SupraOracles Airdrop ($SUPRA)

SupraOracles Airdrop ($SUPRA)

Przedstawiamy SupraOracles Airdrop z tokenem $SUPRA, który robi coraz większą furorę w sieci. Hype na omawianego Airdropa staje się coraz głośniejszy co dobrze rokuje pod względem potencjalnego zarobku. Warto się nim zainteresować, zwłaszcza że jest stosunkowo łatwy do zrobienia.

Podstawowe info

Start Airdropa: 12.03.2024

Przewidywane zakończenie: nie wiadomo, jednak prawdopodobnie jest bliżej końca jak dalej.

Szacunkowy zysk: nie wiadomo, jednak szacujemy że wart poświęconego czasu. Według nas będzie to ponad parędziesiąt dolarów jeśli wykonasz wszelkie niezbędne kroki.

Poziom trudności: łatwy jednak czasochłonny ze względu na niemal 50 pytań w quizie.

Wiarygodność Airdropa: w naszej ocenie 8/10, przez istniejącą już firmę stojącą za projektem i poparcie giełd KuCoin oraz Binance.

Co jest potrzebne: Dokument tożsamości do KYC (obowiązkowo), Konto Twitter (opcjonalnie), Discord (opcjonalnie).

Czym jest projekt SupraOracle?

Aby zbyt wiele nie przeinaczyć, a jednocześnie wprowadzić krótki wstęp zamieścimy opis ze strony Medium. Jest to największa ogólnoświatowa strona zajmująca się najświeższymi nowinkami w świecie kryptowalut.

“SupraOracles wprowadza nową technologię zwaną „międzyłańcuchową infrastrukturą Oracle”. Technologia ta umożliwia dokładny i bezpieczny transfer danych poza łańcuchem pomiędzy różnymi łańcuchami bloków i systemami rozproszonych rejestrów. Ponadto transfer informacji następuje szybko i trwa tylko od trzech do pięciu sekund.

W rezultacie programiści mogą uzyskać dostęp do aktualnych i precyzyjnych informacji w celu tworzenia aplikacji danych, co nie jest obecnie możliwe w przypadku wyroczni. Otwiera to nowe możliwości zastosowania, takie jak instrumenty pochodne zabezpieczone aktywami ze świata rzeczywistego, rynek opcji oraz wielostronne rozliczenia i rozrachunki w publicznych blockchainach.”

Jak uczestniczyć w Supra Airdrop?

Wejdź na stronę z linku promocyjnego, który zapewni Ci dodatkowe punkty klikając w guzik poniżej lub ten link: https://supra.com/blastoff?ref=bb34b-4708207.

Przewiń stronę w dół i kliknij czerwony guzik “Get started”, a następnie “Continue”.

Zarejestruj swój adres email oraz wybierz hasło, a następnie potwierdź konto w swojej skrzynce pocztowej.

start kyc supra oracle

Po wejściu na konto kliknij “Start KYC” aby zweryfikować własną tożsamość i finalnie powiązać konto ze sobą. Weryfikacja przebiega przez jedną z najbardziej znanych na świecie firm tego typu czyli Onfido. Wymaga ona zrobienia “na żywo” zdjęcia swojego dokumentu tożsamości  np. dowodu osobistego z przodu, tyłu oraz nagrania własnej twarzy w celu porównania danych biometrycznych z dokumentem.

Weryfikacji dokonuje sztuczna inteligencja więc powinna zostać zatwierdzona w ciągu od paru sekund do parudziesięciu minut.

Dokończ wszelkie dalsze procedury z utworzeniem konta, a finalnie otrzymasz 100 $SUPRA.

Zbieraj gwiazdki

Teraz przejdź do zakładki “Missions”. Przed Tobą (na moment pisania artykułu) stoi 48 szczegółowych lekcji zaznajamiających czym jest ów projekt. Każda lekcja kończy się jednym pytaniem w formie quizu. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujesz gwiazdki, które podwyższą Twój przyszły zysk.

Wszystkie odpowiedzi do quizow znajdziesz pod tym linkiem: https://cryptobunkie.com/supra-mission-answers/. Pytania mogą pojawiać się losowo w różnej kolejności. Aby skutecznie nawigować kliknij “ctrl+f” na swoim laptopie lub “wyszukaj na telefonie” jeśli korzystasz z treści. Wklejaj każde pytanie, a przeglądarka przenawiguje Cię do odpowiedniej odpowiedzi.

Wypełnianie misji i szukanie odpowiednich odpowiedzi może być odrobinę czasochłonne, jednak naszym zdaniem warto. To czy finalnie trud się opłaci czy też nie, okaże się dopiero za jakiś czas.

Zakładka Breakroom

W zakładce “Breakroom” raz dziennie można wymieniać 0,25 tokena $SUPRA na losowanie figurki. Po co? Nie wiadomo, jednak skoro taka funkcja istnieje, zapewne liczba figurek w przyszłości przełoży się na jakieś atrakcyjne bonusy.

Aby zalosować należy kliknąć czerwonego robota z napisem “Vendi 3000” widocznego po prawej stronie.

Breakroom Supra Oracle

Podsumowanie

Projekt jest dość głośny i często komentowany w mediach społecznościowych, co dobrze rokuje. Sam Airdrop jest bardzo prosty, jedynie wymaga poświęcenia odrobiny czasu na wypełnieniu quizów. Jak to na ogół bywa, nie wiadomo jak bardzo trud się opłaci, jednak jesteśmy dobrej myśli gdyż wszystko wygląda bardzo solidnie. Pozostało jedynie trzymać kciuki za duże zyski!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
0 0 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka