mBank eKonto Możliwości bonus 500 zł za spełnienie warunków dla osób w wieku 18-24 lat

mBank-eKonto-Możliwości-500-zł-bonus-za-założenie-konta-i-spełnienie-prostych-warunków-dla-osób-w-wi

eKonto Możliwości od mBanku stało się w ostatnim miesiącu najatrakcyjniejszym kontem dla młodych osób w wieku 18-24 lat ze względu na pełną darmowość od prowadzenia konta, przez w pełni darmową kartę jak i wpłaty i wypłaty na terenie całej Polski. Co jest nie mniej ważne, teraz zakładając konto możesz zdobyć 500 zł bonusu przelewem wprost na Twoje konto!

Promocja wymaga dokonania banalnie prostych kroków jak płatność telefonem, BLIKIEM na telefon czy wpłacenie 50 zł na cel oszczędnościowy. mBank jednak wszystkie warunki “zakleszczył” w taki sposób, że niektóre rzeczy mogą wydać się niezrozumiałe.

Nasza instrukcja mimo, że ją uprościliśmym również możę wydać się pogmatwana. Jeśli czegokolwiek nie zrozumiesz, napisz do nas przez Messengera na Facebookowym profilu a wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku!

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>
lub do osiągnięcia limitu 4.500 wniosków
W razie wyczerpania puli zostanie to ogłoszone w widocznym miescu na stronie promocji.

Jak zdobyć bonus 500 zł za eKonto Możliwości?

1
Zapisz się do promocji eKonto Możliwości

Pierwszym krokiem jest zapisanie się do promocji. Na początek wejdź na stronę oferty mBanku z linku podanego powyżej. Na nowo otwartej stronie po zapoznaniu się z całością promocji kliknij niebieski guzik w Kroku 1 “Zapisz się do promocji”.

W formularzu uzupełnij swoje podstawowe dane i wybierz czy interesuje Cię bon do Allegro czy Media Expert. Koniecznie zaznacz na dole strony, że zgadzasz się z regulaminem promocji i wyrażasz zgodę na wzięcie w niej udziału.

Zapisz się do promocji eKonto Możliwości
2
Załóż konto przez aplikację

Przygotuj telefon komórkowy, którym zeskanujesz kod QR pojawiajacy się od razu po przesłaniu formularza. W wygodny sposób pozwoli Ci on pobrać aplikację banku i kontynuować otwieranie konta.

Jeśli niechcący Twój kod QR zniknie niczym się nie martw. Po prostu otwórz na nowo stronę promocji i przejdź ponownie do formularza wypełniając jeszcze raz swoje dane.

Proces otwarcia konta jest stosunkowo prosty i powinien zająć nie więcej jak 15 minut plus dodatkowe parę minut na aktywację konta ze strony banku.

Pamiętaj, że otwarcie konta przez aplikację mobilną banku jest bardzo ważne! Zarówno bon do Allegro/Media Expert jak i kolejna część premii warta 150 zł zależą od tego czy wykonasz ten krok!

Załóż konto przez aplikację
3
Spełnij ostatnie warunki dla uzyskaniu bonu 150 zł

Na koniec musisz wykonać jedynie 5 płatności zbliżeniowych telefonem. Możesz to zrobić w miesiącu otworzenia konta i/lub w następnym.

Oznacza to, że jeśli konto otwarłeś na przykład w październiku wymagane płatności musisz wykonać w październiku albo w listopadzie albo też część w październiku i część w listopadzie.

Spełnij ostatnie warunki dla uzyskaniu bonu 150 zł
Bon 150 zł

Jeśli spełnisz wszystkie 3 kroki opisane powyżej spełniasz też warunki do uzyskania karty podarunkowej do Allegro lub Media Expert. Bon na kwotę 150 zł otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta. Będzie on dostępny do odebrania w aplikacji mobilnej banku.

Czyli jeśli jak w powyższym przykładzie konto otworzyłeś w październiku, bon otrzymasz do 31 grudnia.

Bon 150 zł
4
Spełnij warunki aktywności na koncie

Za każdy spełniony poniżej opisany warunek otrzymasz 20 zł czyli łącznie nawet 60 zł. Wykonanie wszystkich trzech warunków jest niezwykle ważne dla uzyskania o wiele, wiele większej premii od mBanku. Wszystkie 3 poniższe zadania muszą zostać spełnione do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta (np. dla kont otwartych w październiku masz czas przez cały październik aż do końca listopada).

Warunki jakie należy spełnić to:

  • zapłacić przynajmniej 5 razy zbliżeniowo telefonem – zauważ, że warunek ten spełniasz równocześnie z warunkiem potrzebnym do uzyskania bonu – nie ma potrzeby wykonywać kolejnych 5-ciu płatności
  • wykonać 5 przelewów BLIK na telefon do dowolnej osoby
  • posiadać i utrzymać 50 złotych na celu oszczędnościowym – dokładnie rzecz biorąc liczy się posiadanie tego salda w ostatnim dniu drugiego miesiąca po otwarciu konta czyli na przykład otwierając konto w październiku musisz posiadać 50 zł na dowolnym celu oszczędnościowym w dniach 30 listopada – 1 grudnia aby warunek został spełniony
Spełnij warunki aktywności na koncie
Bonus do 60 zł za spełnienie warunków aktywności

Za każdy ze spełnionych warunków otrzymasz po 20 zł aż do kwoty łącznej 60 zł. Niezależnie od miesiąca, w którym spełnisz warunki, nagrody zostaną wypłacone do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta.

Czyli na przykład otwierając konto w październiku, niezależnie od tego czy warunki spełnisz jeszcze w tym samym miesiącu czy dopiero w kolejnym czyli listopadzie, nagrody otrzymasz do 31 grudnia.

Bonus do 60 zł za spełnienie warunków aktywności
140 zł dodatkowej premii za zaliczenie 3 warunków

Jeśli spełnisz wszystkie 3 warunki za aktywność automatycznie przysługuje Ci dodatkowa premia wynosząca 140 zł. Tym samym wykonując 3 proste zadania otrzymujesz łącznie 200 zł premii wypłacane dokładnie w tym samym dniu, w jakim otrzymasz bonus za każdy spełniony warunek.

140 zł dodatkowej premii za zaliczenie 3 warunków
150 zł dodatkowej premii

Jeśli uprzednio założyłeś konto tak jak radziliśmy za pomocą aplikacji mobilnej mBanku i jednocześnie spełniłeś wszystkie 3 warunki za aktywność otrzymasz dodatkowe 150 zł przelewem do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta, powiększając bonus gotówkowy do 350 zł.

150 zł dodatkowej premii

Warunki uczestnictwa w promocji

Do promocji przystąpić może każda osoba pełnoletnia, która od 1.01.2020 roku do dnia przystąpienia do promocji nie była klientem banku. Dokładniej rzecz ujmując mówimy o osobach, które nie posiadały konta bankowego ani rachunku oszczędnościowego w mBanku. Kredyty, leasingi i inne produkty banku nie wykluczają z udziału w promocji.

Promocja na aktualnych warunkach trwa przez określony czas do limitu 4500 chętnych osób, które przystąpią do promocji, dlatego nie warto zwlekać. Do samej promocji możesz przystąpić najpóźniej do 31 stycznia 2024 roku. Powyższa data dotyczy promocji z bonem 150 zł do Allegro/Media Markt czyli “Łap bony od mBanku”, do której regulamin można znaleźć klikając tutaj.

Pełen regulamin ogólnej promocji (bez uwzględnienia bonu) “Bo mogę więcej II” możesz przeczytać po kliknięciu tego linku.

eKonto Możliwości w pigułce - szczegóły i opłaty

Warto poznać jeszcze podstawowe cechy i koszty eKonta Możliwości, które sobie teraz opiszemy. Ten artykuł skupiał się przede wszystkim na aktualnej promocji. Jeśli chcesz przeczytać więcej przydatnych informacji oraz sprawdzić cennik konta kliknij w link poniżej.

mBank karta forsawsieci
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
  • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku oraz sieci PlanetCash, w pozostałych 0,5% ale nie mniej niż 5 zł
  • 0 zł za przelewy krajowe w aplikacji banku i przez internet
  • 0 zł za przelewy SEPA

Pełną Taryfę Opłat i Prowizji dla  eKonta Możliwości znajdziesz klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka