Alior Bank z premią 500 zł, w tym 100 zł za samo założenie konta + rok za darmo!

Alior Bank z premią 500 zł, w tym już 100 zł za samo założenie konta + rok za darmo!

Zakładając konto w Alior Banku można uzyskać aż 500 zł stosunkowo prostej premii, i co ważne 100 zł przysługuje już za samo założenie konta! Uruchamiając dodatkowo darmową usługę odroczonych płatności konto wraz z kartą może być całkowicie darmowe przez rok. Całkiem sporo tych bonusów na start, jeśli jesteś zaintrygowany, czytaj dalej.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>

Na początek

Alior Bank Konto Jakże Osobiste premia melonik forsawsieci

Uzyskanie pełnej premii 500 zł od Alior Banku trwa 8 miesięcy. Jednak bez obaw, bonus wypłacany jest regularnie co miesiąc w transzach po 50 zł. Do tego pierwsze 100 zł możemy zgarnąć już na etapie zakładania konta. Najpierw 50 zł otrzymamy za otwarcie konta wraz z kartą debetową i zaznaczonymi zgodami marketingowymi. Kolejne 50 zł można otrzymać jeśli otwarcie konta przebiegnie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej banku lub wideoweryfikacji.

Przede wszystkim cały czas pamiętajmy, że jest to jedna z prostszych promocji bankowych, tuż obok Banku Pekao z 250 zł premii na start. Zapewniamy, że kiedy poznasz szczegóły, niezwłocznie zapragniesz przywdziać melonik kojarzony z Alior Bankiem.

Pełna darmowość przez pierwszy rok

Alior Bank dodał do swojej oferty coś nowego co jest niewątpliwie miłą zachętą na początek. Od teraz uruchamiając usługę Alior Pay prowadzenie konta i karty jest bezwzględnie darmowe przez pierwszy rok od założenia rachunku. Oczywiście to czy zdecydujesz się uruchomić Alior Pay czy też nie podczas otwierania konta zależy wyłącznie od Ciebie.

Alior Pay pozwala bezpłatnie odroczyć termin płatności za zakupy na okres 30 dni. Sama usługa jest darmowa i tak naprawdę nie trzeba z niej korzystać.

Aby usługa została uruchomiona bank musi wcześniej przeprowadzić weryfikację zdolności kredytowej. Co za tym idzie musisz posiadać pracę i mieć stosunkowo stabilną sytuację finansową.

Jak uzyskać pełen bonus

1
Wypełnij internetowy wniosek i zapisz się do promocji

Wypełnij internetowy wniosek na stronie promocji Alior Banku, poprzez kliknięcie linku widocznego powyżej najpóźniej do 28 lutego 2024 roku.

Pamiętaj aby podczas składania wniosku i zawierania umowy:

 • otworzyć konto za pomocą weryfikacji elektronicznej czyli w aplikacji mobilnej Alior Banku lub z wykorzystaniem wideoweryfikacji zwanej VideoSelfie
 • wyrobić kartę debetową MasterCard
 • zaznaczyć zgody marketingowe i nie wycofać ich aż do zakończenia promocji
 • uruchomić 2 darmowe Korzyści*

 
* Na stronie promocji Alior Bank informuje, że warunkiem uzyskania pierwszej premii 50 zł jest uruchomienie również 2 darmowych korzyści, jednak w oficjalnym regulaminie, który jest wiążącym dokumentem brakuje takiej informacji. Dla pewności jednak warto uruchomić 2 korzyści spośród 12 możliwych – nic to nie kosztuje a jak sama nazwa mówi są to dodatkowe “korzyści”.

Wypełnij internetowy wniosek i zapisz się do promocji
100 zł lub 50 zł premii za założenie konta

Po założeniu konta zgodnie z powyższymi wytycznymi, spełniasz warunki uzyskania pierwszej części promocji. Jeśli do tego założyłeś konto z wykorzystaniem VideoSelfie lub aplikacji mobilnej Alior Banku spełniasz jednocześnie warunki drugiej części promocji.

Premia 50 zł lub 100 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta.

Przykład: Jeśli założyłeś konto 22 stycznia, premię 50 zł otrzymasz do 29 lutego.

100 zł lub 50 zł premii za założenie konta
2
Spełniaj warunki aktywności

Przez kolejne 8 miesięcy, spełnij w każdym miesiącu z osobna następujące warunki:

 • wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę
 • zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej banku
 • zasil konto kwotą łączną minimum 1000 zł – może być to parę mniejszych przelewów nawet od siebie samego z innego banku

Uwaga! Okres pełnego miesiąca w Alior Banku liczy się od ósmego do ósmego czyli np. od 8 lutego do 8 marca należy spełnić powyższe warunki.

Spełniaj warunki aktywności
Do 400 zł premii za aktywność

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki aktywności otrzymasz 50 zł do łącznej kwoty 400 zł po ośmiu miesiącach.

Jeśli w którymś miesiącu warunki nie zostaną spełnione, premia za ten miesiąc przepada bezpowrotnie. Wciąż jednak możesz uzyskać premię w kolejnym miesiącu.

Premia za każdy miesiąc z osobna zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnieniłeś warunki.

Do 400 zł premii za aktywność

W pierwszej kolejności przystąp do promocji

Przystąpienie do promocji Alior Banku odbywa się za pomocą specjalnie do tego celu przygotowanej przez bank strony internetowej. Możesz przejść bezpośrednio na nią klikając przycisk widoczny na naszej stronie.

Na stronie przedstawione są informacje o promocji, jej regulamin oraz niezbędny do wypełnienia formularz. To również na tym etapie zdecydujesz w jaki sposób zweryfikujesz tożsamość i tym samym w pełni otworzysz swoje konto.

Na aktywację konta przewidziany czas toz 30 dni od momentu zgłoszenia się do promocji. Opcje akceptacji umowy są następujące:

 • Wideoweryfikacja w aplikacji mobilnej zwana przez bank VideoSelfie – bardzo szybka metoda otwarcia konta w dosłownie parę chwil i jedyna gwarantująca dodatkowe 50 zł
 • przelew weryfikacyjny z innego banku – równie szybka metoda co wideoweryfikacja
 • podpisanie umowy w obecności kuriera – w ciągu paru dni (najczęściej dwóch roboczych) zadzwoni kurier i przyjedzie z gotową do podpisania umową

Uwaga! Miej na uwadze, że wyłącznie Wideoweryfikacja kwalifikuje się do otrzymania drugiej części premii 50 zł na start za otwarcia konta.

W formularzu uzupełnij każde wymagane pole zgodnie ze stanem faktycznym. W wypadku niezgodności danych konto nie zostanie poprawnie otwarte albo niezbędna może okazać się wizyta w placówce banku celem korekty.

W momencie uzupełniania formularza i otwierania konta zwróć szczególną uwagę na następujące wymagania:

 • zaznaczenie wszystkich regulaminów promocji oraz zgód marketingowych
 • zamówienie karty debetowej – bez niej nie spełnisz dalszych warunków promocji
 • wybranie 2 spośród 11 bezpłatnych korzyści (opiszemy je w dalszej części)

Wideoweryfikacja i dodatkowe 50 zł za otwarcie konta

Sam fakt otwarcia konta wraz z kartą i zaznaczonymi zgodami gwarantuje 50 zł premii. To w jaki sposób otworzysz konto zależy wyłącznie od Ciebie.

Zakładamy, że chcesz wykorzystać promocję w pełni i zdecydujesz się na Wideoweryfikację gwarantującą dodatkowe 50 zł. Jest to w pełni zdalny i zautomatyzowany proces bez udziału człowieka. Prawdopodobnie nawet etap sprawdzania przesłanych przez ciebie danych odbywa się automatycznie za pomocą sztucznej inteligencji.

Tuż po wypełnieniu internetowego wniosku otrzymasz specjalny link do pobrania aplikacji Alior Mobile. Powinien być on dostępny w wiadomości email oraz przesłany na podany przez ciebie numer telefonu. Możesz również pobrać aplikację bezpośrednio ze sklepu Google Play lub AppStore.

Sama weryfikacja jest bardzo prosta. Aplikacja poprosi o nakierowanie kamery na dowód osobisty celem odczytania jego danych. Następnie w obiektywie umieszcza się własną twarz aby porównać zgodność z danych biometrycznych z dowodu. Na koniec należy przeczytać wylosowane cyfry aby potwierdzić, że nagranie nie zostało spreparowane i po drugiej stronie jest prawdziwy człowiek.

Zadbaj aby cały proces od przejścia na stronę promocji, przez wypełnienie internetowego wniosku aż po pobranie aplikacji i Wideoweryfikację przebiegł płynnie, za jednym podejściem i bez przerw. Nie jest to warunek konieczny, jednak ustrzeże cię od ewentualnych błędów i niepotrzebnych nerwów.

Od momentu rozpoczęcia Wideoweryfikacji aż do momentu sprawdzenia przesłanych danych nie powinno minąć więcej jak 15 minut. Tym samym Konto Jakże Osobiste powinno być aktywne przed tym czasem, a to oznacza uzyskanie kolejnych 50 zł premii.

Nagroda zostanie przekazana na konto do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

400 zł łącznej premii za aktywność (8x50 zł)

Alior Bank w swoim regulaminie nazywa tą część “Nagrodą II stopnia”. My zaś określamy ją premią za aktywność, ponieważ teraz wymagane jest od ciebie minimum zaangażowania każdego miesiąca.

Przez 8 kolejnych miesięcy będziesz otrzymywać 50 zł każdego miesiąca, jeśli:

 • wykonasz 1 płatność na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do konta
 • zalogujesz się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej banku
 • zasilisz konto kwotą łączną 1000 zł – może być to parę mniejszych przelewów nawet od siebie samego z innego banku

Naprawdę nie musisz robić nic więcej! Te trzy czynności wystarczą aby każdego miesiąca zarabiać 50 zł. Wystarczy, że nie pominiesz żadnego miesiąca, a możesz łącznie uzyskać nawet 400 zł premii.

Jeśli jednak w którymś miesiącu zapomnisz wykonać regulaminowe czynności, nic się nie dzieje. Co prawda utracisz prawo do zdobycia 50 zł bonusu za ten konkretny miesiąc, ale wciąż możesz kontynuować w pozostałych.

Nagroda 50 zł za każdy okres zostanie wypłacona na konto w miesiącu następnym. Czyli po spełnieniu warunków w lutym, bonus wpadnie do 30 marca. Po “zaliczeniu” marca, bank przeleje pieniądze przed 31 kwietnia i tak dalej.

Korzyści - dodatkowe benefity Konta Jakże Osobistego

Alior Bank oferuje 11 dodatkowych Korzyści w ramach Konta Jakże Osobistego, w tym dwie z nich można aktywować całkowicie za darmo. Każda kolejna Korzyść, kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Co jednak istotne, można się swobodnie i bezpłatnie między nimi przełączać w jednomiesięcznych odstępach.

Wybranie 2 korzyści podczas otwarcia konta jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w promocji!*

*Regulamin nic nie wspomina o warunku uruchomienia 2 Korzyści, jednakże na stronie internetowej promocji taki zapis już widnieje. Lepiej jednak dmuchać na zimne i uruchomić Korzyści, zwłaszcza, że są darmowe.

Poniżej na obrazku można przejrzeć listę dostępnych Korzyści. Poza rekomendowanymi warto zwrócić uwagę na wyższe oprocentowanie oszczędności i bezpłatne przelewy natychmiastowe. Oczywiście swoboda wyboru leży po twojej stronie i tylko ty sam odpowiesz sobie na pytanie, które z nich przyniosą ci najlepsze efekty.

alior-bank-korzyści-forsawsieci.pl
kliknij aby powiększyć

Warunki uczestnictwa w promocji

Wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku można złożyć najpóźniej do 28 lutego 2024 roku. W ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku należy podpisać umowę o konto.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie konta bankowego w Alior Banku w okresie 2 lat wstecz od dnia przystąpienia do promocji.

Premia pieniężna jako nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego i nie ma obowiązku rozliczać jej w Urzędzie Skarbowym.

Pełen regulamin promocji “Bankuj mobilnie – edycja X” jest dostępny po kliknięciu tutaj.

Konto Jakże Osobiste w pigułce - szczegóły i opłaty

Konto Jakże Osobiste może w dużej mierze pozostać darmowe w typowych aspektach użytkowania. Mogą w tym pomóc bezpłatne Korzyści jak i warunki zwalniające z opłaty. Jeśli konto docelowo ma być tym głównym, tym bardziej nie powinno być z tym większego problemu.

Alior Bank karta forsawsieci.pl
 • 0 zł za prowadzenia konta dla osób poniżej 26 roku życia, lub po zapewnieniu jednorazowego wpływu na konto w wysokości 1500 zł, w przeciwnym wypadku 10 zł/mc
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej dla osób do 18 roku życia, albo po wykonaniu płatności na łączną kwotę 300 zł/mc, w przeciwnym wypadku 5 zł/mc
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych Alior Banku
 • 0 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów przy włączonej Korzyści “Bezpłatne bankomaty w Polsce”, w przeciwnym wypadku prowizja 2,50 zł
 • 0 zł przelewy internetowe
 • 0 zł przelewy SEPA
 • 0 zł dla 5 przelewów błyskawicznych miesięcznie przy włączonej korzyści
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka