Złap bonus za Konto Przekorzystne – 200 zł łatwej gotówki od Banku Pekao

Bonus-za-Konto-Przekorzystne-od-Banku-Pekao-200-zł-forsawsieci.pl

Bank Pekao nigdy nie zwalnia tempa jeśli chodzi o promocje bankowe i zachęcanie nowych klientów do założenia konta. Bonus za Konto Przekorzystne wynosi aktualnie 200 zł i jak zawze jest łatwym sposobem na zdobycie równie łatwej gotówki. A dlaczego łatwej? Premia za założenie konta przysługuje już za wykonanie zaledwie paru transakcji kartą i to na dowolną kwotę. Żeby było łatwiej pierwsze 50 zł otrzymujemy już za samo założenie konta. Jest super, prawda? No ty czytaj dalej.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona!

powyższy link przekierowuje na oficjalną stronę banku

Parę słów wstępu przed premią

Bank Pekao regularnie prowadzi niemal tą samą kampanię, w której bonus za Konto Przekorzystne jak i warunki jego uzyskania pozostają niezmienne. Jest to jedna z niższych możliwych do uzyskania kwotowo premii, za to bez wątpienia najprostsza i przyjemna w uzyskaniu. Z warunkami odblokowania premii wartej 200 zł poradzi sobie każdy.

Konto Przekorzystne to obecnie jeden z najlepszych rachunków bankowych na rynku. Świadczy o tym ilość nowo zakładanych kont oraz liczne zdobyte nagrody w tym Złoty Bankier za najlepsze konto osobiste.

Nagroda-Złoty-Bankier-dla-Banku-Pekao-S.A.-za-Konto-Przekorzystne-forsawsieci.pl

Samo prowadzenie konta jest bezwzględnie darmowe. Bank pobiera za to opłatę za użytkowanie karty płatniczej, której łatwo można uniknąć po zasileniu konta kwotą 500 zł co miesiąc. Wraz z darmową kartą uzyskujemy 2 darmowe wypłaty miesięcznie ze wszystkich bankomatów (bankomaty własne Pekao są w pełni darmowe). Trzeba jednak zaznaczyć, że osób do 26 roku życia powyższe nie dotyczy. Zarówno karta jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów pozostają w pełni darmowe.

To wszystko sprawia, że bonus za Konto Przekorzystne jest tylko dodatkowym argumentem do założenia rachunku w Banku Pekao. To konto bankowe, które warto używać na co dzień. I to z uśmiechem na ustach!

Ale przejdźmy do tego co w artykule najważniejsze, czyli jak otrzymać 200 zł bonusu za założenie Konta Przekorzystnego.

Jak wygląda zdobycie bonusu w skrócie?

1
Dołącz do promocji i wypełnij internetowy wniosek

Skorzystaj z linku promocyjnego widocznego powyżej i wypełnij internetowy wniosek na stronie nie później niż do 3 kwietnia 2024 roku.

Pamiętaj aby przy składaniu wniosku:

 • zaznaczyć zgody marketingowe i regulamin
 • wnioskować o wyrobienie karty debetowej do konta
 • otworzyć usługę bankowości elektronicznej (w tym aplikacji mobilnej PeoPay)
Dołącz do promocji i wypełnij internetowy wniosek
2
Zweryfikuj swoje dane i zawiąż umowę z bankiem

Zweryfikuj wprowadzone do formularza dane i tym samym aktywuj swoje konto. Możliwości zawarcia umowy to: metoda na selfie poprzez aplikację mobilną banku PeoPay lub poprzez podstronę internetową banku online.

Zweryfikuj swoje dane i zawiąż umowę z bankiem
50 zł pierwszej premii

Po otwarciu konta zgodnie z wymienionymi wyżej zasadami otrzymasz 50 zł przelewem na konto. Nagroda zostanie przekazana w miesiącu następnym po miesiącu, w którym zostanie założone konto.

50 zł pierwszej premii
4
Spełnij warunki aktywności

Przez kolejne 3 miesiące licząc od miesiąca następnego po otwarciu konta wykonaj w każdym z nich 5 transakcji kartą płatniczą lub zbliżeniowo aplikacją mobilną PeoPay.

Spełnij warunki aktywności
150 zł drugiej premii

Za każdy miesiąc, w którym wykonałeś 5 transakcji kartą lub poprzez PeoPay otrzymasz 50 zł aż do 150 zł łącznie za wszystkie 3 miesiące. Bonus będzie wypłacany po 50 zł za każdy “zaliczony” miesiąc w miesiącu następnym po spełnieniu warunków za dany okres.

150 zł drugiej premii
Opis tekstowy

Przystąpienie do promocji

Zaczynamy od przystąpienia do promocji. Aby otrzymać bonus za Konto Przekorzystne najpierw musimy zarejestrować się na stronie promocji Banku Pekao z linku podanego powyżej. Na oficjalnej stronie banku należy wypełnić formularz rejestracyjny, zaznaczając wcześniej zgodę na przystąpienie do promocji oraz akceptację regulaminu.

Podczas składania wniosku uzupełniamy wszystkie rubryki od danych osobowych aż po dane z dokumentu tożsamości. Jest to prosty i intuicyjny formularz, którego wypełnienie nie powinno zająć dłużej jak 10 minut. Jedyne o czym szczególnie musisz pamiętać podczas jego wypełniania to:

 • zaakceptowanie regulaminu
 • zaznaczenie zgód marketingowych banku (i nie wycofanie ich aż do zakończenia promocji)
 • otworzenie bankowości internetowej wraz z aplikacją mobilną banku PeoPay
 • zamówienie karty płatniczej do konta

Finalne zawarcie umowy o konto w Banku Pekao

Przyszedł czas na zawarcie umowy z bankiem. Konto można atywować od razu po wypełnieniu wniosku za pomocą weryfikacji metodą na selfie w aplikacji PeoPay lub przez podstronę internetową Banku Pekao. Obydwie metody są szybkie i pozwolą na pełne uruchomienie konta w czasie najczęściej parunastu minut w dni robocze.

Kiedy konto stanie się aktywne, zostaje spełniony pierwszy warunek i tym samym bonus 50 zł zostaje uznany. Premia zostanie przekazana przelewem prosto na Konto Przekorzystne w miesiącu następnym po otwarciu konta. 

Przykład: Bonus za Konto Przekorzystne założone między 1-31 stycznia zostanie przekazany najpóźniej do 29 lutego 2024 roku.

Aktywne korzystanie z konta i 150 zł łącznej premii

Warunki aktywności można zacząć spełniać w miesiącu następnym po otwarciu konta (czyli w miesiącu, w którym otrzymasz 50 zł za założenie konta).

Teraz należy aktywnie używać swojej karty płatniczej lub aplikacji PeoPay płacąc np. zbliżeniowo za pomocą modułu NFC. Za każdy z 3 miesięcy, w którym wykonasz przynajmniej 5 transakcji/płatności wyżej wymienionymi metodami otrzymasz 50 zł premii. Łącznie po 3 miesiącach możesz zarobić w ten sposób bonus gotówkowy o wartości nawet 150 zł.

Przykład: załóżmy, że konto zostało otwarte 12 stycznia. Oznacza, to że pierwszy miesiąc premii za aktywność rozpoczyna się 1 lutego 2024 roku i od tego dnia do 29 lutego należy wykonać 5 transakcji kartą lub za pomocą PeoPay aby zarobić pierwsze 50 zł. Kolejne miesiące premiowe w tym przykładzie to marzec i kwiecień. Jeśli w każdym z nich warunki premii zostaną spełnione czekać będzie pełna nagroda o wartości 150 zł.

Każdy miesiąc ze spełnionymi warunkami będzie rozliczany osobno i w razie niespełnienia warunków w jednym miesiącu nie wyklucza to z udziału w kolejnym.

Wypłata bonusu 50 zł za każdy zaliczony miesiąc będzie odbywała się w miesiącu następnym, po którym warunek 5 płatności został spełniony.

Kiedy otrzymasz pełen bonus za Konto Przekorzystne (czyli w 4 miesiące po założeniu konta) promocja zostaje uznana za zakończoną i możesz wycofać zgody marketingowe, zamknąć konto lub dalej z niego korzystać.

Warunki uczestnictwa w promocji

Do promocji przystąpić może każda osoba pełnoletnia, z polskim obywatelstwem i zdolnościami do czynności prawnych. Warunkiem uczestnictwa jest również nieposiadanie konta, lokaty ani kredytu w okresie od 1 sierpnia 2021 do 8 stycznia 2024 roku w banku Pekao.

Pełen regulamin promocji “Otwórz Konto Przekorzystne online i otrzymaj nagrodę” dostępny jest po kliknięciu tutaj.

Konto Przekorzystne w pigułce - szczegóły i opłaty

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za obsługę karty jeśli nie przekroczyłeś 26 roku życia oraz 0 zł dla osób powyżej 26 roku życia jeśli zapewnisz jednorazowo min. 500 zł wpływu na swoje konto w danym miesiącu oraz wykonasz jedną transakcję kartą, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł/mc
 • 0 zł za korzystanie ze wszystkich bankomatów dla osób poniżej 26 roku życia
 • 0 zł za korzystanie z bankomatów własnych Pekao
 • 2 darmowe wypłaty każdego miesiąca ze wszystkich bankomatów po zapewnieniu 500 zł wpływów miesięcznie i wykonaniu 1 transakcji, w przeciwnym wypadku prowizja 2,3% ale min. 5 zł za każdą wypłatę
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł przelewy SEPA
Bank-Pekao-Konto-Przekorzystne-za-0-zł-premia-bonus-forsawsieci.pl

Poniżej w tabelce znajdziesz odrobinę bardziej rozwinięte cechy konta. Jeśli chcesz przejrzeć pełną Tabelę Opłat i Prowizji dla Konta Przekorzystnego jest ona dostępna po kliknięciu tutaj.

Dodatkowe cechy konta

Warunki niezbędne do otwarcia konta

– polskie obywatelstwo

– zdolność do czynności prawnych

– przynajmniej 13. rok życia (za zgodą opiekuna do lat 18.)

Opłata za otwarcie konta

0 zł

Opłata za prowadzenie rachunku

0 zł

Dodatkowe funkcjonalności konta

– Blik

– Apple Pay

– Google Pay

 

Nazwa karty płatniczej

Mastercard Debit FX oraz Visa Debit FX

Cechy karty

– 3D Secure

cashback

– płatności internetowe

– płatności zbliżeniowe

– program rabatowy Mastercard

wybór własnego wizerunku na karcie

– wielowalutowość

Opłata za wydanie karty

0 zł

Opłata za nową kartę

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 4 zł

Działanie wymagane do uniknięcia opłaty za kartę

– dla osób poniżej 26 bezwzględnie bezpłatna

– dla osób powyżej 26. roku życia zapewnienie wpływów na kwotę min. 500 zł oraz wykonanie 1 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu

Prowizja za płatność kartą za granicą

0 zł

 

Wypłaty z bankomatów w Polsce

– 0 zł dla osób poniżej 26. roku życia

– 0 zł w bankomatach własnych Banku Pekao

– 0 zł za pierwsze 2 wypłaty w bankomatach pozostałych sieci i banków pod warunkiem zapewnienia wpływów 500 zł i wykonania jednej transakcji

– 2,3% wartości wypłaty lecz minimum 5 zł po wyczerpaniu limitów lub nie spełnienia powyższych warunków

Wypłaty z bankomatów Blikiem

– 0 zł dla osób poniżej 26. roku życia

– 0 zł w bankomatach własnych Banku Pekao

– 0 zł za pierwsze 2 wypłaty w bankomatach pozostałych sieci i banków pod warunkiem zapewnienia wpływów 500 zł i wykonania jednej transakcji

– 2,3% wartości wypłaty lecz minimum 5 zł po wyczerpaniu limitów lub nie spełnienia powyższych warunków

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł dla osób poniżej 26. roku życia

0pod warunkiem zapewnienia wpływów 500 zł i wykonania jednej transakcji

2,3% wartości wypłaty lecz minimum 5 zł w razie niespełnienia powyższych warunków

Wpłata gotówki we wpłatomacie

– 0 zł w bankomatach oraz wpłatomatach własnych Santander Banku

– 0,4% wartości wpłaty lecz minimum 2 zł w bankomatach oraz wpłatomatach pozostałych sieci i banków

Wypłata gotówki w oddziale stacjonarnym banku

8 zł

Wpłata gotówki w oddziale stacjonarnym banku

8 zł

 

Przelew internetowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

5

Przelew w oddziale banku

10 zł

Zlecenia stałe

0 zł

Polecenia zapłaty

0 zł

Przelew SEPA (europejski)

0 zł

Przelew SWIFT (międzynarodowy)

0,5% od kwoty przelewu jednak nie mniej niż 30 zł i nie więcej niż 250 zł

Przelew BLIK

0 zł

Kod autoryzacyjny SMS

0,20 zł – istnieje możliwość pominięcia opłaty poprzez potwierdzanie transakcji w aplikacji mobilnej banku PeoPay

 

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 8 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka