Kriptomat – bonus 25€

Kriptomat - bonus 25€

Kriptomat jest giełdą kryptowalutową istniejącą od 2018 roku, czyli już można nazwać ją weteranem na rynku krypto. Jak na tak dużego gracza przystało nie zabrakło w jego ofercie promocji dla nowych klientów. Bonus Kriptomat to łącznie 40€, jednakże przekazywany jest on wyłącznie na konto polecającego. Forsawsieci.pl po jego otrzymaniu przekaże większość bonusu czyli 25€ na wskazane przez Ciebie konto.

Pamiętaj! Promocja na obecnych warunkach z podwyższoną premią do łącznych 40€ ważna jest wyłącznie do 17 maja 2024 roku.

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona!

Jak zdobyć Kriptomat bonus 25€?

1
Załóż konto

Kliknij w link promocyjny widoczny powyżej i załóż konto.

Załóż konto
2
Zweryfikuj tożsamość (KYC)

Zweryfikuj swoją tożsamość w procesie weryfikacji tożsamości KYC. Będziesz potrzebował dokumentu tożsamości, który należy zeskanować aparatem. Na koniec należy zrobić sobie selfie aby potwierdzić czy osoba zakładająca konto to ta sama, która widnieje na dokumencie.

Weryfikacja jest szybka i na jej wynik czasem wystarczy czekać zaledwie parę minut.

Zweryfikuj tożsamość (KYC)
4
Wpłać środki i wykonaj “Trade”

Wpłać środki na kwotę przekraczającą 100€. Zawsze zalecamy przelać lekką nadwyżkę np. 105€ aby wszystko poszło gładko.

Następnie dokonaj zakupu kryptowaluty na kwotę depozytu w jednej transakcji.

Utrzymaj saldo przekraczające 100€ na koncie Kriptomat przez okres 30 dni od dnia dokonania transakcji.

Porada: zakup kryptowalutę, która trzyma stabilnie cenę dolara np. USDT, aby mieć pewność, że saldo w ciągu 30 dni nie spadnie poniżej 100€.

Wpłać środki i wykonaj “Trade”
Oczekuj na bonus – 25€

Bonus Kriptomat to łącznie 40€ przekazywane wyłącznie na konto polecającego, czyli w tym wypadku na oficjalne konto Forsawsieci.pl, z czego 25€ oddajemy Tobie.

Po wykonaniu transakcji, wypełnij formularz widoczny na tej stronie tuż poniżej. Jeśli chcesz wgraj w formularzu screeny dokumentujące wykonanie przez Ciebie transakcji zakupu kryptowaluty, przelejemy wtedy pierwsze 5€. Kolejne 20€ (lub pełne 25€ jeśli nie udokumentujesz nam transakcji) przelejemy na wskazane przez Ciebie konto po upływie 30 dni.

Oczekuj na bonus – 25€

Wypełnij aby otrzymać bonus Kriptomat

Po założeniu konta, wypełnij poniższy formularz, który pozwoli nam zidentyfikować Twój wniosek. Jednocześnie zaznacz w jaki sposób i gdzie chcesz otrzymać swój bonus od Forsawsieci.pl.

Jak wypłacamy bonus? Pierwsze 5€ przelejemy na Twoje konto jeśli poprawnie wypełnisz formularz i zamieścisz screen pokazujacy zakup kryptowaluty na kwotę minimum 100€. Kolejne 20€ otrzymasz po równych 30 dniach od spełnienia warunków promocji.

Jeśli nie wyślesz żadnych screenów otrzymasz pełne 25€ we wskazany przez Ciebie sposób po równych 30 dniach od dnia dokonania transakcji i utrzymaniu depozytu. Metody wypłat jakie możesz wybrać to: przelew bankowy, przelew BLIK, Revolut, Zen, PayPal, lub kryptowaluty Litecoin, XRP, TRX.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 7 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka