Bonus eToro 50$ za wpłatę 100$

Bonus eToro 50$ za wpłatę 100$

Od dnia 21 października warunki promocji zostały ponownie zmienione.

Bonus eToro został przywrócony do pierwotnego stanu czyli 50$ , przy spełnieniu tych samych warunków!

Z przyjemnością podzielimy się z Wami jedną z najlepszych promocji w tym roku. Znana platforma eToro, to jedno z najchętniej wybieranych narzędzi do inwestowania środków w internecie przez wszelkiej maści ludzi od amatorów do profesjonalistów. Co jednak najważniejsze, w łatwy sposób można zdobyć bonus eToro o wartości 50$. Bonus eToro jest przyznawany zazwyczaj do 7 dni od spełnienia warunków promocji. Zaintrygowany, zaintrygowana? No to lecimy ze szczegółami!

Spis treści

Jak uzyskać bonus eToro?

1
Wejdź na stronę promocji

Wejdź na stronę z linku promocyjnego widocznego powyżej. Tylko skorzystanie z powyższego linku partnerskiego uprawnia aby otrzymać bonus eToro.

Na nowo otwartej stronie kliknij zielony guzik “Zacznij handlować” i załóż konto rejestrując się własnym adresem email, a następnie go potwierdź.

Wejdź na stronę promocji
2
Uzupełnij dane na swoim profilu

eToro jako platforma handlowa obostrzona jest szeregiem zasad i wymaga zgromadzenia sporo informacji na Twój temat. Weryfikacji podlegają jednak wyłącznie Twoje dane osobowe.

Zostaniesz zapytany o doświadczenie w handlu akcjami, o wielkość przewidywanych wpłat na inwestycję, o źródło pochodzenia Twoich środków czy zajmowane stanowisko. Te dane nie będą nigdzie weryfikowane, jednakże zaznaczanie w każdym okienku braku jakiegokolwiek doświadczenia w inwestycjach może zablokować Ci możliwość założenia konta.

Uzupełnij dane na swoim profilu
3
Zweryfikuj tożsamość

Na koniec zweryfikuj tożsamość wgrywając wyraźne zdjęcia przodu i tyłu swojego dowodu osobistego lub paszportu. Zostaniesz również poproszony o wgranie dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania. Może być to wyciąg bankowy lub inny akceptowalny dokument na przykład rachunek za prąd, telefon czy gaz.

Po przesłaniu dokumentów weryfikacja odbywa się niemal natychmiastowo, również w weekendy.

Zweryfikuj tożsamość
4
Dokonaj depozytu

Wpłać przynajmniej 100$ z rachunku pochodzącego na Twoje nazwisko. Dostępne metody wpłaty to:

  • karta kredytowa/debetowa od 100$
  • BLIK/Przelewy24 (szybkie przelewy z większości polskich banków) od 100$
  • tradycyjny przelew bankowy od 500$
Dokonaj depozytu
4
Wykonaj “Trade” czyli handel

Zakup dowolne aktywo dostępne na eToro o równowartości 100$ lub więcej. Może być to naprawdę wszystko – na stronie głównej w wyszukiwarce możesz wpisać akcje Apple, Google, parę EUR/PLN, USD/PLN…słowem wszystko.

Upewnij się czy kwota zakupu akcji wynosi przynajmniej 100$ i czy nie ponosisz opłat transakcyjnych, które nie są wliczane do wymogów promocji!

Po udanym zakupie możesz od razu sprzedać zakupioną akcję czy dowolne inne aktywo, które zakupiłeś.

Wykonaj “Trade” czyli handel
Bonus eToro 50$

Właśnie spełniłeś warunki promocji.

Aktualnie wyłącznie osoba polecająca otrzymuje 50$. Korzystając z naszego linku przekażemy Ci 25$ po spełnieniu warunków promocji.
Bonus eToro 50$
Bonus eToro odpowiedzi
Na tym ekranie wszystkie odpowiedzi są poprawne 🙂

Wypłata środków z eToro

Niestety wypłaty środków z eToro podlegają opłacie prowizyjnej w wysokości 5$, zaś minimum środków do wypłaty to 30$. Wypłaty w innych walutach wiążą się z tą samą prowizją, jednak dojdą jeszcze opłaty z tytułu przewalutowania środków. Jest to opłata nie do przeskoczenia. Tym samym realny bonus eToro wyniesie tak naprawdę 20$ (pomniejszone dodatkowo o około -1$ opłaty transakcyjnej za zakup akcji), chyba że zdobędziesz poleconych, którzy mogą polepszyć Twoją nagrodę.

Sprawdź też inne promocje

System poleceń eToro

Każde konto, które zostało zweryfikowane oraz dokonało minimalnej wpłaty 100$ może uczestniczyć w systemie poleceń eToro. Po zalogowaniu się do swojego konta w zakładce “Nagrody” możesz znaleźć swój unikalny link do poleceń. Po skorzystaniu z niego przez przyjaciela możesz otrzymać 50$, którymi możesz podzielić się ze swoim znajomym.

Bonus-eToro-100_-poleć-znajomemu

Oczywiście zaproszona osoba musi spełnić dokładnie te same warunki jakie są opisane w niniejszej promocji. Maksymalna kwota jaką można uzyskać z systemu poleceń to 500$ czyli do 10 poleconych osób.

Pamiętaj, że nagrody z systemu poleceń nie powinieneś wypłacać przez okres 30 dni od jej otrzymania. Jest to warunek promocji, w innym wypadku Twoje bonusowe środki mogą zniknąć.

Bonus eToro od Forsawsieci.pl

Warunki promocji zostały zmienione. Jak już wspomnieliśmy teraz wyłącznie osoba polecająca otrzyma bonusowe 50$. Jeśli wciąż chcesz skorzystać z oferty wypełnij poniższy formularz a otrzymasz 25$ przelewem wprost na konto po spełnieniu opisanych warunków.

Opłaty jakie poniesiesz tytułem uzyskania bonusu to 5$ za wypłatę. Tym samym Twój zysk z promocji wyniesie “na czysto” około 20$.

Uprzejmie prosimy użytkowników Bentu***, Met2k***, Ewelo*** o kontakt w celu wypłaty bonusu. Nie wypełnili Państwo formularza ani nie skontaktowaliście się z nami w żaden inny możliwy sposób, przez co nie możemy wypłacić nagrody. Cały czas bonus czeka na was.

Do tej pory Nickname/nazwa eToro były kluczem identyfikującym poszczególnych użytkowników. Osoby wymienione z nicków powyżej muszą w celach weryfikacji podać pełną nazwę użytkownika eToro oraz datę założenia konta.

Regulamin promocji odnośnie bonusu eToro

Regulamin promocji dostępny jest w języku angielskim. Możesz go przeczytać po kliknięciu tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
4.8 6 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka