Blocktrade bonus 1000 BTEX (około 133zł) bez depozytu tylko do 13 maja!

DCL-i-Blocktrade-bonus-20€.-Pierwsze-10€-za-samo-KYC

Specjalna promocja na Dzień Matki została zorganizowana przed BlockTrade oferując bonus bez depozytu. Tak, wystarczy założyć konto i zweryfikować tożsamość aby otrzymać darmowe tokeny!

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona!

Bonus BlockTrade na Dzień Matki

BlockTrade do niedawna miało ciekawą promocję z bonusem bez depozytu, jednak nie ma już po niej śladu. Dla tych, którzy nie zdążyli z niej skorzystać czeka jeszcze atrakcyjniejsza oferta. Zakładając i weryfikując konto najpóźniej do 13 maja 2024 roku otrzymać można 1000 tokenów BTEX.

Wartość pojedynczego tokenu w dniu 9.05 to około 0,13 zł, co przy 1000 sztuk daje 133 zł bonusu! Całkiem nieźle jak na tak proste warunki.

Jak otrzymać bonus BlockTrade?

Jedyne co musisz zrobić to założyć konto ze specjalnego linku, który udostępnimy tuż pod spodem i zweryfikować konto. Weryfikacja KYC polega na wgraniu zdjęcia przodu oraz tyłu dokumentu tożsamości, zrobieniu selfie oraz wgraniu potwierdzenia adresu zamieszkania. Najlepiej do tego celu nada się wyciąg bankowy.

Weryfikacja odbywa się manualnie poprzez sprawdzenie dokumentów przez pracownika BlockTrade i zajmuje do 48 godzin.

Link do rejestracji:

https://trade.blocktrade.com/join/Wyrobek_2_109550

Bonusy pod postacią 1000 BTEX zostaną rozdystrybuowane 17 maja 2024 roku.

Dodatkowy bonus 10€

Możesz otrzymać dodatkowy bonus od BlockTrade jeśli zasilisz konto kwotą przekraczającą 100€ i dokonasz jednej wymiany tych środków na dowolną kryptowalutę. Bonus 10€ pod postacią tokena BTEX zostanie dopisany do konta w ciągu 48 godzin.

Lojalnie ostrzegamy! - przeczytaj

Oferta jak sama nazwa wskazuje skierowana jest dla najbliższego kręgu znajomych i rodziny. Z tego też powodu wyjątkowo musisz skopiować link promocyjny i wkleić go samodzielnie do przeglądarki aby BlockTrade nie powiązało Cię z tą stroną.

Nie możemy też zagwarantować, że każda osoba, która skorzysta z linku otrzyma upragniony bonus. Jeśli BlockTrade “domyśli się”, że rodziną wcale nie jesteśmy może nie przyznać nagrody. Wszystko jednak powinno pójść gładko i bez problemów, jednak pamiętaj, że ostrzegaliśmy! 😉

 

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 4 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka