M2.com 20$ bonusu za samo KYC oraz 10$ za depozyt

M2.com 20$ bonusu za samo KYC oraz 10$ za depozyt

M2 jest stosunkowo młodą giełdą kryptowalutową, która to przygotowała nawet 30$ bonusu dla nowych użytkowników. Bonus jest o tyle ciekawy, że 20$ przysługuje już za samą weryfikację tożsamości KYC, drugie 10$ za dokonanie depozytu. Dość długo zastanawialiśmy się czy opisać tą promocję, jednak o tym za chwilę.

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.

Sama giełda M2 została założona w 2022 roku i przestrzega wszelkich regulacji oraz jest o krok od uzyskania międzynarodowych licencji w tym między innymi Komisji Papierów Wartościowych Bahamów czy Urzędu Regulacji Usług Finansowych na Globalnym Rynku w Abu Zabi. Wszelkie trzymane na giełdzie środki powinny więc być bezpieczne.

Nasze wątpliwości dotyczyły pewnych problemów z wypłacaniem bonusów. Giełda w większości przypadków wykazuje zwłokę z wypłacaniem nagród. Testowaliśmy temat na sobie oraz naszych wiernych czytelnikach (oczywiście dobrowolnie 😉 ) i finalnie okazuje się, że prędzej czy później każdy swój bonus otrzymywał.

Pamiętaj jednak, że Forsawsieci.pl w tym wyjątkowym przypadku giełdy M2 nie gwarantuje, że otrzymasz swój bonus. Jest to łatwa i przyjemna promocja, jednak zakładasz konto na własną odpowiedzialność.

Jak uzyskać bonus od M2 20$/30$?

1
Załóż konto

Kliknij w powyższy link, który przeniesie Cię na oficjalną stronę M2, lub wpisz bezpośrednio do przeglądarki: https://www.m2.com/en_AE/.

Kliknij w prawym górnym rogu “Register”, wybierz konto “Personal” i zarejestruj konto.

Załóż konto
2
Wykonaj KYC

Wykonaj weryfikację tożsamości KYC z wykorzystaniem własnego paszportu lub dowodu osobistego.

Weryfikacja w standardowych warunkach nie powinna zająć dłużej niż kilka godzin. Przez natłok nowych kont rodzi się właśnie pierwszy problem. Na zaakceptowanie weryfikacji pracownikom może zejść parę dni.

Wykonaj KYC
Bonus 20$

Po zaakceptowaniu konta spełniasz warunki pierwszej części promocji. Bonus 20$ w tokenie USDT powinien zostać dopisany do 24 godzin. W praktyce zajmuje im to parę dni.

Jednak jeszcze raz: nie gwarantujemy, że go otrzymasz ze względu na problemy wewnętrzne giełdy i możliwie wyczerpaną pulę miejsc.

Bonus 20$
4
Dokonaj depozytu

Wpłać na konto przynajmniej 100$.

Dokonaj depozytu
Bonus 10$

Po zaksięgowaniu środków na koncie M2 spełniasz warunki drugiej części premii. Bonus 10$ w tokenie USDT powinien zostać dopisany do 2 tygodni.

Musimy to powtarzać? Może zejść dłużej.

Bonus 10$

Wypłata środków

Minimalna wypłata środków z M2 to 35$, co siłą rzeczy i tak wymaga dokonania depozytu przynajmniej 15$ po otrzymaniu pierwszego bonusu. Alternatywą jest zakup jakiejś kryptowaluty i liczenie na to, że niemal podwoi swoją wartość. Mimo wszystko raczej odradzamy taki optymizm.

Alternatywna instrukcja wypłaty środków od użytkownika "loker1215" pochodząca z pewnego forum:

“Wszystkie czynności należy przeprowadzić na przeglądarce internetowej.

1. Wybieracie 4 opcje dynamic
2. Klikacie set to market, jeśli jest 593.4 to zmieniacie na 593.5 i analogicznie do ceny aktualnej dodajecie 0,1 więcej
3. Dajecie max
4.ustawiacie dla bezpieczeństwa że wszystko się kupi 2 godziny nawet więcej
Klikacie buy bnb I czekacie (kilka minut około) aż wszystko się kupi/sprzeda zależy jak patrzeć.
Później przenosicie z portfela spot na główny i możecie wysłać np. Na binance.”

kliknij obrazek aby powiększyć

Regulamin promocji

Promocja trwa do 28 marca. Giełda początkowo przeznaczyła na bonusy pulę 2.000 miejsc, później ją podniosła do 10.000, teraz jest to 20.000. Pełen regulamin promocji powitalnej możesz przeczytać klikając tutaj.

Podsumowanie

Mamy mieszane uczucia względem M2. Wiemy, że wielu naszych czytelników bardzo sobie ceni promocje za samo KYC bez konieczności dokonywania depozytu. To ze względu dla nich publikujemy ten wpis.

Podchodź jednak do promocji z rezerwą i nie nastawiaj się, że bonus zostanie przyznany. W razie zwłoki zawsze warto napisać do supportu, co może przyśpieszyć proces.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka