DogeTon Airdrop

DogeTon Airdrop

Prosty do zrobienia Airdrop z potencjalnie niewiarygodnie wysokim zyskiem. Mowa o projekcie ze swoją własną kryptowalutą o nazwie DogeTon. Co o nim wiemy?

Wiemy niewiele, jednak niech za projektem przemówią liczby. Na ten moment posiadają niemal 45 tysięcy obserwujących na Twitterze, zaś w sieci na innych kanałach co nieco się na temat Airdropa mówi, a nawet pojawiają się dowody wypłat dodatkowego bonusu 10 TON za 15 skutecznych poleceń.

Sam Airdrop jest niezwykle prosty i wymaga dołączenia do konta na Telegramie oraz polubienia ich Twittera. Potem za każdą poleconą osobę otrzymujemy 5000 DogeTon co według szacunków właścicieli w dniu wejścia na giełdę powinno być warte 250$.

Brzmi niedorzecznie? No pewnie, że tak. Ale już nie takie szalone akcje tworzące pieniądze z niczego widział świat Airdropów. Dołączenie do Telegrama i Twittera to zaledwie parę kliknięć, a kto wie może i po raz kolejny zostaniemy pozytywnie zaskoczeni.

Dodatkowo za uzbieranie 15 poleconych osób otrzymuje się z automatu 10 TON wartych obecnie około 65$. Na wypłatę tej nagrody są dowody w sieci, co niejako odrobinę podnosi wiarygodność projektu.

Jak skorzystać z Airdropa?

1
Dołącz do Telegrama

Wejdź na Telegram DogeTon klikając w guzik widoczny powyżej lub link: https://t.me/DogeToncoin_Bot?start=r09767601874 i dołącz do niego.

Dołącz do Telegrama
2
Wykonaj zadania

Dołącz do drugiego kanału oraz zasubskrybuj ich kanał na Twitterze postępując zgodnie z poleceniem na ekranie.

Na koniec kliknij “Verification”. W tym momencie dołączyłeś do Airdropu.

Wykonaj zadania
3
Polecaj Aidropa

Wygeneruj swój link polecający i podaj go dalej znajomym. Można również skorzystać z drugiego konta Telegram i dołączyć samemu sobie.

Za każdą poleconą osobę otrzymasz 5000 DogeTon. Dodatkowo po uzbieraniu 15 poleconych osób otrzymasz 10 TON (~65$) możliwych od razu do wypłaty.

Polecaj Aidropa
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
0 0 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka