Tap Global bonus do 100$ za samą rejestrację!

Tap-Global-bonus-do-100_-za-samą-rejestrację_-–-aktualnie-Withtap

Tap (dawniej Tap Global) to aplikacja kryptowalutowa ułatwiająca przesyłanie, zarządzanie i ogólne korzystanie z kryptowalut. W ramach oferty powitalnej Tap Global, bonus do 100$ za samą rejestrację brzmi wręcz rewelacyjnie. Trzeba jednak wykazać się odrobiną szczęścia, ponieważ bonus dopisywany jest losowo w przedziale 1-100$. Sprawdzisz czy sprzyja Ci w fortuna?

Spis treści

Dwa słowa o Tap Global (Tap.)

Tap Global funkcjonuje już od paru ładnych lat i w powszechnej świadomości istnieje właśnie pod tą nazwą, która to została niedawno skrócona do samego Tap. Sama aplikacja nie jest żadną innowacją, istnieje wiele podobnych na rynku. Ich założeniem jest ułatwienie i przejrzystość w korzystaniu z wielu kryptowalut jednocześnie. Na Tap Global swoje środki można trzymać w około 20 najpopularniejszych kryptowalutach.

Za pośrednictwem aplikacji można przesyłać kryptowaluty między użytkownikami natychmiastowo bez żadnych kosztów. Największą jednak zaletą firmy jest możliwość wyrobienia darmowej karty debetowej. Na zasadzie przeliczania kryptowalut po odpowiednim kursie można taką kartą płacić bezpośrednio w sklepach!

Co jednak najważniejsze bonus Tap Global to możliwość zarobienia darmowych kryptowalut. Wystarczy samo założenie konta z zaliczoną weryfikacją tożsamości aby losowa porcja kryptowalut znalazła się na Twoim koncie. No to co? Działamy?

Tap. bonus

Jak uzyskać bonus Tap Global

1
Zapisz się do promocji

Kliknij w link powyżej i dołącz do promocji wpisując swój numer telefonu. Po akceptacji zostaniesz przeniesiony do sklepu Google Play lub AppStore. Na koniec tego kroku zainstaluj aplikację.

Zapisz się do promocji
2
Załóż konto

Załóż konto w aplikacji, klikając “Join Now” na stronie tytułowej i uzupełniaj swoje dane na kolejnych ekranach. 

Jeśli aplikacja nie powiązała Cię wcześniej z naszym kodem polecającym, w sekcji Connect Code wpisz: TNG-730-283-B3DD

Załóż konto
4
Weryfikacja tożsamości KYC

Na koniec czeka Cię weryfikacja tożsamości KYC. Należy zeskanować swój dokument tożsamości (dowód osobisty/paszport) i zrobić sobie selfie na potwierdzenie zgodności Twojej twarzy ze zdjęciem w dokumencie. Niektóre osoby mogą zostać poproszone o przesłanie dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania. Najlepiej do tego celu sprawdzi się wyciąg bankowy w formacie pdf.

Weryfikacja tożsamości KYC
Bonus Tap Global 1-100$

To wszystko. Po zaliczonej weryfikacji losowy bonus od 1$ do 100$ w kryptowalucie Bitcoin powinien zostać dopisany w ciągu paru godzin (najczęściej dwóch) do Twojego salda. Zdobyty bonus można od razu wypłacić.

Bonus Tap Global 1-100$

Minimum do wypłaty, czyli napisz do nas a pomożemy!

Minimalne saldo w kryptowalucie Bitcoin (BTC) od jakiego można wymienić swoją kryptowalutę na Euro to 0,0002 BTC. Jest to równowartość ok. 5$. Jeśli jednak nie będziesz miał szczęścia i Twój bonus wyniesie mniej nie będziesz w stanie wypłacić swoich środków bez dokonania dodatkowego depozytu.

Bez obaw, pomożemy! Skontaktuj się z nami pisząc na naszego messengera na naszym Fanpage. Możesz też napisać maila lub użyć formularza kontaktowego. Prześlesz nam swoje BTC wewnątrz aplikacji, a my wypłacimy na Twoje konto przelewem równowartość otrzymanego bonusu Top Global w złotówkach.

System poleceń Tap Global, czyli szansa na dodatkowe dolary

Teraz kiedy już posiadasz aktywne konto w Tap Global premia może być przez Ciebie pomnażana. Wystarczy, że podasz znajomemu swój link polecenia, a on wykona dokładnie te same kroki opisane powyżej.

Kiedy jego konto będzie w pełni aktywne oboje otrzymacie losowy bonus w przedziale 1-100$. To szansa na zwielokrotnienie Twoich zysków!

Swój link polecający znajdziesz po kliknięciu na swoją miniaturkę (avatar) i w sekcji “refer a friend” odnajdziesz swój kod polecenia.

program-poleceń-Tap-Global-bonus-100$

Spodobała Ci się łatwość z jaką można zarabiać bonusy w sieci? Sprawdź pozostałe promocje wraz z instrukcjami klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 7 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka