Brighty bonus 20$ (USDT)

Brighty bonus 20$ (USDT)

Brighty.app jest szwajcarską firmą z pogranicza finansów i świata kryptowalut z własną kartą debetową. Aplikacja jakich bądźmy szczerzy jest wiele, nie wyróżnia się niczym specjalnym, choć w ogólnym rozrachunku spełnia swoją rolę i jest po prostu OK. Kartą można płacić zarówno w walucie Euro jak i paru najpopularniejszych kryptowalutach. Firma przygotowała premię pieniężną na start, i tak bonus Brighty pozwala zarobić 20$ w tokenie USDT za dosłownie 3 płatności kartą.

Brightly bonus 20$ - jak uzyskać?

1
Wejdź w link promocyjny

Wejdź w link brighty.app/promo/forsa_w_sieci lub kliknij guzik widoczny powyżej. Następnie za pomocą kodu QR lub odpowiedniego przycisku pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub AppStore i otwórz ją.

Wejdź w link promocyjny
2
Załóż konto

Zarejestruj konto na ten sam numer telefonu, który podałeś na stronie internetowej. Następnie postępuj dalej według prostych kroków w procesie rejestracji konta.

Pamiętaj aby w polu polecenia wprowadzić kod: “forsa_w_sieci“, bez którego nie otrzymasz bonusu. Od dnia rejestracji konta masz 30 dni na wykonanie wszystkich poniższych zadań.

Załóż konto
3
Wykonaj KYC

Po zalogowaniu, na ekranie głównym kliknij przycisk nawołujący do rozpoczęcia weryfikacji konta KYC. Będziesz potrzebował dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania, najlepiej wyciągu bankowego. Musi być to wydrukowany dokument, któremu zrobisz zdjęcie, nie może być on w formacie PDF.

Na koniec czeka parę standardowych pytań o to czy jesteś zatrudniony, jakie masz średnie przychody itp. Są to pytania całkowicie niezobowiązujące, wymagane prawem i nigdzie nie będą potem weryfikowane.

Weryfikacja przebiega automatycznie przez sztuczną inteligencję i jej wynik jest wiadomy już nawet po 2 minutach.

Wykonaj KYC
4
Wyrób kartę

W aplikacji zawnioskuj o kartę wirtualną lub rzeczywistą czyli fizyczną, która również jest darmowa. Jeśli zdecydujesz się na kartę wirtualną powinna być aktywna w ciągu paru minut od złożenia wniosku.

Następnie dodaj ją do portfela w swoim smartfonie. Jeśli chcesz poczekać na kartę fizyczną kolejne kroki możesz zrealizować z wykorzystaniem “plastiku” bez konieczności dodawania jej do wirtualnego portfela.

Wyrób kartę
5
Zasil konto i wymień środki

Zasil konto aby móc dokonywać płatności kartą. Łącznie będziesz potrzebować 30€. Depozytu możesz dokonać w walucie Euro lub w jednej z dostępnych kryptowalut.

Jeśli wpłaciłeś środki w Euro, musisz je zamienić na dowolną kryptowalutę klikając “Wymień” na ekranie głównym aplikacji.

Wiąże się to z zapisem w regulaminie mówiącym, że wyłącznie płatności kartą dokonane za pomocą środków pochodzących z kryptowalut wliczają się do warunków promocji.

Zasil konto i wymień środki
6
Dokonaj 3 płatności

Dokonaj 3 oddzielnych płatności u 3 różnych sprzedawców/sklepów z użyciem nowo wyrobionej karty. Każda płatność musi przekraczać kwotę 10€ i musi być pobrana ze środków kryptowalutowych. Płatności mogą być dokonane zarówno w sklepie stacjonarnym jak i przez internet.

Jeśli nie planujesz zakupów możesz wykazać się kreatywnością i sprytem i np. zakupić Paysafecard u 3 różnych sprzedawców, a następnie zasilić nimi np. konto ZEN.

Pamiętaj, że robiąc zakupy na przykład w polskich sklepach stacjonarnych musisz wziąć drobną poprawkę na kurs przewalutowania. Pojedyncza płatność na kwotę 50 zł na pewno spełni warunki promocji i zapewni Ci spokój o brak konieczności przeliczania każdej transakcji co do grosza.

Dokonaj 3 płatności
Bonus 20$

Natychmiastowo po wykonaniu 3 regulaminowych płatności otrzymasz bonus 20$ pod postacią tokena USDT.

Bonusowe środki możesz użyć z wykorzystaniem karty, wypłacić na portfel kryptowalutowy, lub sprzedać na Euro i wypłacić na swoje konto bankowe.

Uwaga! Visa może potrzebować do 24 godzin na uznanie płatności za dokonaną (uznaną) i nie zwróconą.

Bonus 20$

Program poleceń

W programie poleceń możesz zyskać zarówno Ty jak i Twój przyjaciel, którego zaprosisz do aplikacji. Jeśli spełni on warunki opisane powyżej oboje otrzymacie bonus Brighty po 20USDT. Nie ma limitu osób poleconych.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 6 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka