Konto Mobi (18-26 lat) i nawet 300 zł premii

Konto-Mobi-_18-26-lat_-i-nawet-300-zł-premii

Przedstawiamy promocję ING Banku skierowaną specjalnie dla osób młodych w wieku między 18 a 26 lat. A w niej wraz z otwarciem Konta Mobi i po spełnieniu bardzo prostych warunków uczestnicy zostaną nagrodzeni 300 zł premii. Prosta i przyjemna promocja z łatwą do zarobienia kasą. Do tego praktycznie darmowe konto bankowe, które wprowadzi i nauczy świata finansów oraz dbania o własne pieniądze.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>

Skrócona wersja promocji - 300 zł premii z Kontem Mobi

50 zł w systemie poleceń

Jeśli posiadasz znajomego w ING Banku możesz skorzystać z programu poleceń wpisując jego kod podczas zakładania konta. Jeśli zarówno ty jak i on wykonacie transakcje kartą na kwotę 300 zł przez 2 dowolne miesiące do 31 stycznia oboje otrzymacie premię. Polecony otrzymuje 50 zł, zaś osoba polecająca 100 zł.

1
Dołącz do promocji i wypełnij internetowy wniosek

Skorzystaj z linku promocyjnego widocznego powyżej i wypełnij internetowy wniosek na stronie najpóźniej do 16 stycznia 2024 roku.

Pamiętaj aby przy składaniu wniosku:

 • zaznaczyć zgody marketingowe (można je wycofać zaraz po otwarciu konta bez utraty prawa do premii)
 • wyrobić kartę debetową do konta
 • otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe 
Dołącz do promocji i wypełnij internetowy wniosek
2
Zweryfikuj swoje dane i zawrzyj umowę z bankiem

Zweryfikuj wprowadzone do formularza dane i tym samym aktywuj swoje konto przed 18 stycznia 2024 roku. Konto można otworzyć w pełni zdalnie w ciągu 15 minut od wypełnienia wniosku. Zrobisz to przez stronę intenetową lub aplikację mobilną banku.

Zweryfikuj swoje dane i zawrzyj umowę z bankiem
4
Wykonaj transakcje

Od momentu otwarcia konta, maksymalnie do 31 marca 2024 roku wykonaj 10 transakcji bezgotówkowych w tym: płatność kartą, BLIKIEM lub zbliżeniowo telefonem.

Wykonaj transakcje
Wypłata 50 zł premii z programu poleceń

Jeśli spełnisz warunki do 22 dnia danego miesiąca, ING Bank wypłaci premię do 28 dnia następnego miesiąca.

Wypłata 50 zł premii z programu poleceń
120 zł pierwszej premii

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskasz 120 zł premii. Nagroda zostanie przesłana na zakończenie promocji czyli do 16 kwietnia 2024 roku.

120 zł pierwszej premii
4
Bądź aktywny

Aby uzyskać pozostałą część premii (130 zł) należy wykonać obydwa poniższe kroki licząc od dnia założenia konta do dnia 31 marca 2024 roku:

 • zapłacić 3 razy BLIKIEM w internecie (płatności z poprzedniej części promocji mogą się wliczać)
 • założyć Smart Savera czyli program oszczędzania ING Banku i odłożyć na nim kwotę 30 zł (wymagana kwota musi znaleźć się na Smart Saverze dokładnie 31 marca, można więc wpłacić ją pod koniec promocji)
Bądź aktywny
130 zł drugiej premii

Spełniając warunki otrzymasz 130 zł drugiej premii do 16 kwietnia 2024 roku. Tym samym otrzymasz pełną premię wartą 250 zł.

130 zł drugiej premii

50 zł w programie poleceń

ING Bank uruchomił również system poleceń, w którym obie strony – zarówno osoba polecona jak i polecająca mają szansę na dodatkową premię. Osoba polecająca nowego klienta otrzyma 100 zł, zaś osoba polecona ma szansę na 50 zł.

W tym celu, w procesie otwierania konta (podczas wypełniania wniosku) należy wpisać kod polecenia otrzymany od znajomego, który posiada konto w ING Banku. Musi być to jednak osoba zaufana, ponieważ ona również musi wykonać aktywność na koncie, abyście oboje mogli zostać nagrodzeni.

Warunkiem jaki należy spełnić abyście mogli zdobyć premię jest dokonanie płatności kartą przez 2 dowolne miesiące w okresie trwania promocji czyli od lipca do stycznia 2024 roku. Oboje musicie wykonać płatności na kwotę 300 zł, w wybrane przez was miesiące. Kiedy oboje zakończycie drugi miesiąc z powodzeniem przed 22 dniem danego miesiąca, premia wpadnie do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Czym jest Smart Saver w ING?

Smart Saver jest programem do oszczędzania pieniędzy w ING Banku. Jego działanie jest dość proste. Pozwala zaokrąglać kwoty każdej transakcji lub ustalony jej procent podczas płacenia. Każda zaoszczędzona kwota trafia właśnie na Smart Savera.

jak-działa-Smart-Saver-forsawsieci

Załóżmy sobie, że włączyłeś zaokrąglanie końcówek do 10 zł w Smart Saverze. Kiedy twoje zakupy w sklepie wyniosą 9 zł, ING Bank pobierze z konta pełną dyszkę. I tak 9 zł trafi do sprzedawcy, a 1 zł na twoje konto w Smart Saver.

Brzmi banalnie, ale często ludzie po prostu są zdziwieni ile po miesiącu idzie w ten sposób zgromadzić :). Do tego wszystkie oszczędzone w ten sposób pieniądze podlegają oprocentowaniu 5% aż do kwoty 5000 zł. To oznacza, że ING Bank dodatkowo dokłada własną cegiełką do twoich oszczędności. Całkiem to fajne.

Kiedy działa Smart Saver
ING-Bank-Kiedy-działa-Smart-Saver-forsawsieci

Warunki uczestnictwa czyli kto może wziąć udział w promocji

Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna, pełnoletnia z polskim obywatelstwem i ważnym dowodem osobistym.

Promocja skierowana jest dla nowych klientów czyli od 28 czerwca 2022 roku do 28 września 2023 roku nie posiadali konta w ING Banku ani żadnego produktu np. karty, pożyczki czy kredytu.

Do promocji przystąpić można do 18 stycznia 2024 roku, zaś termin jej zakończenia i zarazem najpóźniejszy dzień wypłaty premii to 15 grudzień 2023.

Pełen regulamin promocji “Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” dostępny po kliknięciu tutaj.

Z kolei pełen regulamin promocji “Poleć konto znajomemu” dostępny jest po kliknięciu tutaj.

Konto Mobi w pigułce - czy coś mnie to kosztuje?

karta_pomaranczowa ING premia premii Konto Direct Mobi forsawsieci

Dobra wiadomość – konto Mobi jest praktycznie darmowym kontem. W końcu ING Bank chce dbać o młodych klientów i uczyć ich bankowości zamiast żerować na opłatach. Konto za 0 zł nie brzmi na wyrost w przypadku tego konta w ING.

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wyrobienie i użytkowanie karty płatniczej
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING
 • 0 zł za bankowość internetową
 • 0 zł za przelewy tradycyjne w internecie i przelewy BLIK na telefon
ING-Bank-Konto-Mobi-konto-za-0-forsawsieci

Pełna Tabela Opłat i Prowizji dla Konta Mobi dostępna po kliknięciu tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka