Rita – 5€ bonusu w aplikacji mobilnej bez KYC

Rita – 5€ bonusu w aplikacji mobilnej bez KYC forsawsieci

Aplikacja, którą sobie dziś omówimy pozwoli zarobić 5€ a nawet i więcej, zależnie od tego czy poświęcisz jej odrobinę czasu. Co jednak najważniejsze omawiana dziś apka, poza pierwszymi minutami na rejestrację nie wymaga praktycznie żadnego zaangażowania. Zaintrygowany? To przeczytaj ten krótki opis.

Czym jest Rita?

Rita powstała aby uświadomić jak firmy śledzą i zbierają dane na Twój temat. Na podstawie Twojej historii aplikacja potrafi oszacować ile potencjalnie np. Google zarobiło na Twoim ruchu sieciowym przez wyświetlanie reklam, gromadzeniu plików cookies i innych aktywnościach, które podejmujesz w sieci a firmy potrafią wykorzystać do swoich celów.

Aplikacja Rita pozwala więc przejąć kontrolę nad swoimi danymi. Jest to ograniczone działanie i bardziej pozwala uzmysłowić sobie powyższe zjawisko niż realnie poprawić tą sytuację. Aktualnie bardziej należy traktować aplikację Rita jako ciekawostkę niż realne narzędzie do bronienia własnej prywatności.

Co jednak najważniejsze za instalację aplikacji i krótką jej konfigurację możemy otrzymać 5€ a nawet i więcej. Oczywiście aplikacja cały czas jest wypłacalna i regularnie monitorujemy jej zachowanie.

Jak zdobyć 5€ bonus Rita?

1. Pobierz aplikację mobilną

Pobierz aplikację z poniższego linku lub pomarańczowego guzika widocznego powyżej. Odnośnik przeniesie Cię do sklepu Google Play lub AppStore w zależności od urządzenia z jakiego korzystasz.

2. Zarejestruj się i połącz konto

Przewiń ekran powitalny, a na następnej stronie zaznacz okienko z polityką prywatności.

W kolejnym kroku zaloguj się konta Google.

Aplikacja wydaje się być w porządku, jednak dla zachowania pozorów bezpieczeństwa nie podłączaj swojego głównego Gmaila, lecz jakiegoś mało używanego, lub stwórz w około 3 minuty nowe konto.

Aplikacja zbierze dane Twojego ruchu sieciowego z wykorzystaniem tego konta i zostanie zsynchronizowana. Uwaga! Synchronizacja trwa nawet parę minut, więc bądź cierpliwy.

2. Wejdź w zakładkę Earn

Przejdź do zakładki Earn i odbierz pierwszy bonus klikając na baner “Contribute data to research”,  “explore” i zaakceptuj.

W ten samej zakładce – “Earn” możesz zaliczyć kolejne zadanie jakim jest pobranie wtyczki do przeglądarki Google Chrome lub Brave w zakładce “Extension connection”, za którą otrzymasz natychmiastowo kolejne 1€. Po zainstalowaniu wtyczki wejdź w nią i zeskanuj telefonem kod QR, który zweryfikuje poprawność wtyczki.

3. Czekaj na pełen bonus Rita do wypłaty

Raz w tygodniu przez następne 4 tygodnie synchronizuj aplikację klikając “Connect Data” po otwarciu czerwonego baneru z nazwą “Connect Data 4 weeks in a row”.

Po 4 tygodniach uzyskasz kolejne 2€ wykonując powyższe polecenie. Dodatkowo w ramach “Keep Chrome extension connected” każdy połączony tydzień to nowe 0,25€. Czyli po 4 tygodniach wpada kolejne 1€. 

Tym samym uzyskasz 5€, przekracza minimum niezbędne do wypłaty czyli 4€. Klikając Cash out bez trudu wytracisz swoje środki za pomocą stripe wprost na swoje konto bankowe.

4. Dodatkowe aktywności i drobne za polecenia

Istnieje możliwość przyśpieszenia wypłaty. Aplikacja oferuje płatne ankiety od 0,2 do nawet 5€. Oczywiście zazwyczaj wypełnienie ankiety wynagradzane jest w dolnej granicy owych widełek.

Dodatkowo za każdą poleconą osobę otrzymasz 0,25€. Z racji na prostotę całej aplikacji i brak jakiejkolwiek weryfikacji konta/tożsamości możesz łatwo zdobyć wielu poleconych.

Podsumowanie promocji

Cała promocja jest niezwykle prosta i wymaga zerowych nakładów zaangażowania. Bonus Rita to zaledwie 5€ jednak powyższe zalety jak i brak jakiekolwiek weryfikacji KYC może przysporzyć jej popularności.

Trzeba pamiętać, że jest to młoda aplikacja, nie ma też na jej temat zbyt wielu informacji w sieci. Zawsze w takiej sytuacji należy zachować ostrożność, wszak nigdy nie znamy prawdziwych intencji twórców.

Zachęcamy do przejrzenia ciekawych ofert z promocji bankowych, które potrafią przynieść o wiele większy zastrzyk gotówki. Mówimy tu o kwotach między 200 a nawet 600 zł! Jak zawsze życzymy udanych łowów i wysokich bonusów. 

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka