Grass Airdrop

Grass Airdrop

Grass jest aplikacją, która korzysta z niewykorzystanego ruchu sieciowego swoich użytkowników. Jest to bardzo dobrze znane rozwiązane choćby z projektu HoneyGain, o którym przeczytasz klikając ten link. Udostępniając własną przepustowość można zbierać punkty, które w przyszłości docelowo będzie można zamienić na tokeny.

Co wiemy o Grass?

Grass to kolejny stosunkowo głośny projekt, o którym mówi się w sieci dość chętnie. Warto wspomnieć, że projekt zebrał 4,5 miliona dolarów z rąk inwestorów takich jak Polychain Capital czy Tribe Capital czyli dużych firmach inwestycyjnych działających w obrębie kryptowalut.

Na ten moment za zainstalowanie rozszerzenia (wtyczki) do przeglądarki i udostępnianiu części z własnej przepustowości można zbierać punkty. Twórcy Grass deklarują, że obecnie zdobywane punkty będzie można wymienić w przyszłości na token listowany na giełdach. To czy tak się jednak stanie i dojdzie do zrzutu, nie jest pewne, ale tak zwykle bywa w dziedzinie Airdropów. 

Jak skorzystać z Airdropa?

1
Zarejestruj konto

Wejdź na stronę Grass klikając w guzik widoczny powyżej lub link: https://app.getgrass.io/register/?referralCode=8F23ROWpucEmfdP i zarejestruj konto podając swoje dane.

Konto można założyć wyłącznie posiadając kod polecenia, który zawarty jest w powyższym linku.

Zarejestruj konto
2
Zaloguj się i pobierz rozszerzenie

Zaloguj się na swoje konto i w sekcji “Dashboard” kliknij “Connet” aby zainstalować rozszerzenie. Po jego zainstalowaniu zaloguj się tymi samymi danymi co wcześniej.

Rozszerzenie działa na większości popularnych przeglądarek takich jak Chrome, Firefox czy Edge.

Zaloguj się i pobierz rozszerzenie
3
Wprowadź kod polecający

Od teraz będziesz zdobywać punkty podczas przeglądania internetu lub kiedy przeglądarka jest po prostu włączona przy zalogowanym koncie Grass.

Wprowadź kod polecający

Program poleceń

W Grass istnieje 3 poziomowy system poleceń polegający na otrzymywaniu pewnego procenta punktów zdobytych przez znajomego. Oczywiście punkty nie znikają z jego salda na Twoją korzyść, a są dodawane ekstra. Aby jednak polecenie zostało zaliczone i uznane za skuteczne, znajomy musi posiadać minimum 100 godzin z włączonym rozszerzeniem Grass.

Punkty naliczane są następująco:

  • 20% punktów zdobytych przez znajomych pierwszego poziomu
  • 10% punktów zdobytych przez znajomych drugiego poziomu (czyli tych zaproszonych przez znajomych, których zaprosiłeś)
  • 5% punktów zdobytych przez znajomych trzeciego poziomu (czyli zaproszonych przez znajomych, należących do znajomych, których zaprosiłeś 🙂 )
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
0 0 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka