Bonus Visa Mobile 100 zł za 3 płatności w internecie

Bonus-Visa-Mobile-100-zł-za-3-płatności-w-internecie

Visa przygotowała promocję aby jak najkorzystniej wypromować swoją stosunkowo młodą metodę płatności w internecie. Dzięki tej akcji bonus Visa Mobile to szansa na 100 zł za przystąpienie do programu i wykonanie 3 płatności w internecie. Istnieje jednak pula bonusów a posiadaczy kart Visa jest dużo. Warto się pośpieszyć!

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>
lub do wyczerpania puli wynoszącej 7000 nagród

Jak uzyskać pełen bonus Visa Mobile - wersja skrócona

1
Zapisz się do promocji

Nie później niż do 31 października zapisz się do promocji na oficjalnej stronie. Rejestracja jest krótka, wystarczy podać kontaktowy adres email, numer karty i zaakceptować regulamin. Pamiętaj, że istnieje pula 7000 przyznanych nagród!

Zapisz się do promocji
2
Zapłać trzy razy kartą w sieci

Po zapisaniu się do promocji zapłać 3 razy kartą z wykorzystaniem Visa Mobile na kwotę minimum 30 zł. Systemy umożliwiające płatność Visa Mobile to między innymi: Przelewy24, BlueMedia, eCard i Tpay.

Zapłać trzy razy kartą w sieci
Bonus Visa Mobile 100 zł

Po spełnieniu warunków (jeśli nie została wyczerapana pula nagród) otrzymasz 100 zł na rachunek bankowy powiązany z kartą w ciągu 30 dni.

Bonus Visa Mobile 100 zł
Opis tekstowy

Czym jest Visa Mobile?

System płatności Visa Mobile to dość młody sposób na wykonywanie łatwych płatności online z użyciem karty Visa. Co ciekawe wystarczy zapisać kartę do programu raz, zaś samej płatności dokonujemy poprzez wpisanie wyłącznie numeru telefonu powiązanego z kartą.

Gdzie można płacić Visa Mobile?

Płatności Visa Mobile odbywają się przede wszystkim w internecie. Generalnie wykorzystując tą usługę płacić można w każdym sklepie, który umożliwia dokonywania płatności za pomocą: Przelewy24, BlueMedia, eCard oraz Tpay. 

Podczas dokonywania płatności należy wybrać jedną z tych usług, a następnie wyszukać płatność z użyciem Visa Mobile. Płatność odbywa się poprzez wpisanie wyłącznie numeru telefonu bez potrzeby wprowadzania danych karty. Na koniec wystarczy potwierdzić transakcję w aplikacji.

Banki uczestniczące w promocji

Aby uzyskać bonus Visa Mobile musisz posiadać konto w jednym z poniższych banków:

  • Bank Spółdzielczy w Brodnicy
  • Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie.
  • Grupa BPS,
  • ING Bank Śląski,
  • mBank,
  • Nest Bank,
  • Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa wraz z Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi,
  • Krakowski Bank Spółdzielczy,
  • SGB-Bank.

Niestety na ten moment wyłącznie te instytucje biorą  udział w kampanii. Na szczście można upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Założenie konta w Nest Banku to zaledwie 15 minut Twojego czasu. Nest Konto jako obecnie jedyne w Polsce jest całkowicie darmowe i nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie konta i karty. Dodatkowo czeka 100 zł w systemie poleceń za 5 płatności kartą i depozyt na koncie oraz 400 zł w promocji zwrotu za zakupy.

Oczywiście będziesz musiał poczekać 4-5 dni aż karta przyjdzie pocztą, zaraz potem możesz spełnić warunki promocji.

Jeśli jesteś zainteresowany kontem i promocją Nest Banku kliknij tutaj po szczegóły.

Bonus-Visa-mobile-moliwe-płatności

Jak zapisać się do promocji

Jeśli chcesz zapisać się do promocji najpierw należy aktywować swoją kartę Visa w systemie Visa Mobile. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej (w banku umożliwiającym tą usługę) i w szczegółach karty zapisać ją do programu.

Kolejnym krokiem jest zapisanie się do promocji na stronie Visa. Link do niej znajdziesz na początku strony klikając pomarańczowy guzik.

Bonus Visa Mobile można zwielokratniać

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zapisania do programu i jednocześnie promocji paru kart spełniających warunki. Jest to całkowicie legalne i dopuszczone w regulaminie promocji Visa Mobile.

Warunkiem jest podanie innego adresu email oraz spełnienie warunków 3 płatności na kwotę 30 zł na każdej karcie z osobna. Tym samym bonus Visa Mobile można zwielokratniać! Pamiętaj jednak o ograniczonej puli nagród.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 5 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka