Aktywuj Allegro Pay i zdobądź bonus 60 zł – tak po prostu!

Aktywuj Allegro Pay i zdobądź bonus 60 zł – tak po prostu!

Platformę Allegro zna każdy i z pewnością nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Nie każdy jednak korzysta z Allegro Pay co może okazać się wyjątkowo dobrą wiadomością. Przystępując teraz do Allegro Pay bonus 60 zł od Forsawsieci.pl czeka na trafienie w Twoje ręce. Wszystko za sprawą współpracy jaką prowadzimy z Allegro, szczegóły poniżej.

Czym jest w skrócie Allegro Pay?

Allegro Pay jest prostym sposobem dokonywania zakupów z możliwością odroczenia płatności na okres 30 dni. Po aktywacji usługi Allegro Pay, platforma na podstawie Twojej zdolności kredytowej oraz wcześniejszej historii konta na Allegro przyznaje odpowiedni limit odroczonych płatności. Z czasem w ramach terminowej spłaty przeszłych zakupów limit może rosnąć z 300 zł do nawet 4200 zł.

Allegro Pay bonus cechy

Aktywacja jak i korzystanie z Allegro Pay jest w pełni darmowe. Nigdy nie zostaną pobrane żadne odsetki za korzystanie z usługi – oczywiście w przypadku terminowych spłat.

Jak uzyskać 60 zł za aktywację Allegro Pay?

Warunki są tak proste, że wręcz prawie ich nie ma. Jedyne co musisz zrobić to aktywować po raz pierwszy usługę Allegro Pay na swoim koncie. Nie musisz nawet dokonywać żadnych zakupów!

W zamian za to my otrzymujemy prowizję od Allegro, którą dzielimy się z Tobą. Pamiętaj, żeby otrzymać bonus 60 zł od Forsawsieci.pl za aktywację Allegro Pay musisz skorzystać z naszego linku. Następnie wypełnij formularz widoczny poniżej, podając datę i godzinę kliknięcia w link, który skutkował uruchomieniem Allegro Pay.

Aby zlokalizować Twój wniosek potrzebujemy przede wszystkim daty i dokładnej godziny wraz z minutami, o której kliknąłeś w nasz link partnerski za pomocą, którego zawnioskowałeś do Allegro o uruchomienie usługi Allegro Pay. Potrzebujemy również danych do wypłaty środków. Jeśli nie chcesz podawać swojego imienia i nazwiska oraz numeru konta bankowego możesz podać inny kanał wypłaty np. Revolut, Zen czy adres PayPal.

Kiedy otrzymam swoje 60 zł za Allegro Pay?

Bonusowe 60 zł wypłacamy ostatniego dnia w drugim miesiącu po założeniu Allegro Pay. Co za tym idzie im bliżej końcówki miesiąca uruchomisz usługę, tym krócej będziesz czekał na przyznanie bonusu. Wszystko spowodowane jest cyklem rozliczania raportów przez Allegro na koniec drugiego miesiąca od rejestracji usługi.

Przykład: wniosek o Allegro Pay, który zostanie zaakceptowany przez Allegro złożyłeś 30 stycznia – bonus 60 zł otrzymasz do 29 lutego.

Przykład 2: wniosek o Allegro Pay, który zostanie zaakceptowany przez Allegro złożyłeś 3 stycznia – bonus 60 zł otrzymasz również do 29 lutego.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka