Bank Pocztowy i Konto w Porządku – 24.000 punktów MasterCard Bezcenne Chwile (300zł)

Bank Pocztowy i Konto w Porządku - 24.000 punktów MasterCard Bezcenne Chwile (300zł) forsawsieci.pl

Bank Pocztowy wystartował z pierwszą promocją i tym samym dołączył do grona banków, które aktywnie walczą o klienta. W zamian za założenie Konta w Porządku zdobyć można 24.000 punktów w programie MasterCard Bezcenne Chwile, które można wymienić na dodatki warte nawet 300 zł. Warunki są proste, wystarczą 3 przelewy miesięcznie i 1000 zł wpływów.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>
lub do osiągnięcia limitu 12.000 x 8000 punktów
W razie wyczerpania puli zostanie to ogłoszone w widocznym miescu na stronie promocji.

Instrukcja uzyskania bonusu za Konto w Porządku

1
Zapisz się do promocji i otwórz konto

Wejdź na stronę promocji Banku Pocztowego z linku widocznego powyżej. Z przygotowanym pod ręką dowodem osobistym, telefonem do potwierdzenie numeru SMSem i adresem mailowym możesz wypełnić wniosek o otwarcie konta.

Pamiętaj aby podczas wypełniania wniosku:

  • wyrobić kartę debetową MasterCard
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji drogą mailową

 

Następnie na podstawie wypełnionego wniosku zawiąż umowę i finalnie otwórz konto w pełni zdalnie przez internet lub podpisując umowę w placówce banku.

Zapisz się do promocji i otwórz konto
2
Aktywuj kartę i zarejestruj się w programie

Poczekaj aż karta debetowa przyjdzie do Ciebie pocztą. Następnie aktywuj kartę i zarejestruj ją w programie MasterCard Bezcenne Chwile.

Zrobisz to klikając tutaj. Jeśli już posiadasz konto i zarejestrowaną inną kartę w programie zaloguj się na konto klikając tutaj. Łącznie można posiadać 20 zarejestrowanych kart MasterCard.

Aktywuj kartę i zarejestruj się w programie
3
Spełnij warunki banku przez 3 miesiące

Za każdy miesiąc począwszy od lutego aż do kwietnia, w którym spełnisz opisane za chwilę warunki otrzymasz punkty. Każdy “zaliczony” miesiąc to 8000 (ok. 100 zł).

Warunki jakie należy spełnić w każdym miesiącu to:

  • 3 płatności kartą z tym, że w jednym sklepie liczy się wyłącznie jedna płatność dziennie. Oznacza to, że przysłowiowe zapałki albo kajzerkę należy kupić w 3 różnych sklepach jednego dnia, lub w jednym na przestrzeni 3 dni aby zaliczyć ten warunek
  • zapewnić 1000 zł łącznych wpływów na konto. Może być to jeden lub więcej przelewów aż do osiągnięcia wymaganego limitu, nawet od siebie samego z innego banku
Spełnij warunki banku przez 3 miesiące
Punkty MasterCard

Za kazdy zaliczony miesiąc (luty, marzec, kwiecień) otrzymasz 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Punkty zostaną dopisane do konta w ciągu 30 dni roboczych następujących po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Przykład: Jeśli spełniłeś warunki opisane w kroku 3. w marcu, to licząc od 1 kwietnia bank ma 30 dni roboczych na przyznanie bonusu, czyli do około 15 kwietnia.

Po spełnieniu warunków w każdym z 3 miesięcy możesz liczyć na maksymalną nagrodę w wysokości 24.000 punktów. Punkty możesz od razu wymienić na nagrody w tym bony, kupony i zniżki do popularnych sklepów. Maksymalna wartość jaką możesz osiągnąć przy wymianie punktów to 300 zł.

Punkty MasterCard

Warunki uczestnictwa w promocji

Do promocji może przystąpić kazda osoba, które między 1.01.2024 a 31.01.2024 nie była posiadaczem rachunku w Banku Pocztowym. Okres tak zwanej karencji czyli wykluczenia z udziału w promocji jest więc wyjątkowo krótki. Jest to bardzo rzadkie podejście wśród banków, dzięki czemu każdy może być uczestnikiem promocji.

Istnieje pula 12.000 nagród po 8000 punktów każda. W razie wyczerpania puli bank poinformuje o tym fakcie w widocznym miejscu na stronie promocji. Do samej promocji można przystąpić do 30.04.2024 roku. Jest to jednak bezcelowe, ponieważ im wcześniej się zarejestrujesz, tym więcej możesz zarobić. Kazdy miesiąc zwłoki z otwarciem konta to odebranie sobie możliwości na zdobycie 8000 punktów.

Pełen regulamin promocji “Bezcenne 24 tysiące punktów” można przeczytać klikając tutaj.

Konto w Porządku w pigułce - szczegóły i opłaty

Konto w Porządku jest w dużej mierze bezpłatne w najważniejszych jego aspektach. Jedynie za kartę płatniczą bank może pobrać opłatę, jednak można jej uniknąć. Całość oferty wygląda atrakcyjnie w porównaniu do wielu największych polskich banków, co przemawia na korzyść dla Banku Pocztowego. Najważniejsza charakterystyka konta przedstawia się następująco:

karta-debetowa-Bank-Pocztowy
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za użytkowanie karty płatniczej MasterCard pod warunkiem wykonania nią płatności na kwotę 400 zł miesięcznie – w innym wypadku opłata wyniesie 6,99 zł
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash i PKO BP, z pozostałych bankomatów opłata 2,50 zł
  • 0 zł za wpłaty w bankomatach sieci Euronet i PlanetCash
  • 0 zł za przelewy i zlecenia stałe w bankowości internetowej

Pełną Taryfę Opłat i Prowizji dla  eKonta Możliwości znajdziesz klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka