Bonus Raiffeisen Digital Bank – 100 zł

Bonus Raiffeisen Digital Bank - 100 zł

Bardzo ciekawa promocja, w której do zyskania jest dość łatwe 100 zł. Raiffeisen Digital Bank przygotował bonus w związku z wprowadzeniem nowej funkcjonalności jaką jest Pay&Rate, która pozwala wystawić ocenę sprzedawcy. Miej na uwadze, że należy się spieszyć, gdyż promocja ważna jest wyłącznie do 31 lipca.

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>

Kim jest Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen Digital Bank jest austriackim bankiem, świadczącym swoje usługi wyłącznie przez internet. W Polsce istnieje od 2021 roku, jednak do niedawna świadczył usługi wyłącznie kredytowe. Od 2023 uruchomił na polskim rynku aplikację mobilną wraz z produktem cyfrowym w postaci rachunku bieżącego.

Aktualnie prowadzi on ciekawą kampanię związaną z wdrożeniem nowego rozwiązania Pay&Rate. System polega na ocenie sprzedawcy po zakupie, na wzór ocen i opinii znanych z Google. Jest to o tyle ciekawa kampania, że zarobić można za jej pośrednictwem 100 zł bonusu bezpośrednio na konto Raiffeisen.

Posiadanie cyfrowego konta jest w pełni bezpłatne. Więcej na temat tego cyfrowego rachunku, jego zalet i pełnej darmowości możesz przeczytać na oficjalnej stronie banku.

Bonus Raiffeisen Digital Bank - 300 zł

Jak uzyskać bonus od Raiffeisen Digital Bank?

1
Pobierz aplikację mobilną

Zaczynamy od pobrania aplikacji mobilnej Raiffeisen Digital Bank za pomocą sklepu Google Play lub AppStore.

Pobierz aplikację mobilną
2
Zarejestruj się

Po pobraniu aplikacji, utwórz nowe konto podając swoje dane osobowe, następnie potwierdź tożsamość z wykorzystaniem dowodu osobistego w tak zwanej procedurze KYC. Czym jest procedura KYC?

Zarejestruj się
3
Wykonaj depozyt

Dokonaj depozytu, nie musi być to wielka kwota, wystarczy nawet 10 zł. Wpłata na rachunku powinna pojawić się najpóźniej następnego dnia roboczego.

Wykonaj depozyt
4
Wykonaj transakcje

Aby uzyskać bonus Raiffeisen Digital Bank wymaga wykonania 10 dowolnych transakcji wirtualną kartą w różnych miejscach lub sklepach, a następnie wystawienie im oceny.

Jeśli dokonałeś depozytu w wysokości 10 zł poniżej znajduje się przykładowa lista stron i  fundacji zajmujących się niesieniem pomocy innym, które akceptują wpłaty od 1 zł kartą. Możesz jednocześnie spełnić warunki promocji, oraz zrobić coś dobrego wspomagając potrzebujących. Oczywiście to gdzie finalnie zrealizujesz płatności zależy wyłącznie od Ciebie, istnieje bowiem pełna dowolność.

Serwisy akceptujące wpłaty od 1 zł:

http://zrzutka.pl

http://naratunek.org

http://siepomaga.pl

http://zbieramyrazem.org

http://formuladobra.pl

http://hospicjum.waw.pl

http://adra.pl

http://wosp.org.pl

http://fundacja.tvn.pl

http://pomagam.pl

Pamiętaj aby po każdej transakcji wystawić ocenę sprzedawcy.

Wykonaj transakcje
100 zł bonus Raiffeisen Digital Bank

Kiedy zrealizujesz ostatnią płatność powinieneś otrzymać 100 zł bonusu w przedziale od paru minut do godziny. Kwotę możesz wykorzystać dowolnie – wypłacając w bankomacie zbliżeniowo, płacąc w sklepie czy choćby przelewając na inne konto np. Revolut.

100 zł bonus Raiffeisen Digital Bank

Podsumowanie bonusu od Raiffeisen Digital Banku

Bez wątpienia jest to bardzo prosta i przyjemna promocja. Jedyną niedogodnością może być oczekiwanie na zaksięgowanie środków na Koncie Raiffeisen. Mimo wszystko całą promocję można “zaliczyć” w niespełna dwa dni robocze.

Warto jeszcze wspomnieć, że istnieje szybsza metoda wpłaty środków – jeśli posiadasz konto w PKO BP istnieje możliwość zaksięgowania środków w niespełna 30 minut za pomocą aplikacji mobilnej iPKO. 

Trzeba jednak się spieszyć i pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo. Bonus od Raiffeisen Digital Banku dostępny jest wyłącznie do 31 lipca.

nagroda premia bonus Raiffeisen Digital Bank 100 zł

Raiffeisen Digital Bank opinie

Na pewno wiele osób zastanawia się czy Raiffeisen Digital Bank opinie ma pozytywne czy negatywne. Niestety jest to bardzo młody bank jeśli chodzi o polski rynek więc siłą rzeczy nie ma ich zbyt wiele. Po przeprowadzonych researchu widzimy jednak jak bardzo niektóre z nich są przekłamane. Dla przykładu wiele komentarzy w sieci twierdzi jakoby Raiffeisen miał być niemieckim bankiem. Jest to totalna bzdura, gdyż pochodzenie banku jest Austriackie z siedzibą w Wiedniu, zaś sam bank sięga korzeniami 1927 roku.

Nie da się jednak ukryć, że istniejące opinie Raiffeisen Digital Banku są jednak w dużej mierze negatywne. Mimo wszystko warto zaznaczyć, że dotyczą one głównie jego wcześniejszej działalności jaką było udzielanie kredytów. Szczerze mówiąc nie za bardzo dajemy im wiarę – mało kto lubi instytucje kredytowe i wypowiada się o nich w pozytywny sposób.

Żeby była jasnosć – nie mamy żadnego interesu w bronieniu Raiffeisena, nie posiadamy z nim żadnej współpracy, ani nie zarabiamy ani złotówki opisując powyższą promocję. Opinie Raiffeisen Digital Banku budzą jednak wątpliwości i na pewno nie można ich lekceważyć, ale warto też wziąć pod uwagę możliwość nieuczciwego działania konkurencji, gdyż wiele z nich budzi poważne wątpliwości.

Reasumując być może nie warto na ten moment wpłacać zbyt wielu środków na konto. Zdrowym pomysłem może być aby po otrzymaniu bonusu, traktować Raiffeisena jako dodatkowe, awaryjne konto jednocześnie czekając na rozwój wydarzeń. Jeśli posiadasz jakieś doświadczenia z Raiffeisen Bankiem, Twoja opinia w komentarzu może okazać się nieoceniona.

Jeśli spodobała Ci się nowa promocja bankowa od Raiffeisen Digital Banku, sprawdź inne opisywane przez nas promocje bankowe, w których w prosty sposób można zyskać nawet 600 zł! Dołącz również do naszego Facebooka, polub nas i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami.

Życzymy udanych łowów i powodzenia!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 9 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka