N26 – bonus 5€

N26 - bonus 5€

Promocja organizowana przez N26 nie należy do najnowszych, jednak na pewno nie każdy z niej skorzystał. Zakładając konto i wykonując stosunkowo proste czynności można powalczyć o darmowe 5€ bonusu. Nie zwlekając opiszmy sobie pokrótce aplikację i przejdźmy do szczegółów jak uzyskać bonus od N26.

Czym jest N26?

N26 jest niemieckim fintechowym portfelem przeznaczonym na smartfony choć posiada również swoją wersję przeglądarkową. Istnieje bardzo długo jak na tego typu aplikacje bo jego początki sięgają aż 2013 roku. N26 oferuje klientom możliwość utworzenia karty MasterCard pod postacią zarówno wirtualną jak i fizyczną.

Aplikację N26 można opisać jednym zdaniem. Gdzie Revolut nie może tam N26 lub Zen pomoże. Revolut jest na tyle potężną firmą, że paradoksalnie często jest wykluczony z niektórych aktywności. N26 jako niszowa (choć i tak szeroko znana) platforma obchodzi wiele ograniczeń, które dotykają Revoluta.

Zazwyczaj osoby posiadające wiele kont do użytku codziennego posiadają właśnie i Revoluta i N26 jako drugą alternatywę do płatności międzynarodowych. Trzecie miejsce w tym zestawieniu zajmuje najczęściej aplikacja ZEN.

Jak uzyskać N26 bonus 5€?

1
Wejdź w promocyjny link i załóż konto

Kliknij link promocyjny widoczny tuż powyżej, który uprawni Cię do otrzymania późniejszego bonusu.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Rejestracja jest naprawdę łatwa i wymaga podania podstawowych danych takich jak adres email, dane personalne czy miejsce zamieszkania. 

Pomimo względnej łatwości, dla pewności zamieścimy podstawowe instrukcje:

Na pytanie: “Are you also a U.S. citizen or Green Card holder?” oraz kolejne bliźniacze “Are you subject to tax in the U.S.?” zaznacz odpowiedź NO.

Pole “TAX ID” to Twój numer PESEL, jednak nie ma obowiązku go uzupełniać.

Pod koniec rejestracji wystarczy zaznaczyć jedynie pole zgody przy opcji “Terms & Conditions”.

Chwilę potem Twoje konto zostanie utworzone. Na koniec pozostało Ci potwierdzić adres mailowy w swojej skrzynce pocztowej.

Wejdź w promocyjny link i załóż konto
2
Zaloguj się i dokończ rejestrację

Kiedy potwierdzisz adres email zaloguj się na swoje konto N26.

Tuż po zalogowaniu padnie pytanie: “I will also use my N26 account for business purposes”, na które odpowiedz NO jeśli nie posiadasz firmy i/lub nie planujesz wiązać z aplikacją dłuższej przyszłości.

Na kolejnym ekranie zobaczysz parę wariantów konta wraz z kartami płatniczymi jakie oferuje N26. Przesuń opcje w prawo aby znaleźć “N26 Standard”, która jako jedyna jest darmowa.

Otrzymasz jeszcze ofertę skorzystania z usługi N26 Smart, która pozwoli otrzymać plastikową kartę oraz cieszyć się dodatkowymi benefitami przez okres 60 dni całkowicie bezpłatnie. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie przed upływem tego okresu aby nie została naliczona opłata. Jeśli jesteś tu tylko dla bonusu raczej nie warto korzystać z tej opcji – kliknij “Continue with Standard”.

Na końcowym ekranie otrzymasz kod QR do zeskanowania aby pobrać aplikację N26. Możesz pobrać ją również samodzielnie ze sklepu Google Play lub AppStore i zalogować się w niej na smartfonie.

Zaloguj się i dokończ rejestrację
3
Ukończ weryfikację KYC

Po zalogowaniu się do aplikacji musisz jeszcze ukończyć weryfikację tożsamości KYC.

Weryfikacja tożsamości wymaga zrobienia zdjęcia dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu a następnie wykonania selfie aparatem w celu porównania danych biometrycznych Twojej twarzy z dokumentem.

Zazwyczaj po przesłaniu dokumentów na rezultat weryfikacji wystarczy poczekać do parunastu minut. W wyjątkowo rzadkich sytuacjach proces przeciąga się do 1-2 dni.

Po wszystkim Twoje konto stanie się aktywne i uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji aplikacji.

Ukończ weryfikację KYC
4
Zasil konto

Zasil swoje konto kwotą przynajmniej 5€ – zazwyczaj sugerujemy przelać lekką nadwyżkę np. 6-7€.

Wpłaty można dokonać przelewem SEPA lub kartą płatniczą. Ta druga opcja pobiera jednak niewielki procent od kwoty wpłaty. Najlepsza sugerowana opcja zasilenia konta to przelew SEPA wykonany z aplikacji Revolut – potrafi zostać zaksięgowany nawet w parę minut.

Zasil konto
5
Zapłać raz kartą

Wykonaj pojedynczą płatność na kwotę równą lub przekraczającą 5€. Jest tu prawie całkowity brak ograniczeń. Może być to płatność w sklepie, w internecie jak i również wypłata środków z bankomatu czy zasilenie konta typu Revolut czy Zen.

Doładowanie konta Revolut najlepiej wykonać korzystając z funkcji Revolut.me, o której więcej przeczytasz tutaj.

Zapłać raz kartą
N26 bonus 5€

Bonus 5€ zostaje dopisany do Twojego konta zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Możesz go wykorzystać dowolnie.

Uwaga! N26 zastrzega, że w wyjątkowych okolicznościach przekazanie bonusu może wydłużyć się do aż 60 dni! Należy mieć to na uwadze, jednak bez obaw. Nie znamy nikogo, kto czekałby dłużej niż 2 dni.

N26 bonus 5€

Program poleceń kolejnych bonusów N26

Mając aktywne konto z ukończoną weryfikacją KYC możesz polecać aplikację dalej. Zarówno ty jak i Twój znajomy otrzymacie po 5€ za ukończenie wszystkich opisanych powyżej kroków.

Swój link polecający znajdziesz klikając swoje inicjały w prawym górnym rogu aplikacji a następnie zakładkę “Invite your friends”.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 5 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka