Bitget – kup USDT 20% taniej i zarób 10$

Bitget – kup USDT 20% taniej i zarób 10$

Bardzo prosta i szybka promocja dla nowych użytkowników giełdy kryptowalutowej Bitget. Prosta, bo poza założeniem konta wystarczy dokonać jednego prostego zakupu. Szybka bo po parominutowej weryfikacji konta można użyć BLIKA aby chwilę potem wypłacić cały zysk z powrotem na konto bankowe. Poza okazją na szybki zarobek, czeka oczywiście pakiet powitalny.

O co chodzi?

Aby zachęcić użytkowników do korzystania z wbudowanej platformę giełdy P2P, która umożliwia dokonywania zakupów/sprzedaży kryptowalut za walutę tradycyjną (fiat) bezpośrednio od innych użytkowników, giełda Bitget oferuje prezent pod postacią zniżki.

Pierwszy zakup waluty USDT (czyli odpowiednika dolara) ograniczony do kwoty maksymalnej 160 zł można zrealizować 20% taniej.

Innymi słowy za kwotę 160 zł możesz zakupić i otrzymać 50$ (USDT) zamiast 40$ (USDT).

Dla przykładu na dzień 8 czerwca: za wspomnianą wyżej kwotę 160 zł możesz kupić dolary (USDT) za złotówki po kursie 3.21 zamiast 4.00. Oznacza to, że każdego dolara kupujesz niemal 80 groszy taniej niż wynosi jego obecna cena.

Bitget zakup P2P
Szukaj takiej oferty! Istnieje tu błąd, ponieważ zamiast 10$ off on USDT powinno widnieć 20%

Wpłaty można dokonać BLIKIEM, lub z wykorzystaniem szybkiej płatności w niektórych polskich bankach, co oznacza, że realizacja jest praktycznie natychmiastowa. Po zawarciu transakcji można natychmiastowo wypłacić USDT (lub inną walutę) na inną giełdę lub portfel, albo paroma kliknięciami zamienić na walutę Euro i wypłacić całość na konto bankowe.

Wypłata SEPA w Euro podlega opłacie prowizyjnej 1€, zaś czas od zlecenia wypłaty do otrzymania środków to maksymalnie 2 dni robocze. Wypłata na konto Revolut powinna dotrzeć w ciągu paru godzin.

Szybciej i taniej wyjdzie zamienić USDT na tanią i szybką w przesyłaniu kryptowalutę np. Litecoin i wypłacić na zewnętrzną giełdę np. Binance. Koszt wypłaty w przypadku Litecoin (LTC) to 0,001 LTC czyli około 30 groszy.

To nie koniec bonusów - program powitalny Bitget

Szybki zysk na zakupie USDT to tylko dodatek dla nowych klientów Bitget. Istnieje również ogólny program powitalny dla nowych klientów, jednak nie jest on szczególnie atrakcyjny, dlatego opiszemy go tylko paroma słowami.

Jeśli w ciągu 15 dni od założenia konta dokonasz transakcji na rynku Spot i/lub Futures na poziomie 500 USDT oraz Twoje saldo wpłat przez 3 dni z rzędu zostanie utrzymane na poziomie 200 USDT czeka kolejny bonus. W nagrodę otrzymasz:

  • 15 USDT na handel kontraktami Futures
  • Mystery Box, w którym mogą znaleźć się nagrody pieniężne, kolejny bonus na handel kontraktami Futures lub zniżki na opłaty transakcyjne o wartości do 500$ ważny przez 7 dni

Drugi, podobny bonus czeka za osiągnięcie poziomu handlu na poziomie przekraczającym 25.000 USDT. Różnicą jest Mystery Box o potencjalnie 2x większej nagrodzie.

Jak kupić USDT 20% taniej na Bitget?

1
Wejdź w promocyjny link i załóż konto

Wejdź w link widoczny powyżej i załóż konto. Upewnij się, że w polu polecenia widnieje kod: 7JDU1EWE

Wejdź w promocyjny link i załóż konto
2
Zweryfikuj tożsamość

Zweryfikuj tożsamość w procesie weryfikacji KYC a następnie zweryfikuj numer telefonu komórkowego podając kod, który przyjdzie SMSem.

Całość weryfikacji to maksymalnie 10 minut, sprawdza ją sztuczna inteligencja.

Zweryfikuj tożsamość
3
Wejdź na P2P i dokonaj zakupu

Wejdź w zakładkę “Buy crypto” -> “P2P trading”. Pierwsza oferta od góry z dopiskiem “one purchase per new user” (tak jak na zdjęciu na początku wpisu) to Twoja oferta promocyjna. Zapewne jej sprzedawcą będzie użytkownik o nicku: Shkolar_FastExchange.

Kliknij przy ofercie “Buy”, wprowadź kwotę zakupu między 85-160 zł i zakończ transakcję płacąc BLIKIEM lub swoim bankiem.

UWAGA! Jeśli rozpoczniesz transakcję, czyli klikniesz “Buy” i z jakiegokolwiek powodu nie dokończysz transakcji np. zamkniesz przeglądarkę nie będziesz mógł ponowić procesu zakupu!

Wejdź na P2P i dokonaj zakupu
Realizacja zamówienia i wypłata środków

To wszystko! Po zapłacie BLIKIEM lub bankiem sprzedawca musi jeszcze tylko zaakceptować transakcję. Z racji, że jest on online praktycznie 24 godziny na dobę dzieje to w zazwyczaj w ciągu maksymalnie 10 minut.

Właśnie zakupiłeś około 50$ za kwotę 40$. Teraz możesz je wypłacić.

Jeśli nie znasz się na giełdach kryptowalutowych i nie wiesz jak zamienić lub wypłacić lub zamienić środki napisz do nas poprzez zakładkę Kontakt, a wszystko wyjaśnimy.

Realizacja zamówienia i wypłata środków
5
Opcjonalnie: program powitalny

Oczywiście możesz jeszcze skorzystać z programu powitalnego. Wystarczy zasilić konto kwotą łączną 200 USDT (w dowolnej walucie) i utrzymać to saldo przez 3 dni oraz wykonać transakcje na rynku Spot lub Futures na kwotę 500 USDT (w dowolnej walucie).

Opcjonalnie: program powitalny
Realizacja zamówienia i wypłata

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz 15 USDT na handel kontraktami Futures oraz Mystery Box z zawartością o wartości do 500 USDT.

Swoje nagrody możesz odebrać bezpośrednio w tym miejscu.

Realizacja zamówienia i wypłata
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka