Alior Bank i Konto Jakże Osobiste – 500 zł premii (50 zł na start)

Alior Bank i Konto Jakże Osobiste - 500 zł premii (50 zł na start)

Zakładając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku czeka na Ciebie łącznie aż 500 zł premii. Pierwsze 50 zł otrzymasz już za sam fakt założenia konta. Do tego otrzymasz 2 darmowe korzyści spośród 11 dostępnych, które uatrakcyjnią dodatkowo Twoje konto.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>

Słowem wstępu

Alior Bank Konto Jakże Osobiste premia melonik forsawsieci

Uzyskanie pełnej premii 500 zł od Alior Banku trwa 9 miesięcy. Jednak bez obaw, bonus wypłacany jest regularnie co miesiąc w transzach po 50 zł. Do tego pierwsze 50 zł możemy zgarnąć już na etapie zakładania konta. Wystarczy, że do założenia rachunku skorzystasz z aplikacji mobilnej banku lub wideoweryfikacji.

Jak uzyskać pełen bonus - wersja skrócona

1
Wypełnij internetowy wniosek i zapisz się do promocji

Na początek należy zapisać się do promocji na specjalnie dedykowanej stronie. Kliknij widoczny powyżej link i wypełnij wniosek o Ootwarcie Konta Jakże Osobistego na stronie promocji Alior Banku najpóźniej do 30 września 2024 roku.

Pamiętaj aby podczas składania wniosku i  zawierania umowy z bankiem:

 • otworzyć konto za pomocą weryfikacji elektronicznej czyli w aplikacji mobilnej Alior Banku lub z wykorzystaniem wideoweryfikacji zwanej VideoSelfie
 • wyrobić kartę debetową MasterCard
 • zaznaczyć zgody marketingowe i nie wycofać ich aż do zakończenia promocji
 • uruchomić 2 darmowe Korzyści
Wypełnij internetowy wniosek i zapisz się do promocji
50 zł premii za założenie konta

Po założeniu konta zgodnie z powyższymi wytycznymi, spełniasz warunki uzyskania pierwszej części promocji.

Premia 50 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta.

Przykład: Jeśli konto założyłeś 22 czerwca, premię 50 zł otrzymasz najpóźniej do 31 lipca.

50 zł premii za założenie konta
2
Spełniaj warunki aktywności

Przez kolejne 9 miesięcy, spełnij w każdym miesiącu z osobna następujące warunki:

 • wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę
 • zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej banku
 • zasil konto kwotą łączną minimum 1000 zł – może być to parę mniejszych przelewów nawet od siebie samego z innego banku

 

Pamiętaj! Okres pełnego miesiąca w Alior Banku liczy się od ósmego do ósmego czyli np. od 8 czerwca do 8 lipca należy spełnić powyższe warunki aby zaliczyć miesiąc i otrzymać 50 zł.

Spełniaj warunki aktywności
Do 450 zł premii za aktywność

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki aktywności otrzymasz 50 zł do łącznej kwoty 450 zł po dziewięciu miesiącach.

Jeśli w którymś miesiącu warunki nie zostaną spełnione, premia za ten miesiąc przepada bezpowrotnie. Wciąż jednak możesz uzyskać premię w kolejnych miesiącach.

Premia za każdy miesiąc z osobna zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnieniłeś warunki.

Do 450 zł premii za aktywność

W pierwszej kolejności przystąp do promocji

Przystąpienie do promocji Alior Banku odbywa się za pomocą specjalnie do tego celu przygotowanej przez bank strony internetowej. Możesz przejść bezpośrednio na nią klikając przycisk widoczny na naszej stronie.

Na stronie przedstawione są informacje o promocji, jej regulamin oraz niezbędny do wypełnienia formularz. To również na tym etapie zdecydujesz w jaki sposób zweryfikujesz tożsamość i tym samym w pełni otworzysz swoje konto.

Na aktywację konta przewidziany czas to 30 dni od momentu zgłoszenia się do promocji, jednak nie później niż do 30 września. Możliwości zawarcia umowy są następujące:

 • Weryfikacja w aplikacji mobilnej dowodem osobistym lub wideoweryfikacja zwana przez bank VideoSelfie – bardzo szybka metoda otwarcia konta w dosłownie parę chwil i jedyna gwarantująca dodatkowe 50 zł za otwarcie konta
 • przelew weryfikacyjny z innego banku – równie szybka metoda co wideoweryfikacja
 • podpisanie umowy w obecności kuriera – w ciągu paru dni (najczęściej dwóch roboczych) zadzwoni kurier i przyjedzie z gotową do podpisania umową

Pamiętaj! Miej na uwadze, że wyłącznie zawarcie umowy przez aplikację mobilną lub Video Selfie kwalifikuje się do otrzymania  premii 50 zł na start za otwarcia konta.

W formularzu uzupełnij każde wymagane pole zgodnie ze stanem faktycznym. W wypadku niezgodności danych konto nie zostanie poprawnie otwarte albo niezbędna może okazać się wizyta w placówce banku celem korekty.

W momencie uzupełniania formularza i otwierania konta zwróć szczególną uwagę na następujące wymagania:

 • zaznaczenie wszystkich regulaminów promocji oraz zgód marketingowych
 • zamówienie karty debetowej – bez niej nie spełnisz dalszych warunków promocji
 • wybranie 2 spośród 11 bezpłatnych korzyści (opiszemy je w dalszej części)

Weryfikacja w aplikacji banku lub wideoweryfikacja i pierwsze 50 zł za otwarcie konta

Sam fakt otwarcia konta wraz z kartą i zaznaczonymi zgodami gwarantuje 50 zł premii. To w jaki sposób otworzysz konto zależy wyłącznie od Ciebie.

Zakładamy, że chcesz wykorzystać promocję w pełni i zdecydujesz się na aplikację lub wideoweryfikację gwarantującą dodatkowe 50 zł na start. Jest to w pełni zdalny i zautomatyzowany proces bez udziału człowieka. Prawdopodobnie nawet etap sprawdzania przesłanych przez ciebie danych odbywa się automatycznie za pomocą sztucznej inteligencji.

Tuż po wypełnieniu internetowego wniosku otrzymasz specjalny link do pobrania aplikacji Alior Mobile. Powinien być on dostępny w wiadomości email oraz przesłany na podany przez ciebie numer telefonu. Możesz również pobrać aplikację bezpośrednio ze sklepu Google Play lub AppStore.

Sama weryfikacja jest bardzo prosta. Aplikacja poprosi o nakierowanie kamery na dowód osobisty celem odczytania jego danych. Następnie w obiektywie umieszcza się własną twarz aby porównać zgodność z danych biometrycznych z dowodu. Na koniec należy przeczytać wylosowane cyfry aby potwierdzić, że nagranie nie zostało spreparowane i po drugiej stronie jest prawdziwy człowiek.

Zadbaj aby cały proces od przejścia na stronę promocji, przez wypełnienie internetowego wniosku aż po pobranie aplikacji i Wideoweryfikację przebiegł płynnie, za jednym podejściem i bez przerw. Nie jest to warunek konieczny, jednak ustrzeże cię od ewentualnych błędów i niepotrzebnych nerwów.

Od momentu rozpoczęcia Wideoweryfikacji aż do momentu sprawdzenia przesłanych danych nie powinno minąć więcej jak 15 minut. Tym samym Konto Jakże Osobiste powinno być aktywne po tym czasie, a to oznacza uzyskanie prawa do 50 zł premii.

Nagroda zostanie przekazana na konto do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

450 zł łącznej premii za aktywność (9x50 zł)

Alior Bank w swoim regulaminie nazywa tą część “Nagrodą II stopnia”. My zaś określamy ją premią za aktywność, ponieważ teraz wymagane jest od ciebie minimum zaangażowania każdego miesiąca.

Przez 9 kolejnych miesięcy będziesz otrzymywać 50 zł każdego miesiąca, jeśli:

 • wykonasz 5 płatności na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do konta
 • zalogujesz się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej banku
 • zasilisz konto kwotą łączną 1000 zł – może być to parę mniejszych przelewów nawet od siebie samego z innego banku np. 10 przelewów po 100 zł w tą i z powrotem z innego Twojego banku do Alior Banku

Naprawdę nie musisz robić nic więcej! Te trzy czynności wystarczą aby każdego miesiąca zarabiać 50 zł. Wystarczy, że nie pominiesz żadnego miesiąca, a możesz łącznie uzyskać nawet 450 zł premii z tego tytułu.

Jeśli jednak w którymś miesiącu zapomnisz wykonać regulaminowe czynności, nic się nie dzieje. Co prawda utracisz prawo do zdobycia 50 zł bonusu za ten konkretny miesiąc, ale wciąż możesz kontynuować w pozostałych.

Nagroda 50 zł za każdy okres zostanie wypłacona na konto w miesiącu następnym. Czyli po spełnieniu warunków w lipcu, bonus wpadnie do 31 sierpnia. Po “zaliczeniu” sierpnia, bank przeleje pieniądze przed 30 września i tak dalej.

Korzyści - dodatkowe benefity Konta Jakże Osobistego

Alior Bank oferuje 11 dodatkowych Korzyści w ramach Konta Jakże Osobistego, w tym dwie z nich można aktywować całkowicie za darmo. Każda kolejna Korzyść, kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Co jednak istotne, można się swobodnie i bezpłatnie między nimi przełączać w jednomiesięcznych odstępach.

Wybranie 2 korzyści podczas otwarcia konta jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w promocji!

Poniżej na obrazku można przejrzeć listę dostępnych Korzyści. Poza rekomendowanymi warto zwrócić uwagę na wyższe oprocentowanie oszczędności i bezpłatne przelewy natychmiastowe. Oczywiście swoboda wyboru leży po twojej stronie i tylko ty sam odpowiesz sobie na pytanie, które z nich przyniosą ci najlepsze efekty.

alior-bank-korzyści-forsawsieci.pl
kliknij aby powiększyć

Warunki uczestnictwa w promocji

Wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku można złożyć najpóźniej do 30 września 2024 roku. W ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku należy podpisać umowę o konto, jednak nie później niż wyżej wspomniany okres przystąpienia do promocji.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie konta bankowego w Alior Banku w okresie 2 lat wstecz od dnia przystąpienia do promocji.

Premia pieniężna jako nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego i nie ma obowiązku rozliczać jej w Urzędzie Skarbowym.

Pełen regulamin promocji “Bankuj mobilnie – edycja XII” jest dostępny po kliknięciu tutaj.

Konto Jakże Osobiste w pigułce - szczegóły i opłaty

Konto Jakże Osobiste może w dużej mierze pozostać darmowe w typowych aspektach użytkowania. Mogą w tym pomóc bezpłatne Korzyści jak i warunki zwalniające z opłaty. Jeśli konto docelowo ma być tym głównym, tym bardziej nie powinno być z tym większego problemu.

Alior Bank karta forsawsieci.pl
 • 0 zł za prowadzenia konta dla osób poniżej 26 roku życia, a jeśli masz więcej lat po zapewnieniu jednorazowego wpływu na konto w wysokości 1500 zł, w przeciwnym wypadku 10 zł/mc
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej dla osób do 26 roku życia, a jeśli masz więcej lat po wykonaniu płatności na łączną kwotę 300 zł/mc, w przeciwnym wypadku 5 zł/mc
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych Alior Banku
 • 0 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów przy włączonej Korzyści “Bezpłatne bankomaty w Polsce”, w przeciwnym wypadku prowizja 2,50 zł
 • 0 zł przelewy internetowe
 • 0 zł przelewy SEPA
 • 0 zł dla 5 przelewów błyskawicznych miesięcznie przy włączonej korzyści
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka