Konto Jakże Osobiste z premią 450 zł plus nowy gratis od Alior Banku na start

Konto-Jakże-Osobiste-450-zł-premia-premii-Alior-Bank-forsawsieci

Alior Bank ze swoimi akcjami promocyjnymi nie zawodzi nigdy. Nie dość, że przedłużył swoją promocję, w której do zdobycia jest 450 zł, to jeszcze dodał coś ekstra. Oferta wakacyjna to pełna darmowość i przetestowanie wielu funkcji premium Alior Banku za darmo. Tak więc nie dość, że wystarczy założyć Konto Jakże Osobiste aby mieć możliwość odkrajać sobie po kawałeczku z 450 zł premii, to jeszcze nie przejmujemy się kosztami przez całe 3 miesiące. W takim razie wskoczmy od razu w zasady promocji.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>

Na początek

Alior Bank Konto Jakże Osobiste premia melonik forsawsieci

Promocja Alior Banku jest bardzo prosta i przyjemna, za to odrobinę nietypowa. W odróżnieniu od pozostałych promocji tego typu cały bonus w Aliorze uwalnia się stopniowo.

Uzyskanie pełnej premii 450 zł trwa 8 miesięcy. Jednak bez obaw, bonus wypłacany jest regularnie co miesiąc po 50 zł. Do tego pierwsze 50 zł możemy zgarnąć już za samo założenie konta korzystając z metody wideoweryfikacji.

Przede wszystkim pamiętajmy, że jest to jedna z prostszych, o ile nie najprostszych na ten moment promocji bankowych. Zapewniamy, że kiedy poznasz szczegóły, niezwłocznie zapragniesz przywdziać melonik kojarzony z Alior Bankiem.

Pełna darmowość przez 3 pierwsze miesiące

Alior Bank dodał do swojej oferty coś nowego co jest niewątpliwie miłą zachętą na początek. Od teraz prowadzenie konta i karty jest bezwzględnie darmowe przez 3 pierwsze miesiące od założenia rachunku.

Do tego również przez 3 miesiące wszystkie Korzyści (przeczytasz o nich w dalszej części artykułu) na start są włączone w pełni za darmo! Standardowo Alior Bank udostępnia klientom 2 darmowe korzyści, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie.

Aby cieszyć się tym pakietem powitalnym na start wystarczy, że otworzysz Konto Jakże Osobiste przed 31 sierpnia 2023 roku.

W pierwszej kolejności przystąp do promocji

Przystąpienie do promocji Alior Banku odbywa się za pomocą specjalnie do tego celu przygotowanej przez bank strony internetowej. Możesz przejść bezpośrednio na nią klikając pomarańczowegy przycisk widoczny powyżej.

Na stronie przedstawione są informacje o promocji, jej regulamin oraz niezbędny do wypełnienia formularz. To również na tym etapie zdecydujesz w jaki sposób zweryfikujesz tożsamość i tym samym w pełni otworzysz swoje konto.

Na aktywację konta przewidziany czas toz 30 dni od momentu zgłoszenia się do promocji. Opcje akceptacji umowy są następujące:

 • Wideoweryfikacja w aplikacji mobilnej zwana przez bank VideoSelfie – bardzo szybka metoda otwarcia konta w dosłownie parę chwil
 • przelew weryfikacyjny z innego banku – równie szybka metoda co wideoweryfikacja
 • podpisanie umowy w obecności kuriera – w ciągu paru dni (najczęściej dwóch roboczych) zadzwoni kurier i przyjedzie z gotową do podpisania umową

Uwaga! Miej na uwadze, że wyłącznie Wideoweryfikacja kwalifikuje się do otrzymania pierwszych 50 zł na start za otwarcia konta.

W formularzu uzupełnij każde wymagane pole zgodnie ze stanem faktycznym. W wypadku niezgodności danych konto nie zostanie poprawnie otwarte albo niezbędna może okazać się wizyta w placówce banku celem korekty.

W momencie uzupełniania formularza i otwierania konta zwróć szczególną uwagę na następujące wymagania:

 • zaznaczenie wszystkich regulaminów promocji oraz zgód marketingowych
 • zamówienie karty debetowej – bez niej nie spełnisz dalszych warunków promocji
 • wybranie 2 spośród 11 bezpłatnych korzyści (opiszemy je w dalszej części)

Wideoweryfikacja i 50 zł za otwarcie konta

Zakładamy, że chcesz wykorzystać promocję w pełni i zdecydujesz się na Wideoweryfikację. Jest to w pełni zdalny i zautomatyzowany proces bez udziału człowieka. Prawdopodobnie nawet etap sprawdzania przesłanych przez ciebie danych odbywa się automatycznie za pomocą sztucznej inteligencji.

Tuż po wypełnieniu internetowego wniosku otrzymasz specjalny link do pobrania aplikacji Alior Mobile. Powinien być on dostępny w wiadomości email oraz przesłany na podany przez ciebie numer telefonu. Możesz również pobrać aplikację bezpośrednio ze sklepu Google Play lub AppStore.

Sama weryfikacja jest bardzo prosta. Aplikacja poprosi o nakierowanie kamery na dowód osobisty celem odczytania jego danych. Następnie w obiektywie umieszcza się własną twarz aby porównać zgodność z danych biometrycznych z dowodu. Na koniec należy przeczytać wylosowane cyfry aby potwierdzić, że nagranie nie zostało spreparowane i po drugiej stronie jest prawdziwy człowiek.

Zadbaj aby cały proces od przejścia na stronę promocji, przez wypełnienie internetowego wniosku aż po pobranie aplikacji i Wideoweryfikację przebiegł płynnie, za jednym podejściem i bez przerw. Nie jest to warunek konieczny, jednak ustrzeże cię od ewentualnych błędów i niepotrzebnych nerwów.

Od momentu rozpoczęcia Wideoweryfikacji aż do momentu sprawdzenia przesłanych danych nie powinno minąć więcej jak 15 minut. Tym samym Konto Jakże Osobiste powinno być aktywne przed tym czasem, a to oznacza uzyskanie pierwszych 50 zł premii.

Nagroda zostanie przekazana na konto do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

400 zł łącznej premii za aktywność (8x50 zł)

Alior Bank w swoim regulaminie nazywa tą część “Nagrodą II stopnia”. My zaś określamy ją premią za aktywność, ponieważ teraz wymagane jest od ciebie minimum zaangażowania każdego miesiąca.

Przez 8 kolejnych miesięcy będziesz otrzymywać 50 zł każdego miesiąca, jeśli:

 • wykonasz 1 płatność na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do konta
 • zalogujesz się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej banku

Naprawdę nie musisz robić nic więcej! Te dwie banalne czynności wystarczą aby każdego miesiąca zarabiać 50 zł. Wystarczy, że nie pominiesz żadnego miesiąca, a możesz łącznie uzyskać nawet 400 zł premii.

Jeśli jednak w którymś miesiącu zapomnisz wykonać regulaminowe czynności, nic się nie dzieje. Co prawda utracisz prawo do zdobycia 50 zł bonusu za ten konkretny miesiąc, ale wciąż możesz kontynuować w pozostałych.

Nagroda 50 zł za każdy okres zostanie wypłacona na konto w miesiącu następnym. Czyli po spełnieniu warunków w lipcu, bonus wpadnie do 31 sierpnia. Po “zaliczeniu” sierpnia, bank przeleje pieniądze przed 30 września i tak dalej.

Korzyści - dodatkowe benefity Konta Jakże Osobistego

Alior Bank oferuje 11 dodatkowych Korzyści w ramach Konta Jakże Osobistego, w tym dwie z nich można aktywować całkowicie za darmo. Zakładając konto przed 31 sierpnia WSZYSTKIE korzyści będą darmowe przez kolejne 3 miesiące.

Po okresie promocyjnym jeśli zdecydujesz się na aktywację kolejnych Korzyści, koszt wynosi 3,50 zł miesięcznie za każdą dodatkową. Co jednak istotne, można się swobodnie i bezpłatnie między nimi przełączać w jednomiesięcznych odstępach.

Wybranie 2 korzyści podczas otwarcia konta jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w promocji!

Poniżej na obrazku można przejrzeć listę dostępnych Korzyści. Poza rekomendowanymi warto zwrócić uwagę na wyższe oprocentowanie oszczędności i bezpłatne przelewy natychmiastowe. Oczywiście swoboda wyboru leży po twojej stronie i tylko ty sam odpowiesz sobie na pytanie, które z nich przyniosą ci najlepsze efekty.

alior-bank-korzyści-forsawsieci.pl
kliknij aby powiększyć

Warunki uczestnictwa w promocji

Wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku można złożyć najpóźniej do 30 września 2023 roku. W ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku należy podpisać umowę o konto (w tym elektronicznie np. wideoweryfikacją).

Natomiast Oferta Specjalna ze wszystkimi darmowymi korzyściami, kontem i kartą obowiązuje przez 3 miesiące od dnia założenia konta, jednakże aby skorzystać z tej oferty konto należy założyć przed 31 sierpnia 2023 roku.

Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest nieposiadanie konta bankowego w Alior Banku w okresie 2 lat wstecz od dnia przystąpienia do promocji.

Premia pieniężna jako nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego i nie ma obowiązku rozliczać jej w Urzędzie Skarbowym.

Pełen regulamin promocji “Bankuj mobilnie – edycja IX” jest dostępny po kliknięciu tutaj.

Konto Jakże Osobiste w pigułce - szczegóły i opłaty

Konto Jakże Osobiste może w dużej mierze pozostać darmowe w typowych aspektach użytkowania. Mogą w tym pomóc bezpłatne Korzyści jak i warunki zwalniające z opłaty. Jeśli konto docelowo ma być tym głównym, tym bardziej nie powinno być z tym większego problemu.

Alior Bank karta forsawsieci.pl
 • 0 zł za prowadzenia konta dla osób poniżej 26 roku życia, lub po zapewnieniu jednorazowego wpływu na konto w wysokości 1500 zł, w przeciwnym wypadku 10 zł/mc
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej dla osób do 18 roku życia, albo po wykonaniu płatności na łączną kwotę 300 zł/mc, w przeciwnym wypadku 5 zł/mc
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych Alior Banku
 • 0 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów przy włączonej Korzyści “Bezpłatne bankomaty w Polsce”, w przeciwnym wypadku prowizja 2,50 zł
 • 0 zł przelewy internetowe
 • 0 zł przelewy SEPA
 • 0 zł dla 5 przelewów błyskawicznych miesięcznie przy włączonej korzyści
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 5 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka