mBank eKonto Osobiste z 450 zł premii na start

mBank-eKonto-Osobiste-450-zł-forsawsieci

Aktualnie zakładając eKonto Osobiste w mBanku do zdobycia jest 450 zł premii na start, w tym 100 zł zakładając konto dziecku. Niestety chwyt reklamowy został zastosowany, w końcu nie każdy ma dziecko, realnie więc dla większości bonus wyniesie 350 zł. Wciąż nie mało! Dodatkowo jeśli otworzysz konto zdalnie czeka nawet 8% rocznie podczas aktywnego oszczędzania w programie Moje Cele. Niniejszy artykuł opisuje w zrozumiałym języku krok po kroku jak po tą premię sięgnąć.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona!

Najpierw dołącz do promocji

Pierwszym etapem ku zdobyciu bonusu jest dołączenie do promocji. Zrobisz to poprzez kliknięcie pomarańczowego przycisku powyżej, który przeniesie cię na stronę promocji. Kiedy już będziesz gotów i zapoznasz się z przedstawionymi informacjami na stronie banku kliknij czerwony guzik “załóż konto“.

Następnie wypełnij internetowy wniosek wprowadzając swoje dane osobowe. Podczas składania wniosku zamów kartę debetową i pamiętaj aby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe co jest wymogiem uczestnictwa w promocji.

Na koniec zdecyduj w jaki sposób chcesz sfinalizować i podpisać umowę. Do wyboru jest aż 6 różnych sposobów, my opiszemy trzy najpopularniejsze. Ale uwaga! Wyłącznie założenie konta pierwszą metodą przez aplikację mobilną kwalifikuje do otrzymania pierwszej premii wartej 150 zł!

 • przez aplikację mobilną.  Tutaj wybór rozgałęzia się na 2 możliwości – swoją tożsamość zweryfikujesz za pomocą selfie lub e-dowodem wykorzystując moduł NFC w telefonie. Jest to najszybsza i rekomendowana przez nas opcja, dzięki której cały proces można ukończyć w zaledwie parę minut. Następnie twoje konto zostanie w pełni aktywowane w ciągu paru godzin (w dni robocze).
mBank-założenie-eKonta-przez-aplikację_forsawsieci.pl
 • podczas wizyty kuriera. Po wypełnieniu internetowego wniosku w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych zadzwoni do ciebie kurier aby umówić wizytę. To ty wybierzesz dogodne dla siebie miejsce i czas na podpisanie umowy. Całość wizyty nie powinna potrwać dłużej jak 3 minuty – liczy się tylko podpis i przekazanie umowy w twoje ręce. Ta metoda nie kwalifikuje się do uzyskania 150 zł premii!
mBank-założenie-eKonta-przez-kuriera-forsawsieci
 • w placówce banku. Nawet jeśli zdecydujesz się na tą tradycyjną metodę wypełnienie internetowego wniosku również jest konieczne aby wziąć udział w promocji. Jest to oczywiście najmniej wygodna opcja, wiążąca się z wycieczką do banku, jednak same formalności nie trwają długo. Jeśli nie będziesz miał większych pytań konsultant powinien uporać się z aktywacją konta w ciągu 10-15 minut (nie licząc kolejek!) Ta metoda nie kwalifikuje się do uzyskania 150 zł premii!
mBank-założenie-eKonta-w-placówce-banku-forsawsieci

150 zł premii za założenie konta przez aplikację

Nadszedł czas aby postarać się o zdobycie pierwszej części premii. Miej na uwadze, że możesz ją uzyskać wyłącznie jeśli założyłeś konto przez aplikację za pomocą selfie lub e-dowodu. Liczy się czas, ponieważ od momentu otwarcia konta masz 7 dni na wpłatę 1000 zł na swoje konto. Co ważne, musi być to jednorazowa wpłata. Jest to pewnego rodzaju utrudnienie, na szczęście może być to przelew nawet od siebie samego z innego banku.

Kiedy uporasz się z zasileniem konta do wykonania pozostanie ci 8 transakcji kartą, BLIKIEM lub telefonem poprzez NFC. Tu pośpiechu już nie ma – masz przynajmniej miesiąc na spełnienie tego warunku. mBank na wykonanie tego kroku daje ci czas przez pozostały i następny miesiąc, w którym otworzyłeś swoje konto.

mBank-150-zł-premii-za-założenie-konta-przez-aplikację-forsawsieci

Czyli jeśli założyłeś eKonto Osobiste w kwietniu, na wykonanie wszystkich płatności masz pozostałą część kwietnia oraz cały maj. Z kolei jeśli konto założysz w maju regulaminowe transakcje możesz wykonać w maju i/lub do końca czerwca.

Po spełnieniu warunków mBank wypłaci 150 zł premii wprost na twoje konto. Dla kont założonych w kwietniu będzie to końcówka czerwca. Z kolei dla kont założonych w maju swój bonus zgarniesz w lipcu.

200 zł premii za aktywność

Kolejna część premii została podzielona na 3 części warte odpowiednio: 100 zł i dwa razy po 50 zł. Każda nagroda jest niezależna od pozostałych co oznacza, że możesz zgarnąć je wszystkie albo część z nich w razie niespełnienia warunków. 200 zł premii za aktywność przysługuje nawet osobom, które otworzyły konto w inny sposób niż poprzez aplikację.

100 zł premii za szybki wpływ i transakcje

Wymagania niezbędne do uzyskania 100 zł premii za szybki wpływ i transakcje są identyczne jak w pierwszej części (150 zł). Czyli:

 • jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1000 zł wpłaty w ciągu 7 dni od otwarcia konta
 • wykonanie 8 transakcji kartą, BLIKIEM lub telefonem w miesiącu otwarcia konta i następnym
mBank-100-zł-premii-za-szybki-wpływ-i-transakcję-forsawsieci

Ważna informacja! Spełniając obydwa warunki z pierwszej części premii 150 zł za założenie konta przez aplikację jednocześnie spełniasz wymagania potrzebne do uzyskania 100 zł premii za szybki wpływ i transakcje! Oznacza to, że spełniając warunki raz za jednym zamachem otrzymujesz łącznie 250 zł.

Analogicznie jak poprzednio wygląda wypłata premii. Dla kont założonych w kwietniu 100 zł zostanie przelane na konto do końca czerwca. Natomiast dla kont założonych w maju do końca lipca.

Dwa razy po 50 zł za wpływ i transakcje w drugim i trzecim miesiącu

mBank-50-zł-premii-za-wpływ-i-transakcje-forsawsieci

Wiele się nie zmienia. Warunki pozostają te same, z tym że na depozyt 1000 zł mamy teraz cały miesiąc. Czyli teraz w czerwcu oraz lipcu albo lipcu oraz sierpniu (zależnie od daty założenia konta):

 • wykonaj depozyt w kwocie minimum 1000 zł (w pojedynczej operacji)
 • wykonaj minimum 8 transakcji kartą/BLIKIEM/telefonem

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz 50 zł na koniec drugiego miesiąca po czasie przeznaczonym na ich wykonanie. Przekładając to na bardziej ludzkie słowa: jeśli przystąpiłeś do promocji w kwietniu, wykonałeś wpływ i transakcje w czerwcu/lipcu, to odpowiednio premie I/II za wpływ i transakcje otrzymasz do końca lipca/sierpnia. 

Przykład uzyskania premii

przykład-chłopak

Mateusz założył konto 21 kwietnia potwierdzająć swoją tożsamość za pomocą selfie w aplikacji. Ma 7 dni do 28 kwietnia na wpłatę 1000 zł na swoje konto. Po dokonaniu depozytu ma czas aż do 31 maja na wykonanie 8 regulaminowych płatności.

 Kiedy uda mu się je wykonać spełnia zarówno warunki premii za 150 zł i 100 zł. Na jego koncie do końca czerwca będzie widniała kwota 250 zł bonusu od mBanku.

Jeśli przez dwa kolejne miesiące czyli czerwiec i lipiec zapewni w każdym z nich 1000 zł wpływu oraz wykona 8 transakcji bezgotówkowych bank przeleje 2 razy po 50 zł do końca lipca oraz sierpnia.

Tym samym Mateusz zgarnie pełną premię wartą 350 zł. Po tym czasie może wycofać zgody marketingowe, zamknąć za darmo konto albo cieszyć się nim dalej.

Warunki uczestnictwa w promocji

Do promocji przystąpić może każda osoba pełnoletnia, która od 1.01.2020 roku do dnia przystąpienia do promocji nie była klientem banku. Dokładniej rzecz ujmując mówimy o osobach, które nie posiadały konta bankowego ani rachunku oszczędnościowego w mBanku. Kredyty, leasingi i inne produkty banku nie wykluczają z udziału w promocji.

Promocja na aktualnych warunkach trwa przez określony czas. Możesz przystąpić do niej najpóźniej do 31 maja 2023 roku. Pełen regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja VI” możesz przeczytać klikająć tutaj.

eKonto Osobiste w pigułce - szczegóły i opłaty

Warto poznać jeszcze podstawowe cechy i koszty eKonta Osobistego, które sobie teraz opiszemy. Ten artykuł skupiał się przede wszystkim na aktualnej promocji. Jeśli chcesz poczytać więcej przydatnych informacji na temat konta kliknij w linki poniżej.

mBank karta forsawsieci
 • 0 za prowadzenie konta
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania nią płatności na kwotę minimum 350 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku 7 zł/mc 
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów dla wypłat powyżej 100 zł. Dla wypłat poniżej 100 zł prowizja 2,50 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku oraz sieci PlanetCash, w pozostałych 0,5% ale nie mniej niż 5 zł
 • 0 zł za przelewy krajowe w aplikacji banku i przez internet
 • 0 zł za przelewy SEPA

Pełną Taryfę Opłat i Prowizji dla  eKonta Osobistego znajdziesz klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 4 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka