Allegro Pay bonus 50 zł

Platformę Allegro zna każdy i z pewnością nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Nie każdy jednak korzysta z Allegro Pay co może okazać się wyjątkowo dobrą wiadomością. Przystępując teraz do Allegro Pay bonus 50 zł czeka na trafienie w Twoje ręce. Trzeba się jednak śpieszyć, promocja ważna jest tylko do 27 sierpnia!

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>

Czym jest w skrócie Allegro Pay?

Allegro Pay jest prostym sposobem dokonywania zakupów z możliwością odroczenia płatności na okres 30 dni. Po aktywacji usługi Allegro Pay, platforma na podstawie Twojej zdolności kredytowej oraz wcześniejszej historii konta na Allegro przyznaje odpowiedni limit odroczonych płatności. Z czasem w ramach terminowej spłaty przeszłych zakupów limit może rosnąć z 300 zł do nawet 4200 zł.

Allegro Pay bonus cechy

Aktywacja jak i korzystanie z Allegro Pay jest w pełni darmowe. Nigdy nie zostaną pobrane żadne odsetki za korzystanie z usługi – oczywiście w przypadku terminowych spłat.

Allegro Pay i bonus 50 zł na start

Warunki promocji są bardzo proste! Wystarczy, że przed 27 sierpnia przystąpisz do programu i dokonasz dowolnego zakupu na kwotę minimum 30 zł. Następnie ów zakup należy opłacić do 30 dni z wykorzystaniem Allegro Pay (można zapłacić od razu, wtedy kupon wpadnie szybciej). Oczywiście uprzednio musisz przejść pozytywnie weryfikację Allegro – jeśli nie masz żadnych zobowiązań i/lub często dokonywałeś w przeszłości zakupów na Allegro, pozytywna weryfikacja jest niemal pewna.

Dla posiadaczy Allegro Smart korzystanie z Allegro Pay to możliwość rozłożenia płatności nawet na 2 raty 0%.

Skrócona wersja regulaminu

"1. Promocja dedykowana jest Uczestnikom posiadającym Konto, którzy przystąpili do Promocji poprzez spełnienie warunków określonych w ust. 2 poniżej („Uczestnicy”).
2. Z zastrzeżeniem ust. 1 powyżej, aby otrzymać Kupon Promocyjny, Uczestnik, który nie aktywował Allegro Pay, powinien:
a. w Okresie trwania Promocji aktywować Allegro Pay i
b. w Okresie trwania Promocji zrealizować Transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay."

Pełen regulamin promocji dostępny jest po kliknięciu tutaj.

Pamiętaj, że chcąc przystąpić do promocji należy się śpieszyć. Allegro Pay i bonus 50 zł ważne są wyłącznie do 27 sierpnia 2023 roku!

Sprawdź też inne proponowane promocje i bądź zawsze na bieżąco z ciekawymi ofertami!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka