Blackcatcard bonus 5€ za samą rejestrację i 40€ za spełnienie warunków

Blackcatcard bonus 5€ za samą rejestrację i 40€ za spełnienie warunków

Blackcatcard to aplikacja bankowa na smartfony (choć istnieje również wersja przeglądarkowa), która w swoim działaniem bardzo przypomina dobrze już znanego Revoluta. Jest to więc fintech oferujący usługi finansowe z własną kartą debetową MasterCard i paroma dodatkami wewnątrz aplikacji. Blackcatcard  przygotował również bonus, w którym zarobić można nawet 45€, w tym pierwsze 5€ przysługuje już za samo założenie konta i przejście weryfikacji KYC.

Spis treści

Parę słów o Blackcatcard

Aplikacja BlackCatCard została uruchomiona w 2020 roku i posiada licencję jako instytucja pieniądza elektronicznego nadawaną przez Malta Financial Services Authority, maltański odpowiednik polskiej Komisji Nadzoru Finansowego.

Konto BlackCatCard jest oferowane bez opłat, z pewnymi limitami określonymi w sposób szczegółowy:

  1. Miesięcznie użytkownicy mają możliwość dokonania 5 darmowych przelewów SEPA, po przekroczeniu tego limitu naliczana jest opłata w wysokości 0,2 euro za każdy dodatkowy przelew.
  2. Przelewy wewnętrzne są całkowicie darmowe.
  3. Wypłaty z bankomatów są bezpłatne do kwoty 200 euro miesięcznie, po przekroczeniu tej kwoty naliczana jest opłata w wysokości 1%.
  4. Doładowanie (top-up) konta wiąże się z prowizją w wysokości 3,5%. Rekomendowane jest unikanie tej metody doładowania ze względu na prowizję.
  5. Pierwsza karta Mastercard oraz jej dostawa pocztą są darmowe, jednak każda kolejna karta kosztuje 7 euro.
Blackcatcard bonus karta

Konto BlackCatCard można założyć od 16 roku życia. Dodatkowo jednak, ciekawym aspektem jest obecność kryptowalut, programu cashback oraz możliwość oprocentowania depozytu. Aplikacja bardzo przypomina słynny Revolut jednakże nie jest tak rozbudowana i nie posiada aż tylu funkcji.

Warto również zwrócić uwagę na unikanie metody doładowania (top-up) przy użyciu karty kredytowej/debetowej, ze względu na naliczanie dodatkowej prowizji w wysokości 3,5%. Zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem jest darmowy przelew bankowy.

Dodatkowo, użytkownicy muszą być świadomi dwóch opłat, które mogą na szczęście łatwo ominąć. Pierwsza z nich to opłata w wysokości 2 euro za zamknięcie konta przed upływem 2 miesięcy od jego rejestracji. Druga opłata wynosi 15 euro miesięcznie i dotyczy braku aktywności na koncie przez więcej niż 6 miesięcy, czyli braku dokonywania transakcji (jednak w praktyce z jakichś powodów nie jest ona naliczana). Warto również zaznaczyć, że konto można zamknąć w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, co można zrobić drogą mailową lub poprzez wsparcie techniczne platformy.

Pamiętaj o wpisaniu kodu: AA5EW4 podczas zakładania konta!

Jak uzyskać bonus Blackcatcard?

1
Wejdź na oficjalną stronę lub pobierz aplikację

Wejdź na stronę z linku promocyjnego widocznego powyżej lub wyszukaj aplikację Blackcatcard w sklepie Google Play lub AppStore na swoim smartfonie. Następnie kliknij New Customer i rozpocznij proces zakładania konta wpisując swoje dane.

Pamiętaj aby podać kod promocyjny AA5EW4, bez którego nie będziesz mógł uczestniczyć w promocji!

Nie trzeba być pełnoletnim aby założyć konto Blackcatcard. Wystarczy mieć ukończony 16 rok życia.

Wejdź na oficjalną stronę lub pobierz aplikację
2
Zweryfikuj tożsamość

W kolejnym kroku zweryfikuj tożsamość w procesie weryfikacji KYC.

Po przesłaniu dokumentów weryfikacja powinna zostać “zaliczona” niemal natychmiastowo.

Zweryfikuj tożsamość
Bonus Blackcatcard 5€

Właśnie spełniłeś warunki pierwszej części promocji.

W ciągu 5 dni roboczych Twoje konto zostanie zasilone kwotą 5€. Zazwyczaj bonusowe środki pojawiają się szybciej niż regulaminowe 5 dni. Bonusem od początku możesz dysponować dowolnie – przelać go na swoje konto bankowe lub wydać w sklepie.

Bonus Blackcatcard 5€
4
Zamów kartę debetową

Jeśli tego nie zrobiłeś wcześniej zamów całkowicie za darmo, równie bezpłatną kartę debetową Blackcatcard. Powinna dotrzeć maksymalnie w ciągu 2 tygodni, jednak w praktyce przychodzi na wskazany adres w mniej niż tydzień.

Zamów kartę debetową
4
Wydaj 1000€

W ciągu dwóch miesięcy od daty rejestracji konta należy dokonać zakupów w internecie lub stacjonarnie w sklepach z wykorzystaniem karty debetowej na kwotę 1000€. Muszą być to płatności, więc nie liczą się wpłaty/wypłaty z bankomatów, przelewy pieniężne czy zasilanie zewnętrznych kont np. PayPal czy Revolut.

Jest to spora kwota, więc założenie konta Blackcatcard powinno zostać przemyślane i dokonane tuż przed planowaniem większych zakupów jak zakup laptopa, opłacanie wakacji czy innych kosztownych wydatków.

Co ważne zakupów można dokonywać jeszcze zanim dotrze plastikowa fizyczna karta pod Twój adres domowy. W aplikacji możesz śmiało korzystać z karty wirtualnej, która również wlicza się do warunków promocji.

Wydaj 1000€
Bonus Blackcatcard 40€

W ciągu 5 dni roboczych od przekroczenia granicy 1000€, bonusowe 40€ zostanie dodane do Twojego konta.

Bonus Blackcatcard 40€

Dodatkowe instrukcje przy zakładaniu konta

Blackcatcard bonus

Przy rejestracji, konieczne jest podanie wszystkich swoich imion, które znajdują się na dokumencie tożsamości, takim jak dowód osobisty lub paszport. W późniejszym etapie, system automatycznej weryfikacji będzie sprawdzać zgodność danych z dokumentem, dlatego nie można pomijać żadnego z imion. Brak któregokolwiek z nich może uniemożliwić zatwierdzenie wniosku rejestracyjnego.

Wypełniając formularz rejestracyjny, ważne jest, aby unikać używania polskich znaków diakrytycznych gdyż aplikacja ich nie wspiera. Nie będzie żadnego problemu jeśli zamiast np. “Łukasz” wpiszesz “Lukasz”.

Jeśli posiadasz paszport, to warto rozważyć jego użycie do potwierdzenia tożsamości. Weryfikacja dokumentu tego typu jest zazwyczaj znacznie bardziej efektywna i przebiega sprawniej, często udaje się ją zakończyć już przy pierwszej próbie.

Proces weryfikacji dokumentów odbywa się za pośrednictwem sztucznej inteligencji. Jak to ma miejsce w przypadku wielu nowych aplikacji, system nie jest jeszcze idealny i mogą występować pewne trudności. Ekipa BlackCatCard stale pracuje nad doskonaleniem tych rozwiązań. W przypadku jakichkolwiek problemów podczas rejestracji, zachowajcie cierpliwość i próbuj ponownie, z pewnością uda się rozwiązać ewentualne trudności.

System poleceń Blackcatcard

Posiadając aktywne konto nic nie stoi na przeszkodzie abyś Ty również polecał aplikację dalej. Nagroda za poleconą osobę wynosi 35€. Bonus przyzwany jest wyłącznie wtedy kiedy znajomy w ciągu 2 miesięcy wyda 1000€. Za samą rejestrację znajomego nie przysługuje nic, choć znajomy otrzyma 5€.

Regulamin promocji Blackcatcard

Pełen regulamin promocji dostępny jest w języku angielskim pod tym adresem.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 6 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka