie wykupienia przez użytkowników całej inwestycji Timeless Investments traci do niej prawa, które przechodzą na wszystkich inwestorów. Ich zadaniem od tej chwili jest magazynowanie przedmiotu kolekcjonerskiego (zwłaszcza w przypadku przechowywania drogich samochodów kolekcjonerskich) oraz poszukiwaniem kolekcjonerów, którzy wykupią go z atrakcyjnym zyskiem dla wszystkich inwestorów.

Co ważne w przypadku naszej strony, stawiającej na szybki zysk w tego typu promocjach, własne udziały można w bardzo prosty sposób odsprzedać innym użytkownikom, wypłacając tym samym cały bonus wraz z własnymi środkami.

Jak uzyskać bonus Timeless Investments?

1
Wejdź na oficjalną stronę lub pobierz aplikację

Wejdź na stronę z linku promocyjnego widocznego powyżej. W zależności od urządzenia z jakiego otworzysz link zachowa się on inaczej. Otwierając link w przeglądarce otworzy się strona internetowa Timeless Investments, na której możesz założyć konto. Z kolei otwierając odnośnik bezpośrednio na smartfonie zostaniesz przekierowany prosto do pobrania aplikacji ze sklepu Google Play lub AppStore.

Osobiście polecamy założyć konto w przeglądarce, a następnie pobrać aplikację i zalogować się do niej wcześniej utworzonymi danymi.

Wejdź na oficjalną stronę lub pobierz aplikację
2
Zweryfikuj tożsamość

Weryfikacja tożsasmości nie jest wymagana od początku, jednak prędzej czy później będziesz musiał ją przeprowadzić aby sprzedać swój udział i wypłacić pieniądze.

Jest to typowa procedura weryfikacji KYC, podczas której będziesz poproszony o przesłanie dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania i dane osobowe (najlepiej wyciąg bankowy), a następnie zrobić zdjęcie przodu oraz tyłu dowodu osobistego (choć możliwe jest również użycie paszportu). Możesz użyć czytnika NFC w swoim telefonie, który zeskanuje dokument i potwierdzi jego autentyczność. Ta technika jednak na wielu urządzeniach bywa zawodna.

Alternatywą jest wideoweryfikacja, która polega na przeczytaniu 3 cyfr po angielsku (i wypowiedzeniu ich na głos) oraz odpowiednim ruchu głową w prawo lub w lewo. Całą weryfikację przeprowadza program czyli bot, więc dla nieśmiałych zapewniamy, że nikt tego nagrania nie będzie oglądał.

Po przesłaniu wymaganych dokumentów/nagrania weryfikacja odbywa się w ciągu około 10 minut.

Zweryfikuj tożsamość
3
Zakup 1 frakcję przedmiotu kolekcjonerskiego

Zakup dowolny przedmiot kolekcjonerski w zakładce “Drops”. Zamiast standardowych 50€, które kosztuje każdy udział zapłacisz 30€ dzięki zniżce w postaci bonusu 20€ przy pierwszym zakupie. Podczas zakupu zapłacisz dodatkowo drobną prowizję za obsługę i serwis Timeless Investments oraz magazynowanie przedmiotu. W zależności od przedmiotu opłata będzie wyższa lub niższa. W przypadku samochodów – co zrozumiałe – będzie ona droższa przez duże gabaryty, potrzebę miejsca w garażu czy choćby trudności transportowe.

Zakupu można bardzo szybko dokonać za pomocą karty podpiętej do GooglePay lub ApplePay. Alternatywą jest wcześniejsze zasilenie konta przelewem SEPA. Obydwie metody są bezpłatne i nie pobierana jest za nie żadna prowizja.

Zakup 1 frakcję przedmiotu kolekcjonerskiego
4
Sprzedaj udział i wypłać zysk

W chwili kiedy dany przedmiot kolekcjonerski zostanie wykupiony w pełni przez użytkowników możesz go odsprzedać. Właśnie w tym momencie niezbędna będzie weryfikacja KYC. Jeśli nie zrobiłeś jej wcześniej, wykonaj ją teraz.

Aby sprzedać przedmiot przejdź do zakładki “Trading” lub “Wallet” i klikając “Sell” przy swoim przedmiocie ustal cenę swojego aktywa podając uprzednio dane do przelewu SEPA, na który otrzymasz zysk ze sprzedanej akcji.

Dla szybkiej sprzedaży warto ustawić cenę 49€, która to w znakomitej większości przypadków pozwoli uzyskać sprzedaż własnego udziału w ciągu dosłownie parudziesięciu minut. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby podać wyższą cenę niż cenę zakupu – czasem i takie udziały się sprzedają.

Sprzedaj udział i wypłać zysk
Wypłata bonusu Timeless Investments

W momencie kiedy jakiś użytkownik dokona odkupu Twojego udziału Timeless Investments w ciągu maksymalnie 48 godzin zleci wypłatę na Twoje konto.

Zazwyczaj jednak zlecenie przelewu następuje znacznie szybciej bo nawet w ciągu 1-2 godzin. Od tego momentu pozostaje jedynie oczekiwać na zaksięgowanie przelewu na Twoim koncie.

To wszystko, promocja została zaliczona!

Wypłata bonusu Timeless Investments
6
Wykaż zainteresowanie

Jeśli skontaktujesz się z supportem czyli pomocą techniczną Timeless Investments w dowolnej sprawie poprzez chat wbudowany wewnątrz aplikacji lub wiadomość email (mail musi zostać wysłany z adresu przypisanego do konta) w ciągu 5-10 dni otrzymasz zaproszenie do bardzo krótkiej ankiety. Za jej wypełnienie otrzymasz kolejny bonus 10€ na drugi zakup.

Temat jaki nawiążesz z supportem jest dowolny, system odnotowuje jedynie próbę kontaktu. To oznacza, że automatyczna wiadomość email z dodatkowym bonusem po prostu premiuje zwykłe zaangażowanie.

Wykaż zainteresowanie
Dodatkowy bonus Timeless Investments 10€

Teraz możesz dokonać ponownego zakupu z drugim rabatem w kwocie 10€. Sam bonus dopisywany jest między 5 a 10 dniem od wypełnienia ankiety.

Nie mamy na ten moment informacji czy oba bonusy można skumulować poprzez odłożenie w czasie zakupu pierwszej frakcji aż do przyznania drugiego bonusu 10€.

Dodatkowy bonus Timeless Investments 10€

Polecaj dalej bonus Timeless Investments

Ty również możesz polecać promocję Timeless Investments. Bonus za każdą poleconą osobę to 20€ w gotówce dla Ciebie i 20€ bonusu w postaci rabatu na pierwszy zakup przedmiotu kolekcjonerskiego dla Twojego przyjaciela. Maksymalnie możesz polecić do 20 osób i zarobić łącznie 400€.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 8 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka