MyGuava bonus 5-6€ za samo KYC

MyGuava bonus 5-6€ za samo KYC

MyGuava jest aplikacją mobilną do transferu gotówkowego na cały świat. Aplikacja w odrobinę uboższej wersji jest podobna do tak znanych rozwiązań jak Revolut czy Zen. Już za samo utworzenie konta i przejście weryfikacji KYC otrzymujemy bonus MyGuava w wysokości 5-6€. Przyznanym bonusem możemy dowolnie rozporządzać – czy to zapłacić za pomocą wirtualnej karty w sklepie, czy też doładować własne konto Revolut.

  • całość promocji zajmuje między 10-20 minut wraz z wypłatą bonusowych środków
  • konto jak i wirtualna karta są w pełni darmowe
  • po wszystkim można bezpłatnie zamknąć konto, lub pozostawić jako alternatywę dla Revoluta

 

Według regulaminu promocji oficjalna nagroda za utworzenie konta to 5 funtów brytyjskich, jednakże po otwarciu konta bonus zostanie przekonwertowany i dopisany w walucie euro. Aktualnie na dzień pisania artykułu tj. 23.05 bonus wynosi 5,87€ czyli ponad 25 zł.

Jak uzyskać MyGuava bonus 5-6€?

1
Pobierz aplikację

Pobierz aplikację MyGuava klikając w powyższy link na swoim smartfonie. Po kliknięciu w odnośnik zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do sklepu Google Play lub AppStore.

Pamiętaj, że kliknięcie powyższego guzika bezpośrednio ze swojego smartfona jest niezbędne aby kwalifikować się do promocji.

Pobierz aplikację
2
Załóż konto i ukończ KYC

Po otwarciu aplikacji postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Cały proces jest bardzo prosty – uzupełnij podstawowe dane osobowe, wraz z adresem i danymi z dokumentu tożsamości.

Na koniec czeka proces weryfikacji tożsamości KYC polegający na zeskanowaniu aparatem dowodu tożsamości oraz umieszczenie własnej twarzy w ramce celem potwierdzenia zgodności z dokumentem.

Uzupełnienie danych zajmuje około 2-3 minuty, zaś oczekiwanie na potwierdzenie udanej weryfikacji KYC to dodatkowe 2 minuty.

 

Uwaga! Niektórym użytkownikom nie przychodzą e-maile weryfikacyjne. Nawet próba skorzystania z innych maili nie przynosi rezultatu. W takim wypadku zalecamy odczekać parę dni i spróbować ponownie.

Załóż konto i ukończ KYC
MyGuava bonus 5-6€

To wszystko! Kiedy tylko konto stanie się aktywne na Twoim koncie od razu będzie czekał bonus.

Środki od samego początku możesz wykorzystać dowolnie: przelać na zewnętrzne konto bankowe, wykorzystać na zakupach w sklepie lub internecie z wykorzystaniem wirtualnej karty czy też doładować konto np. Revolut.

MyGuava bonus 5-6€

Jak wypłacić bonus z MyGuava?

Opcji wypłat przyznanego bonusu jest naprawdę wiele. Dla mniej obeznanych z takimi kwestiami użytkowników podamy parę opcji z instrukcją.

Dla wszystkich opisanych propozycji wypłat środków najpierw musisz aktywować wirtualną kartę poprzez ustanowienie dla niej PINu. W zakładce “Home” kliknij na swoją wirtualną kartę. Kliknij “Set PIN” i utwórz kod PIN dla swojej karty.

1. Płatności w sklepie

Po utworzeniu kodu PIN możesz dodać kartę do wirtualnego portfela. W przypadku urządzenia z systemem Android wystarczy kliknąć “Add to G Pay” i postępować zgodnie z instrukcjami.

Od teraz możesz płacić kartą MyGuava w sklepie z wykorzystaniem modułu NFC. 

2.  Zasilenie konta Revolut

Wejdź na stronę revolut.me/(Twój nick/Revtag). Własny Revtag znajdziesz po zalogowaniu do aplikacji Revolut a następnie klikając swoje inicjały w lewym górnym rogu ekranu głównego. Twój Revtag będzie zaczynał się od znaku “@”.

Po wejściu na stronę wybierz walutę Euro, wprowadź kwotę, a na kolejnym ekranie dane karty MyGuava. Aby sprawdzić dane karty, wystarczy kliknąć na jej wizerunek w aplikacji MyGuava. Na koniec potwierdź płatność.

3. Doładowanie dowolnej karty płatniczej

Możesz też zasilić dowolną kartę płatniczą wchodząc odpowiednio w zakładki: “Home” -> “Send” -> “Send to Card” -> wprowadź dane karty na jaką chcesz otrzymać środki.

Wcześniej możesz wymienić wewnątrz aplikacji euro na złotówki lub dowolną inną walutę, w przeciwnym razie środki zostaną automatycznie przekonwertowane na walutę jaką operuje karta, po odrobinę gorszym kursie.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
4.7 7 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka