Bonus Rayn – losowo 10€-200€ (~43zł-860zł)

Bonus Rayn – losowo 10€-200€ (~43zł-860zł)

Świetna promocja od aplikacji Rayn może znacząco podbić Twój budżet. Losowy bonus w przedziale 10-200€ będzie wymagał odrobiny szczęścia, jeśli jednak ono dopisze ponad 860 zł z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Bonus Rayn dopisywany jest w kryptowalucie AKTIO, którą można wymienić paroma kliknięciami na tradycyjną walutę i wypłacić na swoje konto.

Czym jest Rayn - dawny Akt.io

Rayn, istniejący od 2017 roku wcześniej znany był pod nazwą Akt.io. Firma przeszła rebranding jednak wciąż jest dokładnie tą samą firmą w lekko odświeżonej wersji. Akt.io posiada długą tradycję rozdawania bonusów aby zachęcić nowych (czasem starych) klientów do korzystania z ich usług.

Aplikacja Rayn jest swoistym portfelem do przechowywania różnych walut w tym również kryptowalut. Za jej pośrednictwem można zarówno kupować jak i sprzedawać kryptowaluty lub dokonywać przewalutowań. Wisienką na torcie jest darmowa w użytkowaniu (niestety płatne jest dostarczenie) karta płatnicza, która pozwala szybko uzyskać dostęp do środków i najzwyczajniej w świecie nimi płacić.

Rayn może nie jest tak popularny jak dominujący na rynku Revolut, mimo to pozostaje w czołówce tego typu fintechów.

O promocji

Promocja jest tak zwanym “pewniakiem” zważając na długą historię rozdawnictwa bonusów przez Rayn. Istnieje tu jednak znacząca losowość – bonus może okazać się naprawdę duży bo może osiągnąć aż 200 €. Może być też stosunkowo mały a nawet zerowy jeśli padnie minimalna nagroda 10€. Zerowy, ponieważ do spełnienia warunków promocji musimy zamówić fizyczną (czyli plastikową) kartę płatniczą Rayn, której wyrobienie wraz z dostarczeniem to koszt niemal 9,90€.

Mając to na uwadze, Forsawsieci.pl nie zamierza pozwolić aby ktokolwiek zakończył promocję z zerowym bilansem. Dla osób, których bonus wyniesie niewielką wartość czyli między 10€ a 15€ przygotowany mamy dodatkowy bonus o wartości 5€! Jeśli szczęście Ci nie dopisze wystarczy uzupełnić formularz zamieszczony na końcu tej strony, a otrzymasz od nas rekompensatę 5€ w ciągu 24-48 godzin.

Jak uzyskać Bonus Ryan?

1
Wejdź w promocyjny link i zapisz się do promocji

Wejdź w link promocyjny widoczny tuż powyżej i wprowadź swój numer telefonu aby zapisać się do promocji. Następnie pobierz aplikację Ryan na swój smartfon ze sklepu Google Play lub AppStore.

Wejdź w promocyjny link i zapisz się do promocji
2
Zarejestruj się

Po otwarciu zainstalowanej aplikacji rozpocznij proces rejestracji konta. Użyj oczywiście tego samego numeru telefonu, który wcześniej podałeś przy zapisie do promocji na stronie internetowej.

Założenie konta jest proste: najpierw przyjdzie SMS weryfikacyjny, później należy zaakceptować regulaminy i ustalić PIN do aplikacji. Na koniec wystarczy podać swój adres e-mail i potwierdzić go przechodząc do skrzynki pocztowej.

Zarejestruj się
3
Ukończ weryfikację KYC

Aby konto stało się w pełni aktywne musisz jeszcze ukończyć weryfikację tożsamości KYC.

Na początek uzupełnij swoje dane osobowe. Na dalszym etapie będziesz potrzebował dokument tożsamości np. dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport, któremu będziesz musiał zrobić zdjęcie aparatem w swoim telefonie.

Finalnie czeka jeszcze krótkie video-selfie aby upewnić się czy to na pewno Ty zakładasz konto i Twoja twarz zgadza się z wizerunkiem na dokumencie.

Przesłane dokumenty jak i cała weryfikacja jest sprawdzana przez algorytmy sztucznej inteligencji zaprojektowane przez firmę Onfido specjalizującą się w weryfikacji klientów. Pozytywny (lub też nie) wynik weryfikacji powinien być wiadomy w ciągu paru minut.

Ukończ weryfikację KYC
4
Zamów kartę Ryan

Zamów fizyczną kartę Ryan “You are Freedom” w zakładce “Cards”. Niestety koszt jej dostawy to 9,90€, za to samo użytkowanie jest miesiąc w miesiąc bezpłatne. Karta powinna dotrzeć pod wskazany adres w przedziale 5-14 dni roboczych od jej zamówienia.

Oczywiście uprzednio musisz zasilić konto Ryan kwotą 9,90€.

Zamów kartę Ryan
5
Zapłać raz kartą

Wykonaj pojedynczą płatność na kwotę równą lub przekraczającą 5€. Jeśli będziesz płacił w polskich złotych musisz sobie szybko pomnożyć kwotę 5€ przez aktualny kurs wymiany.

Nie posiadamy jeszcze informacji czy zasilenie konta np. Revolut spełnia warunki promocji. Jesteś chętny sprawdzić i dać nam znać? 🙂

Aby zrealizować płatność nie musisz czekać na dotarcie fizycznej karty. Tuż po jej zamówieniu będziesz miał do dyspozycji jej wirtualny odpowiednik, którym możesz płacić w internecie lub podpiąć do portfela w swoim smartfonie. Aby sprawdzić dane karty wystarczy kliknąć jej wizerunek w zakładce “Cards”.

Płatność może zostać zrealizowana zarówno w internecie jak i w sklepie stacjonarnym.

Zapłać raz kartą
Losowy bonus Ryan 10€-200€

Po wykonaniu płatności losowa nagroda w przedziale 10€ – 200€ zostanie dopisana do Twojego konta. Bonus Ryan pojawi się pod postacią tokena AKTIO, który można paroma kliknięciami zamienić na dowolną inną walutę i wypłacić na własne konto bankowe lub wykorzystać płacąc dalej kartą Ryan.

Jeśli Twój bonus wyniesie między 10€-15€, czyli jedne z niższych nagród, otrzymasz dodatkowe 5€ od Forsawsieci.pl aby zakończyć promocję z dodatnim wynikiem. W celu odebrania dodatkowego bonusu uzupełnij formularz tuż pod instrukcją.

Losowy bonus Ryan 10€-200€

Dodatkowy bonus od Forsawsieci.pl

Jeśli Twój bonus został dopisany w przedziale 10€-15€, Forsawsieci.pl przeleje na wskazane przez Ciebie konto dodatkowe 5€. Oczywiście musisz uprzednio założyć konto z naszego linku promocyjnego dostępnego na tej stronie. Bonus wypłacimy w ciągu maksymalnie 48 godzin (najczęściej jeszcze tego samego dnia) od przesłania formularza.

Czego będziemy potrzebować do wypłaty bonusu 5€?

  • datę utworzenia konta
  • imię i nazwisko osoby, na jakie zostało założone konto
  • adres e-mail na potrzeby ewentualnego kontaktu
  • potwierdzenie w formie np. zrzutu ekranu (screenshota) otrzymania 10€-15€ bonusu
  • numeru konta, lub podania dodatkowych danych jeśli chcesz otrzymać bonus od Forsawsieci.pl w inny sposób niż tradycyjnym przelewem

 

Możliwe metody wypłacenia dodatkowego bonusu 5€ to: przelew bankowy, przelew na telefon BLIK, Revolut, Zen, PayPal, kryptowaluty: LTC, XRP, TRX.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka