GO+Bet – Freebet 20 zł bez depozytu, 50 zł w programie poleceń i 900 zł pakietu powitalnego

GO+Bet - Freebet 20 zł bez depozytu, 50 zł w programie poleceń i 900 zł pakietu powitalnego

Staramy się nie promować ofert bukmacherskich, jednakże w przypadku GO+Bet ofertę uznajemy za bardzo atrakcyjną i godną uwagi. Na nowych klientów czeka szereg bonusów i Freebetów i to nawet bez dokonywania jakiegokolwiek depozytu.

Spis treści

Wstęp

GO+Bet jest jednym z parunastu legalnych polskich bukmacherów dopuszczonym przez Ministerstwo Finansów. Firma posiada 100% polskiego kapitału i działa od 2022 roku. Stawianie więc zakładów na platformie jest całkowicie legalne i bezpieczne.

Wśród zawodowych graczy opinie na temat platformy są w większości pozytywne. Wśród plusów wymienia się mnogość bonusów, wysokie kursy zdarzeń, wygodną stronę internetową oraz komunikatywny i szybki w reakcji support.

Jak zacząć, zanim sięgniemy po bonusy?

Aby skorzystać z jakiejkolwiek oferty trzeba na początku spełnić parę dość oczywistych kroków, czyli:

  • założyć konto (tylko link podany poniżej uprawnia do otrzymania dodatkowego Freebetu 50 zł)
  • zweryfikować się dokumentem tożsamości w procesie weryfikacji KYC
  • zaznaczyć zgody marketingowe

Pamiętaj, że tylko skorzystanie z tego linku zagwarantuje możliwość otrzymania drugiego Freebeta o wartości 50 zł w programie poleceń.

Freebet 20 zł

Każde zweryfikowane konto, które podczas procesu rejestracji udzieliło zgód marketingowych otrzyma 20 zł Freebetu w ciągu maksymalnie 2 dni od zaakceptowania konta.

Freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni od jego przyznania na dowolne zakłady sportowe z 3 typami na kuponie, każdy po kursie minimum 1,40. Wygrana z Freebetu trafi na Twoje konto (pomniejszona o stawkę Freebetu 20zł) i będzie możliwa do wypłaty.

Wiecej informacji oraz regulamin Freebetu 20 zł można znaleźć tutaj.

Freebet 50 zł z programu poleceń

Jeśli do założenia konta skorzystasz z linku widocznego powyżej, będziesz uczestniczył w programie poleceń. Oznacza to, że czeka na Ciebie kolejny Freebet, tym razem w wysokości 50 zł. Aby go otrzymać musisz wcześniej zasilić konto kwotą 50 zł i obrócić środkami stawiając jeden lub parę zakładów w ciągu 30 dni od założenia konta.

Freebet podlega takim samym zasadom jak wcześniejszy, czyli: czas na jego wykorzystanie to 7 dni od jego przyznania, zaś kupon musi posiadać przynajmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1,40 każde.

Więcej informacji oraz regulamin Freebetu 50 zł z programu poleceń można znaleźć tutaj.

Pakiet powitalny do 900 zł

Pakiet powitalny to nawet 900 zł dodatkowych bonusów podzielonych na 3 pierwsze wpłaty na konto. Bądźmy jednak od razu szczerzy: aby uwolnić całość bonusu z tej części trzeba aktywnie obstawiać zakłady i spełnić szereg warunków po drodze.

Ta część promocji przeznaczona jest więc dla graczy, którzy lubia zakłady bukmacherskie i chcą związać się z GO+Bet na dłużej. Jeśli jesteś “niedzielnym graczem” lub też przyszedłeś tylko dla atrakcyjnego bonusu, powinieneś poprzestać na wcześniejszych dwóch Freebetach.

100% bonusu od pierwszej wpłaty do 300 zł

Pierwsza wpłata dokonana na konto zostanie podwojona aż do kwoty 300 zł. Minalny depozyt kwalifikujący się do 100% bonusu to 50 zł.

Bonusem należy obrócić czterokrotnie za każdym razem obstawiając minimum 3 zdarzenia z kursem 1,30 każdy. Dodatkowo należy obrócić depozytem, czyli saldem z konta głównego przynajmniej 1 raz po kursie łącznym minimum 1,60 na każdym kuponie.

Zakład bez ryzyka, czyli Cashback do 500 zł

Po dokonaniu drugiej wpłaty (minimum 50 zł) od założenia konta otrzymasz Zakład bez ryzyka. Pierwszy kupon jaki zostanie obstawiony tuż po drugim depozycie zostanie zwrócony w 100% w formie bonusu jeśli okaże się przegrany.

Kwalifikujący się kupon do zakładu bez ryzyka może zostać obstawiony w przedziale 20-500 zł, przy maksymalnym kursie 10,0.

Aby “uwolnić” bonus w wypadku przegranej należy obrócić nim trzykrotnie za każdym razem stawiając kupon z 3 zdarzeniami z kursem minimalnym 1,30 każde.

Freebet 100 zł

Trzecia wpłata jeśli będzie wynosiła 200 zł lub więcej zagwarantuje Ci dodatkowego Freebeta o wartości 100 zł. Aby Freebet został przyznany należy uprzednio postawić kolejny kupon, które musi cechować się następującymi warunkami:

  • stawka kuponu minimum 200 zł
  • minimum 3 zdarzenia na kuponie
  • całkowity kurs kuponu to 3,0, zaś każde zdarzenie musi posiadać kurs minimum 1,40

 

Po rozliczeniu kuponu, niezależnie od jego wyniku otrzymasz Freebet 100 zł, na którym muszą znaleźć się 3 zdarzenia z kursem 1,40 dla każdego zdarzenia.

Więcej informacji o Pakiecie powitalnym można przeczytać tutaj.

Dodatkowe oferty i bonusy

GO+Bet rozpieszcza swoich użytkowników szeregiem dodatkowym promocji praktycznie każdego dnia. Jest to oczywiście podyktowane zatrzymaniem klienta jak najdłużej i zachęcaniu go do regularnego obstawiania. Absolutnie nie zachęcamy do regularnego obstawiania.

Jeśli jednak lubisz zakłady bukmacherskie oferta GO+Bet na pewno do Ciebie przemówi. Każdego dnia gracz otrzymuje losowy bonus czy to w postaci darmowego Freebetu, podwyższonej wygranej z kuponu o 100% czy też dodatkowych bonusów od wpłaty.

Podsumowanie

Jeszcze raz zaznaczamy, że nie zachęcamy do obstawiania zakładów bukmacherskich. Jak zwykle na stronie skupiamy się głównie na bonusach, więc nie przechodzimy wobec Go+Bet obojętnie. Tak naprawdę zakładając konto nie ryzykuje się niczym a można tylko wygrać za sprawką pierwszego Freebetu 20 zł. Drugi Freebet wymaga co prawda dokonania depozytu oraz obrotu nim, jednakże grając “bezpiecznie” ryzyko utraty kapitału jest bardzo małe.

Pakiet powitalny z kolei to dużo pieniędzy, w końcu 900 zł to pokaźny bonus. Jest on jednak skierowany do zapalonych graczy, którzy będą w stanie nim obrócić. Istnieje tu duże większe ryzyko utraty środków niż będzie można ich zarobić.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 5 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka