mBank i 600 zł premii z eKontem Możliwości (18-24 lat)

mBank i 600 zł premii z eKontem Możliwości (18-24 lat)

mBank lubi nagradzać młodych obywateli i zachęcać ich do skorzystania ze specjalnie stworzonego dla nich konta. Założenie eKonta Możliwości przeznaczonego dla osób w wieku 18-24 lat, to nawet 600 zł premii gotówkowej, w tym 200 zł w formie bonu do Allegro. Promocja jest naprawdę prosta i można ją praktycznie podsumować jako konieczność wykonania parunastu płatności oraz przelewów w okresie jej trwania aby zgarnąć całkiem pokaźną premię.

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>
lub do osiągnięcia limitu 5000 wniosków
W razie wyczerpania puli zostanie to ogłoszone w widocznym miescu na stronie promocji.

Instrukcja uzyskania premii 600 zł za eKonto Możliwości

1
Zapisz się do promocji eKonto Możliwości

Pierwszym krokiem jest zapisanie się do promocji. Na początek wejdź na stronę oferty mBanku z linku podanego powyżej. Na nowo otwartej stronie po zapoznaniu się z promocją rozpocznij proces zakładania konta. Aby to zrobić, kliknij niebieski guzik “Zapisz się do promocji”.

Otwierając formularz zgłoszeniowy o otwarcie eKonta Możliwości uzupełnij swoje podstawowe dane. Koniecznie zaznacz na dole strony, że zgadzasz się z regulaminem promocji i wyrażasz zgodę na wzięcie w niej udziału.

Zapisz się do promocji eKonto Możliwości
2
Załóż konto przez aplikację

Przygotuj telefon komórkowy i zeskanuj kod QR, który pojawi się zaraz po przesłaniu formularza. W wygodny sposób pozwoli on pobrać aplikację banku i kontynuować proces otwierania konta.

Jeśli niechcący Twój kod QR zniknie niczym się nie martw. Wejdź jeszcze raz na stronę promocji, przejdź ponownie do formularza i wypełnij go jeszcze raz.

Proces otwarcia konta jest stosunkowo prosty i powinien zająć nie więcej jak 15 minut, plus dodatkowe parę minut na pełną aktywację konta ze strony banku.

Pamiętaj, że otwarcie konta przez aplikację mobilną banku jest bardzo ważne! Bon 200 zł do Allegro jak i kolejna część premii warta 200 zł zależą od tego czy wykonasz ten krok!

Przy okazji otwierania konta pamiętaj również aby:

 • wyrazić zgodę marketingową na mOkaze
 • wyrobić darmową kartę płatniczą (debetową) VISA
Załóż konto przez aplikację
3
Wykonaj płatności kartą

Do uzyskania pierwszej części premii została Ci jedna banalna czynność. Musisz wykonać po 5 płatności bezgotówkowych (płatności BLIKIEM, płatności kartą, płatności zbliżeniowo telefonem lub płatności w internecie kartą lub BLIKIEM) w drugim i trzecim miesiącu, po  otwarciu konta.

Na przykład jeśli konto otworzyłeś w czerwcu, musisz wykonać 5 płatności bezgotówkowych w lipcu oraz 5 płatności bezgotówkowych w sierpniu.

Wykonaj płatności kartą
Bon 200 zł

Po wykonaniu regulaminowych płatności spełniasz warunki pierwszej części premii. W nagrodę otrzymasz kartę podarunkową do Allegro o wartości 200 zł.

Nagroda zostanie przekazana w postaci e-kodu w aplikacji mobilnej banku oraz serwisie transakcyjnym mOkazje do końca trzeciego pełnego miesiąca (miesiąc, w którym otworzyłeś konto nie jest pełnym miesiącem), po którym założyłeś konto. Bon do Allegro należy odebrać w ciągu 60 dni od jego przyznania.

Dla przykładu jeśli konto otworzyłeś 20 czerwca, nagrodę otrzymasz do końca września.

Bon 200 zł
200 zł premii za otwarcie konta przez aplikację

Jeśli na początku otworzyłeś konto przez aplikację na selfie lub e-dowód oraz zaliczysz Premię I, II, III, IV, V oraz VI (które opiszemy tuż poniżej w punktach 4. oraz 5.) otrzymasz kolejne 200 zł.

200 zł premii za otwarcie konta przez aplikację
4
Premia za aktywność część 1

W kolejnej części promocji musisz wykazać się odrobiną aktywności na koncie. Za każdy wykonany niżej opisany podpunkt otrzymasz po 10 zł, a jeśli spełnisz wszystkie 3 otrzymasz dodatkowo 70 zł, czyli łącznie 100 zł.

Na wykonanie poniższych czynności masz czas od momentu założenia konta do końca następnego miesiąca:

 • Premia I – zapłać minimum 5 razy telefonem zbliżeniowo z wykorzystaniem modułu NFC czyli portfelem Google Pay lub ApplePay
 • Premia II – wykonaj minimum 5 przelewów BLIK na telefon
 • Premia III – utrzymaj minimum 50 zł na celu oszczędnościowym (kwota 50 zł musi znajdować się na koncie dokładnie w ostatnim dniu drugiego miesiąca, można więc ją wpłacić na przykład w ostatnim lub przedostatnim dniu miesiąca)

 

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś na przykład 20 czerwca, na spełnienie wszystkich 3 warunków masz czas przez resztę czerwca oraz cały lipiec. Aby zaliczyć “Premię III” wystarczy, że 30 albo 31 lipca przelejesz na cel oszczędnościowy 50 zł i utrzymasz na nim to saldo do 1 sierpnia.

Premia za aktywność część 1
Do 100 zł premii

Za każdy spełniony warunek otrzymasz po 10 zł oraz dodatkowe 70 zł jeśli spełnisz wszystkie trzy. Nagroda będzie wypłacona do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta.

Czyli dla konta otwartego na przykład 20 czerwca będzie to najpóźniej 31 sierpień.

Do 100 zł premii
5
Premia za aktywność część 2

W kolejnym, czyli 3-cim miesiącu po założeniu konta musisz wykonać dokładnie te same czynności co wcześniej, czyli:

 • Premia I – zapłać minimum 5 razy telefonem zbliżeniowo z wykorzystaniem modułu NFC czyli portfelem Google Pay lub ApplePay
 • Premia II – wykonaj minimum 5 przelewów BLIK na telefon
 • Premia III – utrzymaj minimum 50 zł na celu oszczędnościowym

 

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś 20 czerwca, na ponowne spełnienie wszystkich 3 warunków masz czas przez cały trzeci miesiąc czyli od 1 lipca do 31 sierpnia. Tutaj również wystarczy posiadać 50 zł na celu oszczędnościowym tylko w dniach 31 sierpień – 1 wrzesień.

Premia za aktywność część 2
Kolejne 100 zł premii

Za wykonanie każdego warunku powtórnie otrzymasz 10 zł za każdy z nich + dodatkowo 70 zł jeśli spełnisz wszystkie trzy. Nagroda zostanie wypłacona w czwartym miesiącu na eKonto Możliwości.

Przykład: dla konta otwartego 20 czerwca, premia zostanie przyznacza do 30 września.

Kolejne 100 zł premii

Warunki uczestnictwa w promocji

Do promocji przystąpić może każda osoba pełnoletnia, która od 1.01.2020 roku do dnia przystąpienia do promocji nie była klientem banku. Dokładniej rzecz ujmując mówimy o osobach, które nie posiadały konta bankowego ani rachunku oszczędnościowego w mBanku. Kredyty, leasingi i inne produkty banku nie wykluczają z udziału w promocji.

Promocja na aktualnych warunkach trwa przez określony czas do osiągnięcia limitu wniosków, które przystąpią do promocji, jednak nie powinien on zostać wyczerpany. Jeśli tak by się jednak stało, mBank poinformuje o tym fakcie na stronie promocji.

Do promocji możesz przystąpić najpóźniej do 17 września 2024 roku. Promocja z bonem 200 zł do Allegro przysługuje tylko jeśli konto założysz najpóźniej do 25 lipca 2024 roku.  

Pełen regulamin promocji z bonem do Allegro “Łap bony od mBanku III”,  możesz znaleźć klikając tutaj.

Pełen regulamin ogólnej promocji (bez uwzględnienia bonu) “Mogę jeszcze więcej” możesz przeczytać po kliknięciu tego linku.

eKonto Możliwości w pigułce - szczegóły i opłaty

Warto poznać jeszcze podstawowe cechy i koszty eKonta Możliwości, które sobie teraz opiszemy. Ten artykuł skupiał się przede wszystkim na aktualnej promocji. Jeśli chcesz przeczytać więcej przydatnych informacji oraz sprawdzić cennik konta kliknij w link poniżej.

mBank karta forsawsieci
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku oraz sieci PlanetCash, w pozostałych 0,5% ale nie mniej niż 5 zł
 • 0 zł za przelewy krajowe w aplikacji banku i przez internet
 • 0 zł za przelewy SEPA

Pełną Taryfę Opłat i Prowizji dla  eKonta Możliwości znajdziesz klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka