Tokenize Exchange bonus około 30$

Tokenize Exchange bonus około 30$ za wykonanie obrotu

Bonus Tokenize Exchange to akcja promocyjna przygotowana przez giełdę dla nowych klientów w programie poleceń. W zamian za założenie konta a następnie zweryfikowanie go i wykonanie wymaganego obrotu przysługuje bonus pod postacią 2 tokenów TKX. Cena tokenu w tym momencie waha się międy 14-15$ co przekłada się na około 30$ zysku z promocji.

Spis treści

O bonusie

Bonus Tokenize Exchange zostaje przyznany pod postacią ich własnego tokena TKX. Każdy użytkownik, który spełni warunki promocji otrzyma go na swoje konto giełdowe. Token można sprzedać od razu po jego przyznaniu na dowolną inną kryptowalutę lub walutę fiducjarną na przykład Euro i wypłacić.

Token TKX od lutego trzyma dość stabilną cenę w przedziale 13$-16,50$, więc zysk ze sprzedaży tokena możemy szacować na około 30$. Należy jednak pamiętać, że spełniając warunki promocji będziemy odrobinę stratni na opłatach prowizyjnych. Da się to zrobić tanim kosztem ponosząc wydatek około 1,50$. Realnie więc zysk z promocji może wynieść około 28,50$.

Jak uzyskać bonus Tokenize Exchange?

1
Załóż konto z linku powyżej

Wejdź w powyższy link promocyjny i wypełnij formularz rejestracji konta.

Upewnij się, że w polu “Referral / Promo Code (Optional)” widnieje kod: 8QFcL bez którego nie otrzymasz bonusu.

W dalszych krokach możesz kontynuować na stronie internetowej lub pobrać aplikację Tokenize Exchange ze sklepu Google Play lub AppStore.

Załóż konto z linku powyżej
2
Przejdź weryfikację KYC

Kolejnym krokiem jest ukończenie weryfikacji tożsamości KYC. Wymagane w tym celu będzie zeskanowanie dokumentu tożsamości czyli dowodu osobistego lub paszportu oraz potwierdzenie adresu dokumentem, najlepiej wyciągiem bankowym.

Dokumenty powinny zostać zatwierdzone w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Przejdź weryfikację KYC
3
Zasil konto

Dokonaj dowolnego depozytu na konto. Do spełnienia warunków promocji wystarczy nawet 20$, jednak im większy depozyt tym mniejsze opłaty prowizyjne zapłacisz i tym większy będzie finalny zysk z promocji. Najlepszy depozyt to ten w przedziale 50-100$.

Szczegóły prowizji opisane są poniżej instrukcji.

Zasil konto
4
Dokonaj obrotu

Warunkiem uzyskania bonusu jest wykonanie transakcji zakupu/sprzedaży kryptowalut (trade) na łączną kwotę 1000$.

W zależności od kwoty depozytu jaką dokonałeś będziesz musiał dokonać odpowiedniej ilości transakcji.

Na przykład:

  • przy depozycie 100$ musisz około 10 razy zakupić/sprzedać dowolną kryptowalutę
  • przy depozycie 50$ musisz około 20 razy zakupić/sprzedać dowolną kryptowalutę
  • przy depozycie 20$ będziesz musiał wykonać ponad 50 razy trade

 

Poniżej instrukcji promocji opiszemy w jaki sposób jak najniższym kosztem wykonać wszystkie trade’y i oszczędzić na opłatach prowizyjnych.

Dokonaj obrotu
Tokenize Exchange bonus 30$

Po wykonaniu obrotu na kwotę przekraczającą 1000$ otrzymasz bonus około 30$ w tokenie TKX, który możesz paroma kliknięciami zamienić na dowolną inną walutę.

Przyznawanie bonusu jest różne. Niektórzy otrzymują go “instant” czyli natychmiastowo, czasem jednak zostaje on dopisany do 24 godzin.

Wypłata środków z Tokenize Exchange to parę godzin w przypadku wypłaty krypto. Jeśli zlecisz wypłatę w walucie fiducjarnej środki powinny pojawić się do 12-14 godzin na koncie bankowym w dni robocze.

Tokenize Exchange bonus 30$

Jak zadbać o jak najniższe opłaty prowizyjne?

Standardowa opłata prowizyjna na Tokenize Exchange to 0,80% wartości transakcji podczas wymiany waluty fiducjarnej (euro, dolary) na kryptowaluty i 0,25% podczas wymiany krypto-krypto.

Jeśli jednak zastosujesz się do tej prostej instrukcji, opłaty zostaną zmniejszone odpowiednio do 0,60% dla fiat-krypto oraz do 0,15% dla krypto-krypto, jednak nie mniej niż 0,01 TKX (~0,15$).

Uwaga! Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, powinieneś wymieniać jedną kryptowalutę na inną kryptowalutę, aby operować na 0,15% prowizji.

Z tego też powodu wpłata i obracanie kwotą 100$ będzie najbardziej optymalna. Każda transakcja pobierze wtedy od nas maksymalnie 0,15$, co przy 10 obrotach (10×100$=1000$) pobierze od nas prowizję w wysokości 1,50$. Tym samym całościowy zysk z promocji to około 28,50$ (zakładając cenę tokenu TKX na 15$).

Przy depozycie 50$ będzie to 2x tyle obrotów, czyli i 2x większa prowizja, która wyniesie około 3$. Wtedy zysk z promocji to około 27$.

W kolejnym przykładzie, przy depozycie 20$ opłata nie wyniesie 0,03$ co stanowiłoby 0,15% standardowej prowizji, ponieważ minimalna prowizja jaka musi zostać pobrana to 0,01 TKX czyli wciąż 0,15$. Wykonując więc trade 50 razy (50×20$=1000$) prowizja wyniesie około 7,50$. Przy tym będzie trzeba dokonać paru obrotów więcej ze względu na zmniejszający się kapitał przy każdym trade. Tym samym realny zysk z promocji w tym przykładzie wyniesie około 22,50$.

Program poleceń

Posiadając zweryfikowane konto możesz polecać giełdę dalej swoim znajomym. Za każdego poleconego, który spełni opisane wyżej warunki bonus Tokenize Exchange w wysokości 2 TKX (około 30$) zostanie dopisany do Twojego konta oraz osoby poleconej.

Dodatkowo po osiągnięciu pewnych progów przysługują dodatkowe tokeny:

+1 TKX przy 5 poleconych

+2 TKX przy 10 poleconych

+ 3 TKX przy 15 poleconych

oraz + 10 TKX oraz tajemnicze pudełko przy 20 poleconych.

Bonusy się sumują co oznacza, że polecając 20 osób można zarobić dodatkowe 16 TKX.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 5 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka