ySense – zarabiaj na graniu w gry mobilne

ySense - zarabiaj na graniu w gry mobilne i nie tylko

Lubisz spędzać czas grając w gry mobilne? Szukasz dodatkowego, najlepiej przyjemnego sposobu na zarobek? A może jesteś niepełnoletni i przydałoby się trochę grosza? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco ySense może być dla Ciebie. Proste i przyjemne zarabianie na wiele sposobów jest w zasięgu ręki. Przeczytaj jak to działa.

Spis treści

W wielkim skrócie - czym jest ySense

ySense, to platforma umożliwiająca użytkownikom zarabianie pieniędzy online poprzez udział w różnorodnych aktywnościach. Na stronie można uczestniczyć w ankietach, oglądać reklamy, wykonywać zadania online oraz zdobywać punkty, które można wymieniać na gotówkę lub nagrody.

Jednym z atutów ySense jest szeroka gama dostępnych zadań, co pozwala użytkownikom na wybór opcji, które najlepiej odpowiadają ich umiejętnościom i preferencjom. Strona jest stosunkowo łatwa w obsłudze, co sprzyja korzystaniu nawet dla osób początkujących.

To wszystko sprawia, że ySense może być atrakcyjną opcją dla osób szukających dodatkowego źródła przychodu online poprzez proste zadania i ankiety. 

Tyle suchej recenzji, przejdźmy do konkretów.

Metody zarobku na ySense

Jak można było przeczytać wyżej na ySense jest wiele metod zarobku. Na większą uwagę zasługują płatne ankiety jednak nie każdy lubi taką formę aktywności. Z tego też powodu my skupimy się na grach oraz aplikacjach mobilnych aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Na ySense istnieją tak zwane OfferWalle, w których znajdują się przeróżne opcje aktywności w tym w przeważającej ilości gry oraz aplikacje mobilne. Instalując grę/aplikację za pośrednictwem strony można zarabiać prawdziwe pieniądze. Czasem wystarczy samo zainstalowanie i uruchomienie danej aplikacji, jednak wtedy nagroda pieniężna jest niewielka.

O wiele lepiej płatne są gry z pewnymi wymaganiami np. osiągnięcie jakiegoś poziomu lub zbudowanie odpowiedniej budowli i tak dalej. Ile można przeciętnie zarobić z jednej gry widać na poniższym obrazku. Często są to kwoty przekraczające 10$ czyli ponad 40 zł.

ySense offerwall

Niektóre gry wymagają poświęcenia im trochę więcej czasu aby spełnić oczekiwane wymagania i uzyskać za nie nagrodę pieniężną. Niezbędny okaże się wtedy tak zwany grind ale stawka za taką grę będzie odpowiednio większa.

Na szczęście raz na jakiś pojawia się promocja, w której zarobić można naprawdę sporo bo nawet 20-30$ (80-120 zł) w dosłownie godzinę. Tego typu promocje znikają jednak dosyć szybko z puli – czasem w parę godzin, czasem po paru dniach. Kluczem więc jest w miarę regularne przeglądanie dostępnych ofert.

Zakładanie konta w ySense

Kliknij w link widoczny poniżej, który przeniesie Cię prosto na stronę, na której założysz konto ySense. Wpisz swój adres email oraz hasło, zaznacz poniższy regulamin i wyślij formularz klikając “Join Now”.

ySense rejestracja

Potem wypełnij jeszcze szybciutko na kolejnym ekranie resztę pól czyli imię i nazwisko oraz nazwę użytkownika. Na koniec zweryfikuj adres email w swojej skrzynce pocztowej.

ySense potwierdź adres email

Zacznij oglądać się za ofertami, czyli szukamy zarobku

Surveys - ankiety

Cała zakładka Surveys poświęcona została ankietom. Znajdują się w niej zarówno polskojęzyczne ankiety jak i angielskojęzyczne. Można śmiało próbować swoich sił i zarabiać dodatkowe środki za ich wypełnianie.

Minusem jest spora liczba odrzuceń – na początku każdej ankiety jesteś profilowany czyli otrzymujesz serię pytań sprawdzających czy osoby o takim profilu jak Twój jest poszukiwany. Możesz zostać odrzucony przez niedopasowanie do szukanych kryteriów przez wiek, miejsce zamieszkania czy na przykład zainteresowania. To kradnie cenny czas, ponieważ za odrzucone, niepasujące do Ciebie ankiety nie otrzymasz wynagrodzenia.

Jeśli jednak się zakwalifikujesz na pewno przytulisz trochę grosza. Nie są to zawrotne sumy, ale zawsze coś.

Offers - gry i aplikacje

Najważniejsza i zapewne najlepiej płatna będzie dla Ciebie zakładka Offers. Na stronie znajduje się 10 OfferWalli czyli różnych tablic, każda z innymi możliwościami zarobku i stawkami za grę. Warto przeglądać je wszystkie z osobna. Czasem dana gra czy aplikacja występuje w paru OfferWallach jednocześnie. Najważniejsze aby wybrać tą z oczywiście najlepszą stawką za wykonanie zadania :).

To jaką finalnie grę/aplikację zdecydujesz się zainstalować zależy całkowicie od Ciebie. Przeanalizuj sobie wymagania jakie musisz osiągnąć w grze aby otrzymać nagrodę. Niektóre są bardzo szybkie do wykonania, inne wymagają paru a nawet wielu dni grania czy klikania.

gry ysense

Pamiętaj, że wiele gier i aplikacji ma swój termin wykonania wynoszący średnio od 7 do nawet 30 dni. Jeśli nie wyrobisz się na czas nagroda przepadnie. Spróbować swoich sił ponownie można dopiero zmieniając telefon (lub całkowicie czyszcząc aktualny) i wybierając innego OfferWalla.

Wciąż przy tym wszystkim najważniejsze pozostaje w miarę regularne przeglądanie ofert. Średnio raz na tydzień pojawia się perełka czyli szybka i dobrze płatna gra. W końcu co może być przyjemniejszego niż poświęcenie paru chwil na poznanie nowej gry i jednoczesny zarobek parudziesięciu złotych :).

Resetowanie telefonu, czyli patent na wykonywanie tych samych akcji

Mimo, że poszczególne aplikacje (mowa głównie o grach) oferowane są zazwyczaj na paru offerwallach jednocześnie, każdą grę można zaliczyć wyłącznie jeden raz. Wiąże się to z faktem, że po instalacji aplikacji na smartfonie “zostaje” w nim zaszczepiony pewien ślad trackujący. Istnieje jednak stosunkowo prosta metoda na obejście tego systemu.

Wystarczy zresetować telefon do ustawień fabrycznych. Dość głupim pomysłem byłoby resetowanie głównego telefonu używanego na co dzień i pozbywanie się zdjęć, smsów i pozostałych danych dla paru groszy. Jeśli jednak posiadasz drugi nieużywany telefon, taka opcja wchodzi w grę.

Cashout czyli wypłata kasy z ySense

Najprzyjemniejszą częścią jest oczywiście moment wypłaty środków. ySense prygotowało parę metod w tym celu, nie wszystkie jednak będą nas interesowały. Wymienimy te najciekawsze:

  • Skrill, czyli internetowy portfel wymagający 18 lat i założenia konta – 5$ minimum
  • karta podarunkowa Amazon do wykorzystania na dowolne produkty Amazona czyli np. zakupy albo np. Amazon Prime – 5$ minimum
  • PayPal czyli najbardziej znany internetowy portfel, również od 18 lat – 10$ minimum

Po zleceniu wypłaty środków, pojawiają się one w około 3 dni na wybranym portfelu. Kody takie jak karta podarunkowa od Amazona albo Steam są przesyłane zarówno na skrzynkę mailową jak i skrzynkę prywatną na koncie ySense, zazwyczaj natychmiastowo.

Dla osób poniżej 18. roku życia portfele Skrill oraz PayPal odpadają ze względu na konieczność weryfikacji konta dokumentem tożsamości. Niepełnoletnim pozostaje więc Amazon Gift Card lub Steam Card. Można je odsprzedać znajomym lub użyć do zakupu ciekawych gier albo produktów od Amazona.

Ile można zarobić korzystająć z ySense?

Bardzo ciężko odpowiedzieć ile konkretnie można zarobić korzystając z ySense a wszystko przez ciągle zmieniające się oferty. Wiele również zależy od czasu jaki zamierzasz poświęcić na granie lub rozwiązywanie ankiet.

Możemy przyjąć, że przeciętny użytkownik korzystając ze strony i grając “na luzie” jest w stanie bez większego wysiłku zaliczyć 3-4 gry miesięcznie. Mówimy więc o około 40$ czyli 160 zł w ciągu miesiąca bez zbędnego przepracowywania się.

Warto jeszcze wspomnieć, że najlepsi poszukiwacze okazji na ySense wyciągają nawet 300-400$ (1200-1600 zł) miesięcznie – wiąże się to jednak z niemal przyklejeniem do telefonu i wykonywaniem zadań naokrągło.

Tak więc jak sam widzisz wszystko leży w Twoich rękach. Chociaż ySense nie pozwoli zarobić kokosów, na pewno potrafi uprzyjemnić czas pozwalając przy tym co nieco zarobić.

Podobne strony godne polecenia

ySense mimo, że jest największą stroną tego typu pozwalającą zarabiać na graniu w gry i pozostałych aplikacjach nie jest jedyną. Poniżej przedstawiamy dwie alternatywy dla ySense.

FreeCash – strona oferuje przede wszystkim nagrody pieniężne za instalowanie gier mobilnych i osiąganie w nich określonych postępów. Jest niemal klonem ySense, jednak naszym zdaniem posiada odrobinę gorsze stawki za poszczególne gry/aplikacje.

  • wypłaty: PayPal (od 5$), kryptowaluty, karty podarunkowe i doładowania/skiny do gier (od 0,30$)
  • od 13 lat

Timebucks.com jest kolejną stroną, na której ankiety są tylko jedną składową możliwości jakie ona oferuje. Ilość możliwych płatnych akcji przytłacza, podobnie jak początkowo sama strona i próba odnalezienia się na niej. Niestety serwis jest w pełni w języku angielskim.

  • wypłaty: Neteller, PayPal, Skrill
  • od 18 lat

Gaintplay – skupione jest przede wszystkim wokół gier chociaż podobnie jak konkurencja ankietami również nie gardzą. Jest to ciekawa opcja ze wględu na dużą liczbę Offerwalli – większą nawet niż na ySense. Dodatkowo umożliwiają dokonywanie wypłat również w kryptowalutach, jednak przed pierwszą wypłatą wymagane jest potwierdzenie tożsamości za pomocą własnego zdjęcia aby zapobiec tworzeniu multikont.

  • wypłaty: Bitcoin, Litecoin, Visa, PayPal
  • od 13 lat (wymagana weryfikacja twarzy)
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka