Odbierz paczkę z USDT od Binance jednym kliknięciem

Odbierz paczkę z USDT od Binance jednym kliknięciem

Bardzo prosta promocja od giełdy kryptowalut Binance. O tyle prosta, że wystarczy jedno kliknięcie i nic więcej aby otrzymać drobną porcję kryptowalut. Właśnie ruszyła nowa edycja, która potrwa przez cały czerwiec.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>
Nowa edycja od 1 czerwca do 1 lipca

Jak odebrać Bonus Box od Binance czerwiec 2024?

Nic prostszego! Aby odebrać Bonus Box od Binance wystarczy jedno kliknięcie w link widniejący poniżej. Po zalogowaniu się na swoje konto wielki, migający żółty przycisk będzie aż się prosił o kliknięcie. Po wykonaniu tej czynności otrzymasz drobną porcję kryptowaluty USDT na swoje konto Binance. Bonus jest bądźmy szczerzy po prostu mały – mieści się w przedziale 0,01-3 USDT ($). Na plus przemawia fakt, że całość zajmuje niespełna pół minuty i dwa kliknięcia.

To oczywiście nie wszystko. Po odebraniu swojego bonusu, możesz wygenerować własny link i rozsyłać go znajomym aby “zgarniać” kolejne pudełka. Oczywiście nagrodzeni zostaniecie oboje – zarówno Ty jak i Twój przyjaciel.

Binance czerwona paczka konkurs

Czym jest giełda Binance?

Binance to największa na świecie platforma do obrotu kryptowalutami. Założona w 2017 roku przez Chińczyka Zhao Changpenga, oferuje szeroki zakres usług związanych z handlem cyfrowymi aktywami, w tym wymianą kryptowalut, handel marżą, kontrakty futures, staking, a także platformę do launchpadów, gdzie nowe projekty kryptowalutowe mogą zbierać środki. Binance posiada także własną kryptowalutę o nazwie BNB (Binance Coin), która jest używana do opłacania różnych usług na platformie.

Załóż konto w Binance i zgarnij 40$ od Forsawsieci.pl

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta na giełdzie Binance załóż je i spełnij warunek aby otrzymać 40$ bonusu w ramach podziękowania od naszej strony. Jedyne co musisz zrobić to przejść weryfikację tożsamości KYC oraz wpłacić przynajmniej 100$ i wymienić je na dowolną kryptowalutę. Opłaty jakie poniesiesz tytułem prowizji to nie więcej jak 3 zł. W zamian czeka na Ciebie 40$!

Kiedy założysz konto z naszego linku widocznego powyżej, wypełnij poniższy formularz aby otrzymać nagrodę. Bonus otrzymasz w ciągu maksymalnie 48 godzin po spełnieniu warunków.

Docelowo Twoje bonusowe 40$ przekażemy w formie kryptowaluty USDT na Twoje konto Binance. Jeśli będziesz chciał otrzymać swoje środki w inny sposób na przykład na konto bankowe czy konto Revolut wypełnij rubrykę “Dodatkowa wiadomość” podając szczegóły wypłaty.

Aby znaleźć swoje Binance ID kliknij ikonkę ludzika a następnie “Dashboard”. Na początku, na górze strony będzie widoczne Twoje “User ID”.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 7 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka