Uphold – bonus 20$

Uphold - bonus 20$

Uphold jest internetowym kantorem służącym do zakupu i wymiany kryptowalut. Od paru dni ich program poleceń dla nowych użytkowników stał się znacznie bardziej atrakcyjny. Wcześniej należało dokonać wymiany fiat-krypto (waluty tradycyjnej na kryptowalutę) na kwotę 250$. Teraz Uphold bonus przyznaje już za transakcję na kwotę zaledwie 100$. Tylko tyle wystarczy aby otrzymać bonus aż 20$…no i trochę czasu 😉

Jak zdobyć bonus Uphold 20$?

1
Załóż konto z linku promocyjnego

Skorzystaj z linku promocyjnego (partnerskiego) widocznego powyżej i załóż konto. Możesz też kliknąć tutaj, aby przejść do procesu zakładania konta.

Możesz pobrać aplikację mobilną Uphold z Google Play lub AppStore jeśli lepiej odnajdujesz się w aplikacji niż na stronie internetowej w przeglądarce.

Załóż konto z linku promocyjnego
2
Przejdź weryfikację KYC

Po potwierdzeniu adresu email możesz przystąpić do procesu weryfikacji tożsamości podczas procedury KYC. Wymagane będzie zrobienie zdjęcia dokumentu tożsamości aparatem w swoim telefonie oraz wykonanie selfie celem porównania twarzy z dokumentem.

Weryfikacja odbywa się automatycznie za pomocą algorytmu i jej wynik znany jest w ciągu paru minut.

Przejdź weryfikację KYC
4
Wpłać środki

Dokonaj depozytu środków na kwotę przekraczającą 100$. Zawsze warto przelać lekką nadwyżkę np. 102-105$.

Wpłać środki
4
Zakup kryptowalutę

Kiedy środki pojawią się na koncie dokonaj zakupu dowolnej kryptowaluty za kwotę minimum 100$. Na wykonanie tego kroku masz 30 dni od daty założenia konta.

Zakup kryptowalutę
Bonus Uphold 20$

To wszystko. Swoje zdeponowane środki możesz wypłacić z Uphold.

Bonus 20$ pod postacią kryptowaluty Bitcoin (BTC) zostanie dopisany do 45 dni licząc od końca miesiąca, w którym dokonałeś transakcji.

Przykład 1: Zakupu dokonałeś 27 maja. Od dnia 1 czerwca zacznie bić licznik 45 dni, czyli bonus 20$ otrzymasz maksymalnie do 15 lipca.

Przykład 2: Zakupu dokonałeś 3 czerwca. Dopiero od 1 lipca zacznie się odliczanie 45 dni, czyli bonus otrzymasz do 14 sierpnia.

Po przyznaniu, bonusowe środki można od razu wypłacić na swoje konto bankowe lub portfel kryptowalutowy.

Bonus Uphold 20$

Program poleceń Uphold

Po założeniu i zweryfikowaniu konta, Ty również możesz polecać stronę kolejnym osobom. Taki sam bonus Uphold przysługuje zarówno Tobie jako osobie polecającej, jak i osobie poleconej jeśli spełni wyżej opisane warunki. Wystarczy podać znajomemu swój link partnerski dostępny na stronie abyście oboje mieli szansę zarobić po 20$ w Bitcoinie.

Regulamin promocji

Regulamin promocji regulujący bonus Uphold od A do Z znajdziesz klikając tutaj. Pamiętaj, że wszystkie warunki promocji muszą zostać spełnione w ciągu maksymalnie 30 dni od daty założenia konta.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 8 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka