Kranik Freebitco.in – patent na zysk i dochód pasywny

Kranik-Freebitco.in

Kranik Freebitco.in to bardzo nietypowy i innowacyjny sposób zarabiania kryptowalut, w tym wypadku Bitcoina. Zetknięcie z tą stroną dla wielu osób było pierwszym kontaktem ze światem kryptowalut i jednocześnie pierwszymi Satoshi (cząstkową składowa Bitcoina), które zarobili. Domyślnie kraniki pozwalają co określony czas – najczęściej co godzinę – zbierać niewielkie porcje kryptowalut. Jednakże kranik Freebitco.in przez lata funkcjonowania wypracował szereg innych metod zarobku za pośrednictwem swojej strony. Jest ich naprawdę wiele i sprytna, przedsiębiorcza osoba jest w stanie uzyskiwać przyzwoity pasywny dochód miesiąc w miesiąc.

Spis treści

O kranikach

Strona Freebitco.in powstała niemal w początkach istnienia kryptowalut a dokładnie w 2013 roku i funkcjonuje nieprzerwanie a to świadczy o jej niezwykłej stabilności. Do tej pory istniało wiele podobnych projektów, jednakże prędzej czy później upadały. Freebitco.in wygrało z czasem i jest niepodważalnym liderem jeśli chodzi o tego typu strony pozwalające zarabiać darmowe kryptowaluty.

Zbieranie Satoshi

Podstawową funkcją strony jest możliwość klikania co godzinę guzika, który losuje losową porcję Satoshi, czyli cząstkowej części Bitcoina. W tym celu na stronie głównej wystarczy co godzinę kliknąć “ROLL” aby rozpoczęło się losowanie z zakresu od 0 do 10000. Wynik losowania decyduje o ilości Satoshi jakie otrzymamy.

rollowanie-kranik-Freebitco.in

Oczywiście najczęściej będzie to najniższa nagroda, która wystąpi 9885 razy na 10.000 losowań. Trzeba pamiętać, że przy odpowiedniej liczbie losowań prędzej czy później będą padać wyższe nagrody. Wybór nagrody jest w pełni losowy i nie może być w żaden sposób zmanipulowany, a wynik każdego losowania można zweryfikować “na żywo”. Co ważne podstawową nagrodę można zwiększyć za pomocą “Multiply BTC” – prostej gry hazardowej nawet do 4750 razy!

Zbieranie Satoshi ręcznie klikając co godzinę w przycisk byłoby nieefektywne i bardzo żmudne. Na szczęście istnieje aplikacja, która może robić to za nas 24 godziny na dobę. Opiszemy ją w dalszej części artykułu.

Dodatkowo przy każdym rollowaniu otrzymujemy tickets czyli losy do loterii oraz Reward Points. Punkty te możemy wymienić później na nagrody rzeczowe lub różne ulepszenia zwiększające zysk. Będą one istotnym elementem dalszych strategii pomnażania zysków z opisywanym kranikiem.

Multiply BTC czyli HI/LO

Multiply BTC to kolejny z głównych filarów strony oferujący prostą grę hazardową. Jej zasady polegają na wytypowaniu czy wylosowana cyfra okaże się wyższa “Bet HI” czy też niższa “Bet LO” określonego przedziału. Jak to z grami hazardowymi bywa grając w nią odpowiednio długo zawsze wyjdziemy ze stratą ze względu na drobny przedział cyfr, który jest wykluczony z typowania HI/LO – działa to na podobnej zasadzie jak cyfra 0 na tarczy ruletki.

Umiejętne korzystanie z Multiply BTC jest jednak ważnym czynnikiem przy podnoszeniu podstawowej nagrody podczas Rollowania. Po postawieniu odpowiedniej kwoty w Multiply BTC podstawowa nagroda wzrasta i to nawet do 4750 razy!

To ile stawiać i jak stawiać wymaga matematycznego podejścia lub wnikliwej obserwacji na początku aby złapać wyczucie. Z naszej strony nie damy na to gotowej recepty. Jest to więc Twoim wyzwaniem przyglądać się jak granie w HI/LO wpływa na wyniki rollowania. Następnie na tej podstawie musisz obrać odpowiednią strategię.

Porada: Grając w HI/LO zawsze stawiaj wielokrotność 0.00000500 BTC. Każda wielokrotność tej kwoty zapewni Ci 2 dodatkowe Reward Points.

Lottery - loteria

Loteria jak sama nazwa wskazuje jest…loterią. Wygrana jest zależna od ilości posiadanych losów i oczywiście ogromnej dozie szczęścia. Dwa losy zdobywamy co godzinę przy każdym Rollowaniu. Można też zakupić losy bezpośrednio na podstronie loterii. W każdym tygodniu wygrywa zaledwie 10 osób (losów) a ich liczba przed losowaniem sięga zazwyczaj parudziesięciu milionów. Jak widać trzeba mieć niesamowite szczęście aby znaleźć się w gronie zwycięzców.

W związku z tym warto zamienić otrzymywane losy z rollowania na taką samą ilość Reward Points. Można zrobić to klikając odpowiednio More -> Profile -> Disable Lottery & Interest -> i zaznaczyć okienko przy “Disable lottery”.

Betting

Jest to sekcja poświęcona czemuś na wzór zakładów bukmacherskich. Społeczność strony głosuje na różne wydarzenia stawiając odpowiednią stawkę. Kiedy wydarzenie się zakończy trafne typy otrzymują swoją nagrodę, nietrafne oczywiście odchodzą z niczym. Jest to opcjonalna aktywność, która w żaden sposób nie wpłynie na pomnażanie wyników.

Różnorodność zakładów jest bardzo duża. Od typowania wyników meczów aż po zakłady kto zostanie następnym prezydentem USA.

Earn BTC czyli lokata

Dodatkowym elementem wpływającym na końcowy zysk jest zakładka Earn BTC czyli swego rodzaju lokata. Aby oprocentowanie zaczęło się naliczać należy posiadać minimum 30,000 satoshi czyli 0,0003 BTC.

Oprocentowanie od początku istnienia strony wynosi niezmienne 4,08% i co najważniejsze odsetki naliczane są każdego dnia. Sprawia to, że codziennie coraz większa kwota pracuje na Twój ostateczny zysk przez co kapitał rośnie wykładniczo.

Naliczanie dziennie już od dawna jest rzadko spotykane więc uzmysłówmy sobie co ono dokładnie oznacza. Dla lepszego wglądu na naszym przykładzie załóżmy, że inwestujemy dużą sumę czyli 100.000 zł z oprocentowaniem 4%. Na standardowej lokacie rocznej takie oprocentowanie zapewniłoby dokładnie 4000 zł odsetek po roku czyli 10,95 zł zysku każdego dnia.

W naliczaniu dziennym 4% ze 100.000 zł po jednym dniu wypracuje około 10,95 zł odsetek. Kolejnego dnia po zaokrągleniu będzie pracowała kwota 100.011 zł, która to wypracuje po dniu 11,38 zł odsetek. Jak widać każdego dnia liczba odsetek będzie rosła, również za sprawą zwiększającego się salda z cogodzinnego Rollowania. Tym samym oczekiwane odsetki znacznie przekroczą zysk uzyskiwany za pomocą standardowo rozumianych lokat.

Rewards

Jedna z najważniejszych funkcji strony zwiększająca nasze zyski to właśnie zakładka Rewards. Systematycznie gromadzone Reward Points można wymieniać na wiele nagród np. elektronikę, karty podarunkowe czy po prostu Bitcoiny. Jeśli chcesz maksymalizować swoje zyski słusznym wyborem będzie wymiana punktów na zwielokrotnienie minimalnej nagrody z rollowania przez 24 godziny.

Alternatywą jest gromadzenie punktów aby po osiągnięciu 100.000 wymienić je na Bitcoina w stosunku 1:1 czyli 100.000 satoshi (0,001 BTC). Opłacalność takiej operacji zależy jednak od przewidywanego kursu Bitcoina w momencie osiągnięcia minimum punktów do wymiany.

Uzbieranie wymaganej liczby punktów do wymiany samym kręceniem co godzinę zajęłoby niecałe 3 lata, jednak dzięki akcjom z podwyższonymi Reward Points oraz grając w Multiply BTC zdobycie 100 tyś. punktów w ciągu jednego roku nie jest żadnym problemem. Zakładając, że każdy Roll to minimum 4 Reward Points (bez promocyjnych mnożników), przy obecnym kursie Bitcoina (ok. 110 tyś. zł) punkty można wycenić na 0,004 zł. Dziennie przekłada się to zaledwie na 10 groszy, jednak w skali roku daje dodatkowe 36 zł. Przy maksymalnym kursie Bitcoina jaki osiągnął w przeszłości byłoby to ponad 87 zł.

W takiej sytuacji wciąż o wiele korzystniej wypada wymiana punktów na boost do cogodzinnego rollowania przez 24h.

Contest

Comiesięczny konkurs dla użytkowników, którzy postawią najwięcej w Multiply BTC oraz dla ich poleconych. Piszemy o tym czysto informacyjnie gdyż aby wygrać należy postawić horrendalnie wysokie pieniądze. Zwycięzcy w niektórych miesiącach stawiają nawet ponad 200 BTC co w przeliczeniu przekłada się na ponad 5 milionów złotych!

Refer

Zakładka służąca do systemu poleceń. Niektóre aktywności wykonywane przez poleconych przynoszą korzyści osobie polecającej. Posiadanie dużej liczby poleconych to dodatkowy sposób na pasywny dochód.

Uwaga! Chociaż to kusząca opcja, nie zakładaj drugiego konta na samego siebie. Kranik Freebitco.in skutecznie tropi takie konta, co może skutkować banem i utratą wszystkich środków!

Premium czyli Fun Tokens

Zakupując i HODLując (czyli blokując możliwość wypłaty na określony czas) FUN tokeny można podrasować osiągane wyniki. Nie dość, że same saldo FUN tokenów rośnie wraz z czasem zablokowania to jeszcze możemy podnieść Daily Interest, otrzymać dodatkowy cashback z Multiply BTC to jeszcze dostawać więcej spinów do Wheel of Fortune.

Jest to jednak ryzykowna zabawa, ponieważ dochodzi kolejny czynnik jakim jest wahanie ceny kursu samego tokenu. Jego cena sukcesywnie od czasu jego powstania spada, więc zalecamy ostrożność przed jego zakupem, a wręcz odradzamy taki ruch.

Wheel of Fortune

Koło fortuny jest kolejną okazją do zwiększenia budżetu wykorzystując kranik Freebitco.in. Codziennie na maila przypisanego do konta przychodzi newsletter informacyjny. Na jego końcu znajduje się kupon do koła fortuny. Nagrody są różne od porcji satoshi, przez kupony na loterię aż po Rolexa. Nie posiadamy jednak informacji czy do tej pory ktoś go wygrał 🙂

Aplikacja BitBot - Twój największy sprzymierzeniec

BitBot to zewnętrzna aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android. Pozwala ona w pełni zautomatyzować niemal wszystkie działania na Freebitco.in i tym samym zarabiać bez udziału naszej uwagi. Aplikacja ta jest więc najlepszym sojusznikiem w pasywnym zarabianiu za pomocą kraniku i jest niezbędnym narzędziem jeśli chcesz zarabiać pasywnie i maksymalizować zyski.

Do korzystania z aplikacji wystarczy nawet stary telefon z androidem ze stałym dostępem do internetu. Aby aplikacja wykonywała samoczynnie losowanie co godzinę na koncie musi być wyłączona CAPTCHA czyli zabezpieczenie przed robotami. Kranik Freebitco.in pozwala legalnie wyłączyć CAPTCHĘ jeśli na koncie znajdzie się określona suma środków. Dla wielu użytkowników może być ona różna i zmieniać się z czasem, ale na pewno saldo o równowartości przynajmniej 200$ w Bitcoinie wyłącza ją na stałe.

Aplikacja BitBot jest głównym filarem, dzięki któremu zarabianie na kraniku Freebitco.in jest łatwe i przyjemne. Aplikacja automatycznie co każdą godzinę “kręci” za nas darmowym losem. Jednak aby działała poprawnie musi być wyłączona Captcha czyli słynna weryfikacja od Google weryfikująca czy po drugiej stronie siedzi robot czy też człowiek. Aby ją skutecznie wyłączyć na saldzie Freebitco.in musi znajdować się odpowiednie saldo. Niestety dla każdego jest ono różne i wynosi średnio od 100 do 200$.

Instrukcję jak zainstalować, uruchomić i skonfigurować aplikację BitBot znajdziesz pod tym linkiem. Instrukcja jest w języku angielskim, jednak korzystając z przeglądarki Google Chrome i klikając prawym przyciskiem myszy (klikając 3 paski w prawym górnym rogu na smartfonie) możesz przetłumaczyć całą instrukcję na język polski.

Ile można zarobić w praktyce wykorzystując kranik Freebitco.in

Na początek warto zaznaczyć, że mówimy o w pełni pasywnym zarobku. Czynników wypływających na zyski przy dobrze przygotowanym koncie jest bardzo wiele. Z tych powodów nie da się (lub jest niezwykle trudne) obliczenie dokładnych przychodów. Możemy je jednak oszacować.

Na potrzeby naszej kalkulacji zakładamy, że:

  • dokonaliśmy depozytu w wysokości 200$ (lekko ponad 800 zł) w BTC aby zlikwidować Captcha
  • korzystamy z aplikacji do automatycznego kręcenia co godzinę przez okrągły rok
  • cena Bitcoina pozostaje bez zmian
  • nie bawimy się w Multiply BTC
  • nie mamy żadnych poleconych
  • 1 zakręcenie to zawsze lekko ponad 0,002$ i nie uwzględniamy innych nagród poza podstawową i dwoma najwyższymi, które trafimy łącznie 3 razy na 10000 zakręceń (rollowań)

Ok zaczynamy. W ciągu roku mamy 8760 godzin czyli tyle samo darmowych obrotów co przekłada się na około 17,52$ dolarów rocznie. Z obrotów codziennie uzyskujemy 96 Reward Points, które codziennie możemy zamienić na 50% więcej podstawowej nagrody kosztującej 82 punkty. Każdego dnia z wymiany pozostaje nam 14 punktów, które co niecałe 12 dni możemy wymienić na 100% więcej nagrody. Nasza podstawa rośnie więc z 17,52$ do 27,72$.

W międzyczasie nasze wpłacone 200$ wypracuje ponad 8$ przez cały rok. Oczywiście kwota z odsetek finalnie powinna okazać się jeszcze większa. Każdego dnia będzie pracował coraz większy kapitał dzięki dziennemu naliczaniu odsetek oraz powiększającemu się saldu z cogodzinnego Rollowania. Pewny zysk to już minimum 35,72$.

Nasze koszty przy tym są praktycznie zerowe. Wbrew czasem pojawiających się opinii ładowanie telefonu to prawdziwe grosze! Jeden cykl naładowania typowego smartfonu z baterią o pojemności 3000mAh to od 1,2 do 2,5 grosza (w zależności od ceny prądu, wydajności ładowarki itd.)! Zakładamy, że telefon będziemy ładowali raz na 4 dni, co przełoży się na niecałe 2 złotych kosztów poniesionych na prąd w ciągu roku!

Na koniec zakładamy optymistycznie, że raz na rok powinniśmy trafić najwyższą nagrodę 200$ i dwa razy po 20$. Jest to dość mocne zaokrąglenie, ponieważ statystycznie wszystkie 3 powyższe nagrody powinniśmy trafić raz na 416 dni, zamiast 365 dni jakie mamy w roku, dla których stosujemy większość wyliczeń. W naszym optymistycznym scenariuszu zysk w skali roku (po naszym zaokrągleniu) rośnie gwałtownie do 276,72$. Oczywiście w ciągu wspomnianych 416 dni główna nagroda może paść nawet dwa razy i więcej ale może się też zdarzyć, że i przez 3 lata nie uda się jej upolować.

Tym samym w ciągu roku (przy optymistyczniejszym scenariuszu) nie podejmując żadnych dodatkowych aktywności można uzyskać około 280$ czyli przeliczając niemal 1200 zł na dzień pisania artykułu. I to bez żadnego zaangażowania z Twojej strony jeśli ustawisz wszystkiego jak należy! Jedyne o co musisz zadbać to upewnienie się czy telefon jest naładowany i aplikacja działa poprawnie. 

Osiągany zysk może być zdecydowanie większy dzięki dobremu zarządzaniu Multiply BTC, korzystaniu z Wheel of Fortune czy stakując FUN tokeny, których to aktywności nie uwzględniliśmy przy powyższych wyliczeniach. Do tego okresowe bonusy do mnożnika Reward Points i właśni poleceni mogą podkręcić wynik.

Jak widać ciężko obliczyć realny zysk, możemy jedynie go przybliżyć do realnych widełek. Na ostateczny wynik wpływać również będzie kurs pary dolar/Bitcoin oraz złoty polski/Bitcoin. Najważniejsze jednak, że kranik Freebitco.in umożliwia całkowicie pasywny zysk każdego dnia i rok do roku.

Czy Freebitco.in to sposób na zysk?

Absolutnie tak! Odpowiadając pełnym zdaniem: korzystanie z Freebitco.in to sposób na zysk. Dokładnie na tym polega pasywne zarabianie – na szukaniu wszelkich okazji, które po odpowiednim ustawieniu i przygotowaniu zarabiają za nas.

Korzystanie z kranika Freebitco.in nabiera szczególnego znaczenia dla osób, które i tak trzymają wytrwale Bitcoina czekając na jego imponujące wzrosty. Dzięki stronie trzymane środki zarabiają same z siebie dodatkową wartość z dnia na dzień i miesiąca na miesiąc.

Jedynym ryzykiem może być rentowność strony i jej wypłacalność w przyszłości. Czy istnieje ryzyko, że strona zniknie kradnąc środki użytkowników? Oczywiście istnieje Pewni możemy być wyłącznie pieniędzy, które mamy na własnym koncie bankowym a jeszcze bardziej tych w skarpecie schowanych pod poduszką.

Mówimy jednak o stronie, która istnieje od początków kryptowalut, posiada setki tysięcy użytkowników i wszystkie dane wskazują na to, że radzi sobie całkiem nieźle, czyli jest rentowna.

Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze
Promocje bankowe

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka