eKonto Osobiste mBanku z premią podwyższoną nawet do 470 zł za założenie konta!

mBank-eKonto-Osobiste-do-470-zł-premii-i-bonus-premia-forsawsieci

W nowej edycji kampanii promocyjnej za założenie eKonta Osobistego, mBank nieznacznie podwyższył premię do 470 zł. Jest jednak pewien haczyk. Aby “zgarnąć” pełną premię trzeba założyć konto junior dziecku, a jak wiadomo w dzisiejszych czasach nie da się załatwić dziecka z dnia na dzień 🙂 Realnie więc dla większości premia wyniesie 370 zł. Wciąż nie mało! Przeczytaj o promocji.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona!

Najpierw dołącz do promocji

Pierwsze co należy zrobić jeszcze przed założeniem konta jest dołączenie do promocji. Po kliknięciu pomarańczoego guzika powyżej zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę promocji banku. Kiedy już będziesz gotów i zapoznasz się z przedstawionymi informacjami na stronie banku kliknij czerwony guzik “zapisz się do promocji” i wypełnij prosty formularz.

Po wypełnieniu formularza i zapisaniu się do promocji otrzymasz dedykowany kod QR do pobrania aplikacji mobilnej mBanku i dokończeniu za jej pomocą procesu otwierania nowego konta. Możesz też powrócić do strony promocji i kontynuować wypełnianie wniosku o założenie konta w przeglądarce, klikając “załóż konto” w odpowiednim polu tak jak widać poniżej.

 Podczas składania wniosku zamów kartę debetową i pamiętaj aby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe co jest wymogiem uczestnictwa w promocji.

Na koniec zdecyduj w jaki sposób chcesz sfinalizować i podpisać umowę. Do wyboru jest aż 6 różnych sposobów, my opiszemy trzy najpopularniejsze. Ale uwaga! Wyłącznie założenie konta pierwszą metodą przez aplikację mobilną kwalifikuje do otrzymania pierwszej premii wartej 150 zł!

 • przez aplikację mobilną.  Tutaj wybór rozgałęzia się na 2 możliwości – swoją tożsamość zweryfikujesz za pomocą selfie lub e-dowodem wykorzystując moduł NFC w telefonie. Jest to najszybsza i rekomendowana przez nas opcja, dzięki której cały proces można ukończyć w zaledwie parę minut. Następnie twoje konto zostanie w pełni aktywowane w ciągu paru godzin (w dni robocze).
mBank-założenie-eKonta-przez-aplikację_forsawsieci.pl
 • podczas wizyty kuriera. Po wypełnieniu internetowego wniosku w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych zadzwoni do ciebie kurier aby umówić wizytę. To ty wybierzesz dogodne dla siebie miejsce i czas na podpisanie umowy. Całość wizyty nie powinna potrwać dłużej jak 3 minuty – liczy się tylko podpis i przekazanie umowy w twoje ręce. Ta metoda nie kwalifikuje się do uzyskania 150 zł premii!
mBank-założenie-eKonta-przez-kuriera-forsawsieci
 • w placówce banku. Nawet jeśli zdecydujesz się na tą tradycyjną metodę wypełnienie internetowego wniosku również jest konieczne aby wziąć udział w promocji. Jest to oczywiście najmniej wygodna opcja, wiążąca się z wycieczką do banku, jednak same formalności nie trwają długo. Jeśli nie będziesz miał większych pytań konsultant powinien uporać się z aktywacją konta w ciągu 10-15 minut (nie licząc kolejek!) Ta metoda nie kwalifikuje się do uzyskania 150 zł premii!
mBank-założenie-eKonta-w-placówce-banku-forsawsieci

170 zł premii za założenie konta przez aplikację

Wymogiem otrzymania pierwszej premii za 170 zł jest uprzednie założenie konta (zawarcie umowy) za pomocą aplikacji banku. Jednocześnie mBank podzielił tą sekcję na 2 elementy warte odpowiednio 20 i 150 zł.

Pierwsze 20 zł otrzymasz już za samo zapisanie się do promocji i wykonanie 5 płatności kartą, telefonem (lub innym urządzeniem) lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Czas na realizację wymaganych płatności to miesiąc założenia konta i/lub następny, z kolei nagroda zostanie przekazana na koniec trzeciego miesiąca.

Czyli na przykład zakładając konto 17 czerwca czas na płatności masz do końca czerwca czyli 13 dni oraz cały lipiec aż do 31 włącznie. To oznacza łącznie 44 dni na zrealizowanie 5 płatności. W tym przykładzie premia 20 zł zostanie wypłacona w trzecim miesiącu od założenia konta jakim jest sierpień.

Bonus 150 zł zostanie przyznany jeśli wykonasz wszystkie czynności z kolejnego etapu promocji “nawet 200 zł łąćznej premii za założenie konta z kartą i aktywność“.

200 zł premii za założenie konta z kartą i aktywność

Kolejna część premii została podzielona na 3 części warte odpowiednio: 100 zł i dwa razy po 50 zł. Każda nagroda jest niezależna od pozostałych co oznacza, że możesz zgarnąć je wszystkie albo część z nich w razie niespełnienia warunków. 200 zł premii za aktywność przysługuje nawet osobom, które otworzyły konto w inny sposób niż poprzez aplikację.

100 zł premii za szybki wpływ i transakcje

Wymagania niezbędne do uzyskania 100 zł premii za szybki wpływ i transakcje wyglądają następująco:

 • jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1000 zł wpłaty w ciągu 7 dni od otwarcia konta
 • wykonanie 8 transakcji kartą, BLIKIEM lub telefonem w miesiącu otwarcia konta i/lub następnym
mBank-100-zł-premii-za-szybki-wpływ-i-transakcję-forsawsieci

Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego, np. jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w czerwcu i/lub lipcu, to premię za szybki wpływ i transakcje otrzymasz do końca sierpnia.

Dwa razy po 50 zł za wpływ i transakcje w drugim i trzecim miesiącu

mBank-50-zł-premii-za-wpływ-i-transakcje-forsawsieci

Wiele się nie zmienia. Warunki pozostają te same, z tym że na depozyt 1000 zł mamy teraz cały miesiąc. Czyli teraz w czerwcu oraz lipcu albo lipcu oraz sierpniu (zależnie od daty założenia konta):

 • wykonaj depozyt w kwocie minimum 1000 zł (w pojedynczej operacji)
 • wykonaj minimum 8 transakcji kartą/BLIKIEM/telefonem

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz 50 zł na koniec drugiego miesiąca po czasie przeznaczonym na ich wykonanie. Przekładając to na bardziej ludzkie słowa: jeśli przystąpiłeś do promocji w czerwcu, wykonałeś wpływ i transakcje w sierpniu/wrześniu, to odpowiednio premie I/II za wpływ i transakcje otrzymasz do końca września/października. 

Dodatkowe 100 zł za otwarcie konta dziekcu

Jest to najprzyjemniejsza część promocji, która nie ma żadnych haczyków a tylko jedno wymaganie. Musisz mieć dziecko 🙂 Wystarczy posiadać już aktywne konto osobiste w mBanku i podjąć decyzję o założeniu go dziecku a 100 zł wpada bez żadnych pytań. Nagroda jak wszystkie pozostałe wpada w miesiącu następnym po złożeniu dyspozycji.

Warunki uczestnictwa w promocji

Do promocji przystąpić może każda osoba pełnoletnia, która od 1.01.2020 roku do dnia przystąpienia do promocji nie była klientem banku. Dokładniej rzecz ujmując mówimy o osobach, które nie posiadały konta bankowego ani rachunku oszczędnościowego w mBanku. Kredyty, leasingi i inne produkty banku nie wykluczają z udziału w promocji.

Promocja na aktualnych warunkach trwa przez określony czas bez limitu promocyjnych kont. Możesz przystąpić do niej najpóźniej do 27 września 2023 roku. Pełen regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja VII” możesz przeczytać na stronie promocyjnej banku.

eKonto Osobiste w pigułce - szczegóły i opłaty

Warto poznać jeszcze podstawowe cechy i koszty eKonta Osobistego, które sobie teraz opiszemy. Ten artykuł skupiał się przede wszystkim na aktualnej promocji. Jeśli chcesz poczytać więcej przydatnych informacji na temat konta kliknij w linki poniżej.

mBank karta forsawsieci
 • 0 za prowadzenie konta
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania nią płatności na kwotę minimum 350 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku 7 zł/mc 
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów dla wypłat powyżej 100 zł. Dla wypłat poniżej 100 zł prowizja 2,50 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku oraz sieci PlanetCash, w pozostałych 0,5% ale nie mniej niż 5 zł
 • 0 zł za przelewy krajowe w aplikacji banku i przez internet
 • 0 zł za przelewy SEPA

Pełną Taryfę Opłat i Prowizji dla  eKonta Osobistego znajdziesz klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 6 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka