BNP Paribas i Konto Otwarte na Ciebie z 420 zł premii na start

BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie 420 zł forsawsieci

Wszyscy znamy i lubimy bank BNP Paribas choćby za świetne reklamy. Teraz mamy ku temu dodatkowy powód. Zakładając Konto Otwarte na Ciebie i spełniając określone warunki można liczyć aż na 420 zł bonusu. Już za sam fakt założenia konta przez internet otrzymujemy 40 zł premii na start. Przeczytaj artykuł a dowiesz się jak uzyskać tą intratną premię.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona!
lub do osiągnięcia limitu 10.000 wniosków.
W razie wyczerpania puli zostanie to ogłoszone w widocznym miescu na stronie promocji.

Na początek

Bonus na start od banku BNP Paribas jest atrakcyjny, właściwie jest to aktualnie druga najwyższa premia  spośród kont osobistych. Wyłącznie Alior Bank oferuje w tym momencie więcej (450 zł) jednak ich promocja rozłożona jest w czasie na 8 miesięcy. Z kolei całość premii od BNP Paribas uzyskasz już w ciągu 3 miesięcy.

Uwaga! Aby otrzymać pełną premię (420 zł), trzeba wydać łącznie 400 zł za zakupy za pomocą BLIKA. To rozwiązanie może nie być dla wszystkich korzystne, ale robienie zakupów za taką kwotę za darmo brzmi nieźle. 

Niektóre osoby mogą nie czuć się przekonane do tego, aby wydać 400 zł, zwłaszcza jeśli wolą zastrzyk gotówki. Na szczęście istnieją metody aby zachować premię w całości nie wydając pieniędzy na przedmioty. Poniżej zaprezentujemy kilka sugestii, z których możesz czerpać inspiracje jak zachować pełną kwotę.

Można na przykład zakupić kartę przedpłaconą MasterCard (prepaid), kod doładowania Paysafecard lub bon podarunkowy dla sklepu internetowego Allegro a potem je odsprzedać. Można też zasilić zewnętrzny portfel typu PayPal lub Skrill, a następnie wypłacić pieniądze z powrotem na swoje konto. Wszystkie powyższe metody zostaną uznane przez bank jako spełniające warunek płatności o ile wykorzystasz do tego celu BLIKA.

Dołączenie do promocji i 1. część bonusu 40 zł

Już samo dołączenie do promocji i otwarcie konta gwarantuje pierwsze 40 zł bonusu. Aby wziąć udział i otrzymać pierwszą część bonusu w wysokości 40 zł, należy kliknąć pomarańczowy przycisk “Załóż Konto Otwarte na Ciebie online“. Za jego pomocą zostaniesz przeniesiony na stronę promocji.

Następnie należy wypełnić formularz z danymi osobowymi i zaakceptować regulamin oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Ich akceptacja jest wymagana i nie możę zostać wycofana aż do zakończenia promocji.

Po zapisaniu się do promocji otrzymasz maila z linkiem do kolejnego formularza, w którym należy podać bardziej szczegółowe informacje, takie jak adres zamieszkania oraz dane z dokumentu tożsamości. Na tym etapie zawnioskuj również o kartę debetową. Jej posiadanie jest wymagane, ponieważ warunki promocji wymagają dokonania za jej pomocą płatności.

formularz-BNP-Paribas-forsawsieci

Aby aktywować konto, należy wybrać formę weryfikacji tożsamości, która może odbyć się za pomocą aplikacji lub wizyty kuriera z gotową umową. Po aktywacji konta i karty, warunki z części 1. zostają spełnione. Bank przeleje 40 zł premii na konto do końca następnego miesiąca licząc od momentu aktywacji karty. Samą aktywację karty debetowej musisz przeprowadzić przed 30 czerwca.

Część 2. i 190 zł premii

Aby rozpocząć zdobywanie drugiej części premii w wysokości 190 zł, należy wcześniej spełnić wszystkie warunki opisane w poprzednim akapicie. Tym razem bank oczekuje uzyskania aktywności na koncie w kolejnym miesiącu licząc od dnia aktywacji karty. Czyli na przykład jeśli kartę płatniczą aktywowałeś w maju, na opisane poniżej warunki masz cały czerwiec. Co należy zrobić?

 • wykonaj transakcje BLIKIEM na łączną kwotę przynajmniej 200 zł
 • wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą (wliczają się w to płatności NFC telefonem lub smartfonem)
 • wykonaj przelew lub przelewy na łączną kwotę przynajmniej 500 zł (może być to nawet przelew do siebie samego w innym banku)
 • otrzymaj wpływy na konto na kwotę przynajmniej 200 zł (również może być to przelew od siebie samego z innego banku)

To wszystko. 190 zł zostanie przelane na koniec następnego miesiąca po spełnieniu warunków. Czyli jeśli warunki spełniłeś w czerwcu, bonus wpłynie najpóźniej 31 lipca.

BNP-Paribas-Konto-Otwarte-na-Ciebie-kroki-forsawsieci
kliknij aby powiększyć

Część 3. i kolejne 190 zł premii

O ostatnią część nagrody wartą 190 zł możesz starać się wyłącznie jeśli spełniłeś wszystkie warunki z dwóch poprzednich etapów. Część 3. promocji wykonujesz w następnym miesiącu po zakończeniu okresu przeznaczonego na Część 2. Czyli korzystając z tego samego przykładu co powyżej warunki 3. części promocji powinieneś spełnić w lipcu.

Historia się powtarza, ponieważ BNP Paribas oczekuje spełnienia dokładnie tych samych wymagań co w Części 2. Dla pewności wymieńmy je sobie jeszcze raz:

 • suma transakcji BLIK na kwotę minimum 200 zł
 • przynajmniej 5 płatności kartą debetową
 • wysłanie przelewów na kwotę minimum 500 zł
 • zaksięgowanie środków na koncie w wysokości minimum 200 zł

Identycznie jak wcześniej przelew z nagrodą dotrze na twoje konto na koniec kolejnego miesiąca.

Warunki uczestnictwa w promocji

Do promocji może przystąpić każda osoba, która nie posiadała konta ani nie była jego współwłaścicielem w okresie 12 miesięcy wstecz od dnia przystąpienia do promocji. Istnieje również limit 10.000 wniosków, jednak nie powinien zostać on wyczerpany do zakończenia promocji. Gdyby jednak tak się stało bank poinformuje o tym w widocznym miejscu.

Do promocji można przystąpić najpóźniej do 16 czerwca 2023 roku. Pełen regulamin promocji banku BNP Paribas “Wspinaj się po okazje” dostępny po kliknięciu tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie w pigułce - szczegóły i opłaty

Na koniec podstawowe cechy Konta Otwartego na Ciebie, które każdy powinien znać. Warto jeszcze nadmienić, że do konta wybrać można 1 spośród 3 dostępnych wariantów kart. Karta Otwarta na Dzisiaj jest naszym zdaniem w zupełności wystarczająca do codziennego korzystania i tylko ona może być bezpłatna. Pozostałe 2 warianty pobierają stałą comiesięczną opłatę za ich użytkowanie.

BNP Paribas Karta Otwarta na Dzisiaj forsawsieci
Źródło: najlepszekonto.pl
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za użytkowanie karty (Karta Otwarta na Dzisiaj) dla osób poniżej 26. roku życia lub 2 zł dla osób powyżej 26 roku życia po spełnieniu warunków*
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów dla osób poniżej 26. roku życia a także podczas wypłat z bankomatów własnych BNP Paribas oraz sieci Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł
 • 0 zł za przelewy krajowe w aplikacji banku i przez internet
 • 0 zł za przelewy SEPA

* warunkiem obniżenia opłaty za kartę jest wykonanie 3 transakcji kartą, zalogowanie raz do aplikacji mobilnej banku lub konta w przeglądarce i posiadanie zaznaczonych zgód marketingowych. W razie niespełnienia warunków opłata wyniesie 7 zł/mc.

Pełna Taryfa Opłat i Prowizji dla Konta Otwartego na Ciebie dostępna jest po kliknięciu tutaj (rozpocznie się pobieranie dokumentu PDF).

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
0 0 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka