Totalbet – 3 zakłady bez ryzyka do 111 zł + 25 zł Freebet

Totalbet - 3 zakłady bez ryzyka do 111 zł + 25 zł Freebet

W promocji Totalbet jako nowy klient otrzymujesz 3 zakłady bez ryzyka do 111 zł oraz Freebet o wartości 25 zł. Innymi słowy, absolutnie nic nie tracisz, możesz jedynie zyskać. Choć jest to bukmacher, to oferta jest praktycznie idealna. Przejdźmy do szczegółów.

Spis treści

Zakłady bez ryzyka - 3 razy po nawet 111 zł

Trzy zakłady bez ryzyka, to główna oferta powitalna dla nowych klientów. Tu musimy zaznaczyć to od razu: z oferty można skorzystać maksymalnie w ciągu 48 godzin od daty rejestracji konta. Nie boimy jednak użyć się tego sformułowania – jest to oferta blisko idealnej, wręcz niemal najlepsza jaką może zaoferować bukmacher.

Dlaczego? To proste, stawiając pierwsze 3 zakłady nie możesz być stratny a możesz wyłącznie na tym zarobić!

Jednocześnie niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz darmowego Freebeta na kwotę kuponu 25 zł o czym napiszemy w kolejnym rozdziale.

Ja uzyskać 3x zakład bez ryzyka?

Podczas procesu zakładania konta w polu na kod promocyjny wpisz: “BEZRYZYKA”, dzięki czemu będziesz uprawniony do skorzystania z promocji. W ramach oferty otrzymasz 3 zakłady, które jeśli okażą się przegrane, zostaną zwrócone w pełni.

Co ważne, jeśli przegrasz kupon, nie musisz dokonywać jakiegokolwiek obrotu otrzymanymi środkami. Zwrócone pieniądze z przegranego kuponu możesz od razu wypłacić z powrotem na swoje konto.

Kwota pojedynczego zakładu spośród trzech promocyjnych jest dowolna, jednak nie większa niż 111 zł.

Oczywiście warto wykorzystać promocję “na maksa” i zamiast stawiać 10 czy 20 zł na pojedynczy kupon, lepiej wszystkie trzy obstawić na kwotę 111 zł. Ty nie tracisz absolutnie nic, a możesz zyskać o wiele więcej.

Pełen regulamin oferty powitalnej dostępny jest tutaj.

Freebet 25 zł

Freebet 25zł przyznawany jest w ramach programu poleceń po skorzystaniu ze specjalnego linku. Ten link dostępny jest właśnie na naszej stronie. Jeśli zarejestrujesz konto z jego wykorzystaniem, będziesz uprawniony do wzięcia udziału i w tej w promocji. Warunkiem jego uzyskania jest dokonanie obrotu na koncie, czyli postawienia kuponów na łączną kwotę 50 zł.

Co najlepsze obie promocje wraz z zakładami bez ryzyka się wiążą. Mówiąc krótko, jeśli w ramach 3 zakładów bez ryzyka postawisz łącznie 50 zł otrzymasz dodatkowego Freebeta o wartości 25 zł.

Wykorzystanie Freebetu wiąże się z następującymi warunkami:

  • łączny kurs kuponu musi przekraczać kurs 2.0 z dowolną liczbą zdarzeń
  • w przypadku wygranej “zgarniasz” całość nagrody pomniejszoną o stawkę Freebeta czyli 25 zł
  • do warunków Freebetu nie wliczają się tylko sporty wirtualne oraz zakłady systemowe

 

Regulamin otrzymania oraz wykorzystania Freebeta 25 zł możesz przeczytać tutaj.

W skrócie

  1. Zarejestruj konto z naszego linku promocyjnego widocznego na stronie.
  2. Podczas rejestracji konta wpisz kod “BEZRYZYKA” w polu promocyjnym
  3. Zweryfikuj swoją tożsamość
  4. Wpłać dowolną kwotę w jednym lub wielu depozytach i postaw do 3 kuponów (do 48 godzin), za który każdy z nich otrzymasz zwrot aż do 111 zł jeśli okaże się przegrany
  5. Jeśli łączna wartość kuponów przekroczy 50 zł, otrzymasz 25 zł Freebetu
  6. Wykorzystaj Freebet w ciągu maksymalnie 7 dni od jego przyznania

Podsumowanie

Wciąż staramy się nie promować ofert bukmacherskich, jednak niektóre są zbyt korzystne aby je zignorować. Do takich zalicza się promocja Totalbet, w której nie można nic stracić a jedynie zarobić.

Nie zachęcając do hazardu, patrzymy na tą promocję jako na zwykłą okazję. Tak naprawdę możemy postawić trzy kupony (z Freebetem cztery), następnie wypłacamy środki i zapominamy o tej stronie.

Oczywiście jeśli ktoś lubi tego typu rozrywkę Totalbet jest jednym z największych i do tego legalnych w świetle polskiego prawa bukmacherów. Regularne oferty promocyjne dla stałych graczy nie są jednak aż tak atrakcyjne jak choćby w Goplusbet, który to również posiada ofertę dla nowych klientów, a o “starych” czy też regularnych dba o wiele bardziej.

Czy warto skorzystać z promocji Totalbet? No oczywiście, że warto. Jeśli jednak nie chcesz pchać się w żaden sposób w bukmacherkę na naszej stronie znajdziesz masę innych promocji.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 8 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka